Τεχνικά θέματα - Bάση πληροφοριών, Προβλημάτων, Μετατροπών και Βελτιώσεων > Εκτός δρόμου οδήγηση

Ταξίδια μεγάλων αποστάσεων με αυτοκίνητο

<< < (2/3) > >>

Kostis:
Ειναι σημαντικο να σημειωσουμε οτι το διαβατηριο πλεον βγαινει απο την Αστυνομια και τα χαρτια που χρειαζονται ειναι διαφορετικα. a105

NickSi:

--- Παράθεση από: mahosvvt στις Φεβρουάριος 21, 2007, 15:38 ---οχι δεν χρειαζεται να εκτελωνισεις το αυτοκινητο σου.το μονο που χρειαζεσαι ειναι να εχεις την πρασινη καρτα μαζι σου και η ισχυς της να ειναι για 1 χρονο.

ο εκτελωνισμος αφορα μονο τους κατοικους του εξωτερικου οι οποιοι αποφασιζουν μετα απο 3 χρονια διαμονης στο εξωτερικο μετεγκατασταση στην Ελλαδα οποτε και περνουν ελληνικες πινακιδες και παραδιδουν τις  ξενες πινακιδες στο τελωνειο οι οποιες αποστελλονται υπηρεσιακως στο Υπ.Συγκοινωνιων της εκαστοτε χωρας

--- Τέλος παράθεσης ---


ΣΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ!!!  ΤΕΛΩΝΕΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!!!  ΕΧΕΙ ΨΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...

Γεια σου ρε Μαχο...   lol lol lol

Μάχος:
γιατι με βριζεις ρεεε??!!!! 0_21 0_21 0_21 lol lol 87 87 87 87

εκτελωνιστης ειμαι οχι τελωνειακος.!!!!! lol lol 0_21 0_21

Nick:

--- Παράθεση από: KΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ στις Φεβρουάριος 21, 2007, 15:43 ---
Μήπως να το ξανασκεφτεις... :o :o :o
Ελλάδα - Αγγλία με αυτοκίνητο 2 φορες το χρόνο και ειδικά με το Jimny που δεν είναι και χιλιομετροφάγος lol
πρέπει να χεις τρελό κουράγιο...

--- Τέλος παράθεσης ---
Αρκει να υπαρχει θεληση και καλη διαθεση ;) Εγω το γουσταρω αυτο που θα κανω roc2 roc2
2-3 μερουλες διαφορετικης εμπειριας απο τις αλλες δεν με χαλανε...

Nick:

--- Παράθεση από: mahosvvt στις Φεβρουάριος 21, 2007, 15:38 ---οχι δεν χρειαζεται να εκτελωνισεις το αυτοκινητο σου.το μονο που χρειαζεσαι ειναι να εχεις την πρασινη καρτα μαζι σου και η ισχυς της να ειναι για 1 χρονο.

ο εκτελωνισμος αφορα μονο τους κατοικους του εξωτερικου οι οποιοι αποφασιζουν μετα απο 3 χρονια διαμονης στο εξωτερικο μετεγκατασταση στην Ελλαδα οποτε και περνουν ελληνικες πινακιδες και παραδιδουν τις  ξενες πινακιδες στο τελωνειο οι οποιες αποστελλονται υπηρεσιακως στο Υπ.Συγκοινωνιων της εκαστοτε χωρας

--- Τέλος παράθεσης ---
Δηλαδη για οσο καιρο ισχυει η πρασινη καρτα θα μπορω να εχω το αμαξι μαζι μου χωρις κανενα προβλημα?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση