Αποστολέας Θέμα: Βολτα Σ/Κ στην ορεινη Σιθωνια  (Αναγνώστηκε 5003 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος blacklimit

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 597
  • Φύλο: Άντρας
  • ORESTIADA EVROS
Απ: Βολτα Σ/Κ στην ορεινη Σιθωνια
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 22, 2007, 22:39 »
αχα καλη ιδεα ;D ;D αλλα μην φροντισει να με στυλει πουθενα αλλου μεταθεση που ουτε ποδηλατα δεν θα εχει εκει
drink on bed!!!

drive on road!!!

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βολτα Σ/Κ στην ορεινη Σιθωνια
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 22, 2007, 22:44 »
ουτως ή αλλως πιο πανω δεν εχει...οποτε που? στην Ανδριανουπολη? εε τοτε το πολυ πολυ να τρελαθεις να τρως σουτζουκακια στην ταβερνα του edkun διπλα στο ποταμι lol lol lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος blacklimit

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 597
  • Φύλο: Άντρας
  • ORESTIADA EVROS
Απ: Βολτα Σ/Κ στην ορεινη Σιθωνια
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 22, 2007, 22:46 »
εκει καλητερα θα ειναι....μην φροτισει να με παει κατα την γαυδο η καμια καινουργια βραχονησιδα....λεμε τωρα
drink on bed!!!

drive on road!!!

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Βολτα Σ/Κ στην ορεινη Σιθωνια
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 26, 2007, 21:30 »
επιτελους μετα απο 18 ωρες δουλειας( γ@μ@ τα τελωνεια μου και τις εισαγωγες μου μεσα bhe bhe bhe 0_21 0_21 lol lol) βρηκα επιτελους το χρονο να μπω και να κανω 1 συντομη περιγραφη της εκδρομης μας εχτες!!! yah yah yah

ειμασταν:
1.mahosvvt-Maria.jo-Ελενη(φιλη Μαριας)  (jimny)
2.alleo-Μαγδα (jimny)
3.Αγγελος-Ακης (vitara φιλος απο το off-road.gr)

στο ραντεβου ηταν ολοι συνεπεστατοι εκτος... εμου 87 87 87 0_21 0_21 0_21 0_21...ενταξει αργησα 10 λεπτακια.... 0_21 0_21 0_21
ξεκινησαμε λοιπον την διαδρομη μας μετα απο καποια καλα...νεροφαγωματα και βραχια και...πολλα κοπαδια..τσομπανοσκυλων lol lol που μας πηραν στο κυνηγι κανουμε την πρωτη μας σταση στο εκκλησακι του Αγ.Χριστοφορου(να μας εχει γερους ολους +ολες απο δω μεσα που οδηγουμε) για να αναψουν τα καντηλια η Μαρια με την Ελενη εγω βρηκα τη χαρα με σε μια λασπωμενη νερολακουβα (gc,admin τη... θυμαστε??? lol lol lol) και εβγαλα τα απωθημενα μου καθοτι το χωμα ηταν τελειως ξερο και το μονο κομματι που μπορουσες να..παιξεις  0_21 0_21 bhe bhe ηταν εκει)

αφου τελειωσαμε με το αναμα των καντηλιων και  τις επικλησεις στον Θεο και στην Παναγια επιτελους να...βρεξει lol lol lol συνεχισαμε νοτια προς μια περιοχη που ονομαζεται.......ΦΡΙΚΗ :o :o :o :o :o :o!!!!!!!! lol lol lol lol lol

Αφου λοιπον περασαμε και εκεινα τα νεροφαγωματα κατευθηνθυκαμε και πηραμε το δρομο προς τα κατω με σκοπο να βγουμε ασφαλτο και να συνεχισουμε αλλη διαδρομη

αμ δε!!! ο γραφων ειχε αλλη γνωμη.!!!! lol lol lol ξαφνικα ενω ο δρομος συνεχιζε αριστερα ξαφνικα με βλεπουν οι υπολοιποι 2 της παρεκλινω της πορειας μου και να φευγω ευθεια :o :o lol lol

ξαφνικα ακουω τον  Γιωργο(alleo) να με λεει απο το cb: "που πας ρε απο δω? δεν εχει τιποτα?!!!"

απαντω και λεω:''γυριστε τα αμαξια με την οπισθεν και ετοιμαστε καμερες και ψηφιακες!!!!'' lol lol

βρεθηκαμε σε 1 υπεροχο κιοσκι με θεα ολο τον κολπο στης Σιθωνιας,Αθω,και Αμμουλιανη. yah yah yah

αφου λοιπον ηπιαμε και απο 1 ποτηρακι τσιπουρο στα γρηγορα που ειχα στο αμαξι βγηκαμε και τις απαραιτητες φωτο συνεχισαμε προς ασφαλτο και ξανα μεσα απο χωματοδρομο προς το μνημειο των 3 παλλικαριων που σκοτωθηκαν :'( :'( :'( αδοξα σε εκπαιδευτικη πτηση με F16 σε εκεινο το σημειο

ακολουθησε μια ωραια διαδρομη παλι με νεροφαγωματα και σκαλοπατια bhe bhe bhe(ριξε καλε μου Θεουλη μια βροχη...λυπησου μας lol lol lol) αλλα τα στομαχια ηδη ειχαν αρχισει και διαμαρτυροταν οποτε αποφασιστηκε η επιστροφη με καταληξη την ταβερνα του Αποστολη στο Μεταγκιτσι Χαλκιδικης οπου πραγματικα μετα το φαγητο ολοι ειμασταν καπου λιγο στον κοσμο μας lol lol lol lol ειτε λογω του υπεροχου φαγητου cl cl cl ειτε λογω του φανταστικου κρασιου

στο γυρισμο alleo-Mαγδα/Αγγελος-Ακης θα γυριζαν παρεα Θεσσαλονικη και εμεις πισω Νικητη

τελικος απολογισμος:

τελικα αυτο που μετρα ορισμενες φορες ειναι η καλη παρεα και το χαβαλε και ας ειμασταν μονο 3 αυτοκινητα αλλα πραγματικα πιστεψτε με περασαμε φανταστικα cl cl cl cl

οσο για φωτο μεχρι εγω να αποκαταστησω την...πνιγμενη μου minolta απευθυνθητε στον φωτογραφο:

ALLEO ΑΚΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΣΣΣΣΣΣΣΣ????? lol lol lol lol

οσο για αυτους που δεν ηραθαν:για δειτε εδω!!!!
http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,1321.0.html
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 26, 2007, 22:43 από mahosvvt »

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Βολτα Σ/Κ στην ορεινη Σιθωνια
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 26, 2007, 21:35 »
 cl
κατσε να συγκροτηθουμε... ακουσα για.... ακομα μια βολτα.....  και οι ιωσεις περασανε...  j12
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...