Αποστολέας Θέμα: Καλώς σας βρήκα!!!  (Αναγνώστηκε 9412 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sakisthess

  • Jimny
  • Μηνύματα: 10
Καλώς σας βρήκα!!!
« στις: Μάιος 14, 2007, 15:04 »
Γεια σας παιδιά
Λέγομαι Σάκης, από Θεσσαλονίκη, και είμαι ένας νέος και ευτυχής κάτοχος ενός μπλέ Jimny '02. Μεταχειρισμένο μεν, αλλά δεν γινόταν αλλιώς. Πάντως, ο τύπος που το είχε φαίνεται ότι ήταν μερακλής, γιατί του΄χε βάλει μέσα ολόκληρο ηχοσύστημα με σιντιέρα, mp3, καλιωδιώσεις κλπ, το οποίο φυσικά αφαίρεσε.
Δεν αφαίρεσε όμως, και μάλλον πολύ καλά έκανε, τα 50/50 λάστιχα και τις αλλαγμένες αναρτήσεις, που ψηλώνουν το αυτοκίνητο.
Το πήρα με 85.000 χλμ στα 11.000 ευρώ και θα έλεγα ότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση.
Δυστυχώς, για να πάρω έπρεπε να αποχωριστώ τον Λεωνίδα μου. Το πρώτο μου αυτοκίνητο και το πρώτο μου 4Χ4. Ενα Fiat Panda '93άρι, με το οποίο περάσαμε αξέχαστες στιγμές.
Είμαι σίγουρος όμως ότι το ίδιο θα γίνει και με τον Τζιμάκο.
Παιδιά, έχω μια απορία, όσον αφορά στην κατανάλωση βενζίνης.
Εντάξει, δεν περίμενα το Jimny να καίει λίγο, αλλά μου βγάζει αυτονομία 300 χλμ το γέμισμα. Το πάω με 120 χλμ/ώρα. Καίει πολύ στα 120; Καίει γενικά; Θα έπρεπε να βγάζει περισσότερα χιλιόμετρα σε αυτονομία; Υπάρχει περίπτωση να αυξάνουν τόσο πολύ την κατανάλωση το αυξημένο ύψος και τα τακουνάτα λάστιχα;
Ποια είναι η "κανονική" του, οικονομική λειτουργία;
Αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει, θα ήμουν υπόχρεος.
Επίσης, δεν ξέρω αν τυχόν υπάρχει οργανωμένμο παράρτημα της λέσχης στη Θεσσαλονίκη, ή κάποια συγκεκριμένη μέρα που τα μέλη βρίσκονται για καφέ μεσοβδόμαδα. Θα χαιρόμουν να γνωριστούμε κι από κοντά.
Να'στε καλά.
Καλά χιλιόμετρα

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 14, 2007, 15:16 »
Γεια σας παιδιά
Λέγομαι Σάκης, από Θεσσαλονίκη, και είμαι ένας νέος και ευτυχής κάτοχος ενός μπλέ Jimny '02. Μεταχειρισμένο μεν, αλλά δεν γινόταν αλλιώς. Πάντως, ο τύπος που το είχε φαίνεται ότι ήταν μερακλής, γιατί του΄χε βάλει μέσα ολόκληρο ηχοσύστημα με σιντιέρα, mp3, καλιωδιώσεις κλπ, το οποίο φυσικά αφαίρεσε.
Δεν αφαίρεσε όμως, και μάλλον πολύ καλά έκανε, τα 50/50 λάστιχα και τις αλλαγμένες αναρτήσεις, που ψηλώνουν το αυτοκίνητο.
Το πήρα με 85.000 χλμ στα 11.000 ευρώ και θα έλεγα ότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση.
Δυστυχώς, για να πάρω έπρεπε να αποχωριστώ τον Λεωνίδα μου. Το πρώτο μου αυτοκίνητο και το πρώτο μου 4Χ4. Ενα Fiat Panda '93άρι, με το οποίο περάσαμε αξέχαστες στιγμές.
Είμαι σίγουρος όμως ότι το ίδιο θα γίνει και με τον Τζιμάκο.
Παιδιά, έχω μια απορία, όσον αφορά στην κατανάλωση βενζίνης.
Εντάξει, δεν περίμενα το Jimny να καίει λίγο, αλλά μου βγάζει αυτονομία 300 χλμ το γέμισμα. Το πάω με 120 χλμ/ώρα. Καίει πολύ στα 120; Καίει γενικά; Θα έπρεπε να βγάζει περισσότερα χιλιόμετρα σε αυτονομία; Υπάρχει περίπτωση να αυξάνουν τόσο πολύ την κατανάλωση το αυξημένο ύψος και τα τακουνάτα λάστιχα;
Ποια είναι η "κανονική" του, οικονομική λειτουργία;
Αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει, θα ήμουν υπόχρεος.
Επίσης, δεν ξέρω αν τυχόν υπάρχει οργανωμένμο παράρτημα της λέσχης στη Θεσσαλονίκη, ή κάποια συγκεκριμένη μέρα που τα μέλη βρίσκονται για καφέ μεσοβδόμαδα. Θα χαιρόμουν να γνωριστούμε κι από κοντά.
Να'στε καλά.
Καλά χιλιόμετρα

 >kalim< Φιλε Σακη και βεβαια  <welc_ στη παρεα μας... yah

Καλοριζικο το νεο σου αποκτημα και σου ευχομαι καλους, "εκτος", δρομους με μπολικη λασπη! ;) (Για να ξερεις, ειναι η καλυτερη ευχη για ολους εμας...)

Να εισαι πλεον σιγουρος, οτι με τοση... ενταση που μπηκες στο χωρο αυτο, στη παρεα μας δηλαδη, σιγουρα θα βρεις απαντησεις σε ολα αυτα που θα ηθελες να μαθεις για το αγαπημενο μας jimny!!! cl cl cl   

Ολα ερχονται με το καιρο και σιγα σιγα... Παντως, το θεμα ειναι τα ενδιαφεροντα σου, λιγο πολυ, να "κολλανε" με πολλους απο εδω, απο τη παρεα μας...  loula b53 k_ni >10841 >camp/ <sum083_ <sum088_ >dnce >e0140<

Σε οτι αφορα τη καταναλωση καυσιμου που λες, σου εχω κανει πιο εντονα τα σημεια που εσυ εχεις γραψει λιγο πριν και τα οποια επηρρεαζουν λιγο - πολυ τη καταναλωση...  Επισης, πολυ βασικο ειναι να ξερεις οτι με οριο τις 4000 σαλ, το jimny ειναι αρκετα οικονομικο... Απο εκει και πανω, "ποναει" λιγο...

Γενικοτερα, το jimnyclub, δεν ειναι μια λεσχη οπως πιθανον φανταζεσαι!!!  Ειναι μια πανελληνια παρεα, που αγγιζει τα ορια της Ελλαδας μας πραγματικα, αλλα δεν υπαρχουν συνδρομες, γραφεια κλπ κλπ... Γενικα κανονιζουμε τις συναντησεις μας, οπου θελουμε, σε ολα τα σημεια της Ελλαδας, στην Αθηνα, τη Θεσσαλονικη ΜΑΣ και σε ολα τα αλλα μερη...  Σιγα σιγα που θα γνωριστεις κι εσυ ολο και με πιο πολλους φιλους, θα "βρουμε" και τα σημεια της βολτας, οπως γινεται εξαλλου και σημερα...

Τελικα, νομιζω οτι μπηκες στο καταλληλο χωρο και σε οτι χρειαστεις, ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!  lol lol
Και παλι φιλε Σακη,
  <welc_ !!!  cl cl cl 

 >ilov<                                                                                                                   >ilov<
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος sakisthess

  • Jimny
  • Μηνύματα: 10
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 14, 2007, 17:31 »
Γεια φίλε Nicksi

Χαίρομαι για το θερμό κλίμα υποδοχής.
Την είχα ψιλοψιλιαστεί ότι "φταίνε" τα παραπάνω που μου υπογράμμισες. Τι να γίνει; Θα περιμένω να λιώσουν τα λάστιχα για να βάλω κάτι πιο νορμάλ. Δεν υπάρχει η δυνατότητα να έχω διπλά λάστιχα, γιατί δεν έχω και πού να αποθηκεύσω. Ηδη έχω μια τετράδα ακόμη αφόρετα. Μου τα έδωσε προίκα ο πρώην ιδοκτήτης. Το κακό είναι ότι είναι τουλάχιστον τριών ετών, γιατί κάπου τόσο έχει που σταμάτησε να τα βγάζει η Pireli. Δεν ξέρω καν αν φοριούνται, μετά από τόσο καιρό που είναι αποθηκευμένα ή είναι για πέταμα. 

Ξέρω ότι το jimnyclub δεν είναι λέσχη.
Απλά ρωτάω, αν οι Θεσσαλονικείς, μια και ζω στην πόλη, επικοινωνείτε μεταξύ σας και πέρα από τον ηλεκτρονικό τρόπο. Αν βρίσκεστε πουθενά, αν έχετε ίσως συγκεκριμένη μέρα που αφιερώνετε γι αυτό το σκοπό,  αν πέφτουν τηλέφωνα κλπ, αν "παίζουν" ταβέρνες, ουζερί, μπαράκια κλπ κλπ.
Νομίζω ότι, πέρα από την ηλεκτρονιοκή πανελλαδική επικοινωνία, καλή είναι και η από δια ζώσης συνεύρεση.
Αν παίζει κάτι τέτοιο,  εγώ είμαι μέσα.

Αποσυνδεδεμένος ΦΙΛΙΠΠΑΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 14, 2007, 18:15 »
ΣΑΚΗ ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ . :)

Αποσυνδεδεμένος sakisthess

  • Jimny
  • Μηνύματα: 10
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 14, 2007, 18:29 »
Γεια σου Φίλιππα

Χαίρω για τη γνωριμία.

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 14, 2007, 20:06 »
Φίλε Σάκη να σε καλοσορισω και εγώ με την σειρά μου.
Να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό γιατί ζεις στην ομορφότερη πόλη της Ελλάδας.Ήμουν φοιτητής εκεί και γνωρίζω καλά τα μέρη.

Τώρα , όσον αφορά τις απορίες σου , για να σε βοηθήσουμε πρέπει να γίνεις πιο σαφής: τα 50-50 δεν θεωρούνται "τακουνάτα" λάστιχα και δεν διευκρινίζεις το ύψος της ανάρτησης.
Η αυτονομία που αναφέρεις οφείλεται στο βαρύ πόδι σου και μόνο και όχι στο στήσιμο του αυτοκινήτου. Εκτός εαν οι διαδρομές γίνονται εντός πόλης οπότε είναι δικαιολογημένη.
Με νορμάλ επιταχύνσεις πάντως, και ταχύτητες γύρω απο αυτήν που περιγράφεις , με λάστιχο 50-50 και +3.5 εκ. ανάρτηση εγώ είχα μετρήσει μέση τιμή γύρω στο 8.5 lt/100 km και να υπολογίσεις ότι δεν φημίζομαι και εγώ για το ελαφρύ μου πόδι. Την αυτονομία των 300 χλμ. ανά ντεπόζιτο , το αυτοκίνητο την έπιανε όταν φόρεσε λάστιχο mud 30x9.5x15 , είχε κοντύτερο κιβώτιο 25% και ύψος +11.0 εκ..Καμμία σχέση δηλαδή.
Κάνε ένα τσεκάρισμα και στο μοτέρ μήπως χρειάζεται καμμιά συντήρηση ρουτίνας και ότι προκύψει , εδώ είμαστε πάλι...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 14, 2007, 22:42 από ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ »
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 14, 2007, 22:34 »
Γεια φίλε Nicksi

Χαίρομαι για το θερμό κλίμα υποδοχής.
Την είχα ψιλοψιλιαστεί ότι "φταίνε" τα παραπάνω που μου υπογράμμισες. Τι να γίνει; Θα περιμένω να λιώσουν τα λάστιχα για να βάλω κάτι πιο νορμάλ. Δεν υπάρχει η δυνατότητα να έχω διπλά λάστιχα, γιατί δεν έχω και πού να αποθηκεύσω. Ηδη έχω μια τετράδα ακόμη αφόρετα. Μου τα έδωσε προίκα ο πρώην ιδοκτήτης. Το κακό είναι ότι είναι τουλάχιστον τριών ετών, γιατί κάπου τόσο έχει που σταμάτησε να τα βγάζει η Pireli. Δεν ξέρω καν αν φοριούνται, μετά από τόσο καιρό που είναι αποθηκευμένα ή είναι για πέταμα. 

Ξέρω ότι το jimnyclub δεν είναι λέσχη.
Απλά ρωτάω, αν οι Θεσσαλονικείς, μια και ζω στην πόλη, επικοινωνείτε μεταξύ σας και πέρα από τον ηλεκτρονικό τρόπο. Αν βρίσκεστε πουθενά, αν έχετε ίσως συγκεκριμένη μέρα που αφιερώνετε γι αυτό το σκοπό,  αν πέφτουν τηλέφωνα κλπ, αν "παίζουν" ταβέρνες, ουζερί, μπαράκια κλπ κλπ.
Νομίζω ότι, πέρα από την ηλεκτρονιοκή πανελλαδική επικοινωνία, καλή είναι και η από δια ζώσης συνεύρεση.
Αν παίζει κάτι τέτοιο,  εγώ είμαι μέσα.

καλησπερα καλως ηρθες.
Η καταναλωση ειναι φυσιολογικη για το πατημα που του κανεις ;)
Δοκιμασε στα 90-100 και θα δεις διαφορά. Επισης οπως ειπε και ο ταξιδιωτης (δημητρης), απο σερβις εισαι ενταξει;

Στη θεσ/νικη όποτε μπορεσουμε κανονιζουμε για καφε. Δυσκολο βεβαια λόγω ελλειψης χρονου απο ολους μας. Οποιος εχει ευκαιρια το ποσταρει εδω στις βολτες.

Κρατα αυτο το τηλ : 693 717.9.616.

Καλως ηρθες και παλι :)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #7 στις: Μάιος 15, 2007, 01:27 »
Φίλε sakisthess γεια σου.
Να προσέχεις τις παρέες που θα κάνεις εδώ μέσα, θα σε χαλάσουν.  ha ha ha
Όλο καφέδες, ψησίματα, ταβέρνες, μπαρ, ούζα, κρασιά, κοψίδια, μπριζόλες, Μπουγάτσες, παραλίες, βουνά, κάμπους, λαγκάδες κανονίζουν.
Απαπαπα κραιπάλη σου λέω κάθε ΣΚ.
Κακά παιδάκια είναι όλοι τους και θα σε παρασύρουν και εσένα στον κακό το δρόμο. >:D >:D >:D
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 15, 2007, 01:29 από filippos_kos »


Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #8 στις: Μάιος 15, 2007, 08:02 »
...
Κρατα αυτο το τηλ : 693 717.9.616....

... και οποιο βραδυ αισθανεσαι μοναξια, θα σε οδηγησει σε αβαδιστα ερωτικα μονοπατια!!!  lol lol lol ha ha ha 87 87 87

Γιωργο... μπορω να το χρησιμοποιησω κι εγω ρε φιλε το τηλεφωνο?  lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #9 στις: Μάιος 15, 2007, 08:15 »
Γεια...
...

Ξέρω ότι το jimnyclub δεν είναι λέσχη.
Απλά ρωτάω, αν οι Θεσσαλονικείς, μια και ζω στην πόλη, επικοινωνείτε μεταξύ σας και πέρα από τον ηλεκτρονικό τρόπο. Αν βρίσκεστε πουθενά, αν έχετε ίσως συγκεκριμένη μέρα που αφιερώνετε γι αυτό το σκοπό,  αν πέφτουν τηλέφωνα κλπ, αν "παίζουν" ταβέρνες, ουζερί, μπαράκια κλπ κλπ.
Νομίζω ότι, πέρα από την ηλεκτρονιοκή πανελλαδική επικοινωνία, καλή είναι και η από δια ζώσης συνεύρεση.
Αν παίζει κάτι τέτοιο,  εγώ είμαι μέσα.

 >sostos< >glentia>  Μονο κανονιζονται? 

Ειναι και ο φιλος μας ο Μαχος επανω... μη σε ανησυχει τιποτε!!!  Απλα, μη του δωσεις να πιει πολυ...
  >xalara< _11577> _marios _beer1> >103k< >0042<
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #10 στις: Μάιος 15, 2007, 11:14 »
Γεια σου Σάκη,  <welc_
Όπως θα κατάλαβες, βρέθηκες κ εσύ στο κατάλληλο μέρος, όπου θα βρεις από γνώμες κ συμβουλές για το jimny σου, σημεία συνάντησης, χαβαλέ, μέχρι συνταγές μαγειρικής  <cook_
Καλορίζικο, καλές λασποβόλτες κ καλή διασκέδαση  >ilov2<
Τα πράγματα είναι απλά..

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #11 στις: Μάιος 15, 2007, 12:46 »
Γεια...
...

Ξέρω ότι το jimnyclub δεν είναι λέσχη.
Απλά ρωτάω, αν οι Θεσσαλονικείς, μια και ζω στην πόλη, επικοινωνείτε μεταξύ σας και πέρα από τον ηλεκτρονικό τρόπο. Αν βρίσκεστε πουθενά, αν έχετε ίσως συγκεκριμένη μέρα που αφιερώνετε γι αυτό το σκοπό,  αν πέφτουν τηλέφωνα κλπ, αν "παίζουν" ταβέρνες, ουζερί, μπαράκια κλπ κλπ.
Νομίζω ότι, πέρα από την ηλεκτρονιοκή πανελλαδική επικοινωνία, καλή είναι και η από δια ζώσης συνεύρεση.
Αν παίζει κάτι τέτοιο,  εγώ είμαι μέσα.

 >sostos< >glentia>  Μονο κανονιζονται? 

Ειναι και ο φιλος μας ο Μαχος επανω... μη σε ανησυχει τιποτε!!!  Απλα, μη του δωσεις να πιει πολυ...
  >xalara< _11577> _marios _beer1> >103k< >0042<

ναι ναι...γιατι μετα ψαχνω για.....υγρες _a1282> _a1282> >10841 >10841 87 87 87 87 καταστασεις

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #12 στις: Μάιος 16, 2007, 14:37 »
...
Κρατα αυτο το τηλ : 693 717.9.616....

... και οποιο βραδυ αισθανεσαι μοναξια, θα σε οδηγησει σε αβαδιστα ερωτικα μονοπατια!!!  lol lol lol ha ha ha 87 87 87

Γιωργο... μπορω να το χρησιμοποιησω κι εγω ρε φιλε το τηλεφωνο?  lol lol lol

οχι... για σενα εχω αλλο νουμερακη... 090 κτλ..lol
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #13 στις: Μάιος 16, 2007, 14:58 »
οχι... για σενα εχω αλλο νουμερακη... 090 κτλ..lol

Πρωτον.... το 090 έχει γίνει 90 πλέον ha lol lol lol
Δεύτερο και σημαντικότερο.....ρε απο τον φίλο πας να βγάλεις λεφτά παρέχωντας ευχαριστηση??
Δεν ντρέτεσε καθόλου....
Γιατί άλλαξες έτσι αφού εμεέις είχαμε πει ότι το τηλεφωνικό θα ήταν τσάμπα yah 0_21 0_21 0_21 bhe bhe bhe
Ασε που σε περνουμε πλέον αλλά δεν σηκώνετε .......το κινητό ha lol lol lol lol
Α ρε γλέντια τώρα που θα ανέβει ο ψηλός πάνω lol lol lol lol

Sakis καλως όρισες παληκάρι μου στους τρελούς με τα γυμνι lol lol lol lol
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Καλώς σας βρήκα!!!
« Απάντηση #14 στις: Μάιος 16, 2007, 15:17 »
Φίλε Σάκη να σε καλοσορισω και εγώ με την σειρά μου.
Να θεωρείς τον εαυτό σου τυχερό γιατί ζεις στην ομορφότερη πόλη της Ελλάδας.Ήμουν φοιτητής εκεί και γνωρίζω καλά τα μέρη.

Τα μέρη...χαχαχαχαχα
Φοιτιτική ζωή τώρα μωρέ ξέρεις.....
Γυναικές, γυναικες, ταβέρνες με γυνμαικεία συντροφιά, αντε καμια εκδρομή με γυναικεία παρέα πάντα κτλ κτλ lol lol lol lol lol lol lol lol
Γιάννης Δημητρέλης