Αποστολέας Θέμα: ΕΥΒΟΙΑ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ  (Αναγνώστηκε 16368 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Bl@ckDog

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 42
Απ: ΕΥΒΟΙΑ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
« Απάντηση #45 στις: Νοέμβριος 14, 2006, 17:06 »
και ιδου.......



η μαλλον.....η μη ιδου ........του μπροστινο αριστερου τροχου......... >:D >:D >:D >:D >:D >:D
μελος του γκρουπ...."keep the rubber under club "

Αποσυνδεδεμένος prits

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5
  • Φύλο: Άντρας
    • www.imizbiz.com
Απ: ΕΥΒΟΙΑ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
« Απάντηση #46 στις: Νοέμβριος 14, 2006, 18:55 »
Ρε Black ζηλεύω. Εγω άντε να χαλάσω καμια αντλια νερού ή κανένα δυναμό. Δεν έχω φτάσει ακόμα στην ύψιστη κατάσταση που βρίσκεσαι εσύ...

Που θα μου πάει.. θα το σπάσω κι εγώ...

Αποσυνδεδεμένος fanis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 119
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIANS
Απ: ΕΥΒΟΙΑ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
« Απάντηση #47 στις: Νοέμβριος 15, 2006, 00:58 »
.... έρχεται η οδική το πάμε στον ηλεκτρολόγο μου και η πρώτη διάγνωση είναι εγκέφαλος και η απάντηση μου είναι δεν φτιάχνω τίποτα, αλλά τελικά τα μεσημεριανά νέα ήταν καλά ένα καλώδιο που πήγαινε στον εγκέφαλο είχε φθαρθεί και έκανε βραχυκύκλωμα.  Ευτυχώς…...   yah yah
οχι ρε π@υστη μου  #@% agr1 agr και ηθελα να παρω μερικα 'πραγματακια' αν δεν προλαβαινε ο geo  a105 87

Τι πράγματα θες ρε μπάρμπα πέσμου για σένα να τα ξηλώσω να στα δώσω.   roc2 roc2

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΕΥΒΟΙΑ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
« Απάντηση #48 στις: Νοέμβριος 15, 2006, 08:14 »
Ρε Black ζηλεύω...
...
Που θα μου πάει.. θα το σπάσω κι εγώ...

Κωστα... να μη ζηλευεις καθολου... Πολυ πολυ συντομα θα το παμε και παρεα αυτο εκει το "καλο"...  Ειναι εκεινο το κομματι που καναμε οταν ειχαμε συναντηθει επανω στη ΒΡ και πηγαμε σε διαφορετικα μερη της Ευβοιας...  ;)
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΕΥΒΟΙΑ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ
« Απάντηση #49 στις: Νοέμβριος 15, 2006, 19:02 »
.... έρχεται η οδική το πάμε στον ηλεκτρολόγο μου και η πρώτη διάγνωση είναι εγκέφαλος και η απάντηση μου είναι δεν φτιάχνω τίποτα, αλλά τελικά τα μεσημεριανά νέα ήταν καλά ένα καλώδιο που πήγαινε στον εγκέφαλο είχε φθαρθεί και έκανε βραχυκύκλωμα.  Ευτυχώς…...   yah yah
οχι ρε π@υστη μου  #@% agr1 agr και ηθελα να παρω μερικα 'πραγματακια' αν δεν προλαβαινε ο geo  a105 87

Τι πράγματα θες ρε μπάρμπα πέσμου για σένα να τα ξηλώσω να στα δώσω.   roc2 roc2
θελω και εγω :'(
style is everything