Αποστολέας Θέμα: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!  (Αναγνώστηκε 85140 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #390 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 17:06 »
ΠΑΡΕΛΕΙΠΟΜΕΝΑ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ.......
Η εξαφάνιση του mprizola και του Αγγελου την Κυριακή... Στείλαμε ήδη e-mail στη Νικολούλη...

Χάρηκα που σας γνώρισα όλους απο κοντά.... Η εκδρομή ήταν ωραία, είσαστε όλοι φοβεροί,  αλλα η "αξαφάνηση" μας είχε ένα λόγο...

Το Σάββατο φτάνουμε στην Πορταριά με την Ανθή, και πηγαίνουμε στην συνάντηση, στην ΠΛΑΤΕΙΑ του χωριού στις 11. Περιμένουμε... περιμένουμε.... περιμένουμε.... και ευτυχώς εμφανίζεται ο Μανώλης αν δεν κάνω λάθος, και μου λέει ότι χθες τα ήπιαν κάποιοι, και έτσι μάλλον δεν ήρθαν... Όλα καλά και ωραία, ακολουθούμε τον Μανώλη και σας βρίσκουμε... Την Κυριακή το πρωί σο πρόγραμμα έλεγε συνάντηση στην ΠΛΑΤΕΙΑ στις 10.30 απο όυι θυμάμαι. Ξυπνάμε νωρίς... Αφήνουμε το δωμάτιο... Πάμε στην πλατεία... περιμένουμε... περιμένουμε... περιμένουμε, μηλάμε στο VHF, στο PMR, αλλα τίποτα.... Ξεκηνάμε βόλτα στο χιονοδρομικό, μόνοι μας, να περάσει η ώρα, το μεσημέρι κατεβαίνουμε χωριό, και πάμε πλατεία μήπως και σας βρούμε την ώρα της κοπής της πίτας... Στον δρόμο πιάνουμε κάποια παράσητα στο VHF, και καταλαβαίνουμε οτι κάτι γίνεται.... Παίρνω τον Μάριο τηλ και μου λέει οτι σας βρήκε στον δρόμο που πηγαίνατε βουνο... Εκεί σπαστήκαμε και φύγαμε... Αν οι Τριανταφυλλιές έγιναν σημείο συνάντησης όπως είπε κάποιος δεν το γνωρίζω, και δεν νομίζω οτι κάποιος έπρεπε να σας αναζοιτήσει εκεί.... Τηλ μόνο του Μάριου είχα, και δεν μου έφτεγε τίποτα να τον ξυνπήσω το πρωί..

Σας έυχομαι τα καλήτερα, καλές βόλτες, και πολλές λάσπες... Χάρηκα που σας γνώρισα και που μίλησα  με πολλούς απο εσάς...   :)

...υπήρχε ένα πρόγραμμα, και όχι το στύσημο καποιων στην πλατεία, όχι επίτηδες βέβαια, αλλα δεν το βλέπω σωστό....

Φίλε με συγχωρείς αλλά την προηγούμενη μέρα, άν όχι όλοι...οι περισσότεροι αποφασίσαμε να συναντηθουμε την Κυριακή στις Τριανταφυλλιές γιατί όπως θα διαπίστωσες κι εσύ, ήταν αδύνατο να βρεθούμε στην πλατεία, λόγω στενότητας του δρόμου...
Εγώ πάντως σε καλούσα απο τις 10:30 μέχρι το μεσημέρι στο vhf αλλά δεν απάντησες...

Το λάθος είναι που είχες μόνο το τηλέφωνο αυτού του ανώριμου και δεν μπόρεσες να βγάλεις άκρη γιατί αυτός ...δε μπορούσε να πάρει τα πόδια του ....ούτε μυαλό είχε....  Και 'μείς ρε φίλε αγαπήσαμε.....αλλά εσύ....  χώρια που με ένα ποτηράκι δεν έβλεπε μπροστά του... (και άν δεν είχε γενέθλια σήμερα θα του έσουρνα κι άλλα) .

Εν πάσει περιπτώσει θέλω να ξέρεις πως τίποτα δεν έγινε επίτηδες (θα το καταλάβαινες άλλωστε άν είχες διαβάσει το pm που σου έστειλα...) και πως ακόμη και το λίγο χρόνο που βρεθήκαμε μαζί... μας άφησες πολύ καλές εντυπώσεις... (πολύ καλύτερες από κάποιους ....έμπειρους )

Στην επόμενη συνάντηση που θα κάνουμε (μήν ξεχνάμε οτι ήταν η πρώτη μας) ελπίζω να μή δημιουργηθούν παρόμοια προβλήματα... και σε περιμένουμε...


 _0491> _0491>
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #391 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 17:16 »
?γγελε, ρε φίλε χαζαμάρα :'( :'(....αλλά και γω τελευταία στιγμή έφτασα...καταϊδρωμένος. ;D ;D
ρε ΤΕΟ εσύ την έχεις κάθε μέρα(όπως και οι υπόλοιποι) αλλά εγώ είχα να δω το μωρό 20 μέρες.......
Καλό είναι στη λίστα με τα ονόματα να δίνουμε όλοι τα τηλ. μας. Είχε γίνει προσπάθεια αλλά δεν δόθηκαν όλα
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #392 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 17:19 »
?γγελε, ρε φίλε χαζαμάρα :'( :'(....αλλά και γω τελευταία στιγμή έφτασα...καταϊδρωμένος. ;D ;D
ρε ΤΕΟ εσύ την έχεις κάθε μέρα(όπως και οι υπόλοιποι) αλλά εγώ είχα να δω το μωρό 20 μέρες.......
Καλό είναι στη λίστα με τα ονόματα να δίνουμε όλοι τα τηλ. μας. Είχε γίνει προσπάθεια αλλά δεν δόθηκαν όλα

Συμφωνώ μαζί σου Μάριε.....και όχι μόνο 20ήμερο αλλά και πάνω απο μήνα 8) και τα χιλιόμετρα είναι πολλά...μα πάρα πολλά...... cof_2 cof_2 b53
Αλλά που να τα πείς να σε καταλάβουνε lol lol lol
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 15, 2006, 17:22 από chriska »
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #393 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 17:24 »
αγγελε, ελπιζω να μην εγινε καμια παρεξηγηση... μεσα στη φουρια να τα προλαβουμε και να τα πουμε ολα, σιγουρα κατι θα πηγε λιγο στραβα...

θα προσεξουμε την επομενη φορά ολοι μας ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #394 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 17:25 »

Παράθεση
Συμφωνώ μαζί σου Μάριε.....και όχι μόνο 20ήμερο αλλά και πάνω απο μήνα Cool και τα χιλιόμετρα είναι πολλά...μα πάρα πολλά...... coffeecup coffeecup b53
Αλλά που να τα πείς να σε καταλάβουνε lol lol lol
la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h la_h _thank> _brav/
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #395 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 17:32 »
αγγελε, ελπιζω να μην εγινε καμια παρεξηγηση... μεσα στη φουρια να τα προλαβουμε και να τα πουμε ολα, σιγουρα κατι θα πηγε λιγο στραβα...

θα προσεξουμε την επομενη φορά ολοι μας ;)
A για σου ητανε μια εκδρομη-συναντηση οτι να 'ναι!Το ασχημο της υποθεσης ητανε που δεν υπαρχει επικοινωνια με τηλεφωνα μεταξυ μας!
Εμενα την πρωτη φορα με το .γρ καπως ετσι ειχε γινει!
Δωσ'μας μια ακομα ευκαιρια Αγγελε! cl

ΥΓ ωραιο το γιμνι σου! 8)

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #396 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 18:20 »
Χάρηκα που σας γνώρισα όλους απο κοντά.... Η εκδρομή ήταν ωραία, είσαστε όλοι φοβεροί,  αλλα η "αξαφάνηση" μας είχε ένα λόγο...
Aγγελε, κατ αρχη καλησπερα...
Σιγουρα και εμεις ολοι χαρηκαμε που συναντηθηκαμε αυτη τη πρωτη φορα και ειδικα κατω απο αυτες τις συνθηκες...



Το Σάββατο φτάνουμε στην Πορταριά με την Ανθή, και πηγαίνουμε στην συνάντηση, στην ΠΛΑΤΕΙΑ του χωριού στις 11. Περιμένουμε... περιμένουμε.... περιμένουμε.... και ευτυχώς εμφανίζεται ο Μανώλης αν δεν κάνω λάθος, και μου λέει ότι χθες τα ήπιαν κάποιοι, και έτσι μάλλον δεν ήρθαν... Όλα καλά και ωραία, ακολουθούμε τον Μανώλη και σας βρίσκουμε...
Ωραια, απο οτι καταλαβες, λογω... ανωριμοτητας αρχισε να χαλαει το προγραμμα...


Την Κυριακή το πρωί σο πρόγραμμα έλεγε συνάντηση στην ΠΛΑΤΕΙΑ στις 10.30 απο όυι θυμάμαι. Ξυπνάμε νωρίς... Αφήνουμε το δωμάτιο... Πάμε στην πλατεία... περιμένουμε... περιμένουμε... περιμένουμε, μηλάμε στο VHF, στο PMR, αλλα τίποτα.... Ξεκηνάμε βόλτα στο χιονοδρομικό, μόνοι μας, να περάσει η ώρα, το μεσημέρι κατεβαίνουμε χωριό, και πάμε πλατεία μήπως και σας βρούμε την ώρα της κοπής της πίτας... Στον δρόμο πιάνουμε κάποια παράσητα στο VHF, και καταλαβαίνουμε οτι κάτι γίνεται.... Παίρνω τον Μάριο τηλ και μου λέει οτι σας βρήκε στον δρόμο που πηγαίνατε βουνο...
Τελικα βρε Αγγελε, δεν ηταν σκοπιμο το να αλλαξει το προγραμμα, αλλα οπως βλεπεις και κανεις δεν ειχε κακη προθεση απεναντι σε κανεναν... Ισα-ισα...  Εμεις για το λογο αυτο (μηπως κατι δεν πηγαινε καλα...)καναμε λιστα τηλεφωνων!


Εκεί σπαστήκαμε και φύγαμε... Αν οι Τριανταφυλλιές έγιναν σημείο συνάντησης όπως είπε κάποιος δεν το γνωρίζω, και δεν νομίζω οτι κάποιος έπρεπε να σας αναζοιτήσει εκεί.... Τηλ μόνο του Μάριου είχα, και δεν μου έφτεγε τίποτα να τον ξυνπήσω το πρωί..
Σε αυτο θελω να σου πω, οτι το ειχαμε πει ολοι μαζι απο το προηγουμενο βραδυ, το να μαζευτουμε στις Τριανταφυλλιες, για να πιουμε ολοι μαζι καφεδακι... Και μαλιστα εκανες πολυ ασχημα που δεν ξυπνησες τον απατεωνακο το Μαριο ή καποιον αλλο μικροτερο ή μεγαλυτερο απατεωνα!!!


Σας έυχομαι τα καλήτερα, καλές βόλτες, και πολλές λάσπες... Χάρηκα που σας γνώρισα και που μίλησα  με πολλούς απο εσάς...   :)
Θελω μονο να σου πω, οτι ισως θα επρεπε να μην εισαι τοσο... βιαστικος στις αποφασεις σου (.... και σου μιλαω... εκ πειρας, σαν τον αλλο το... φουρναρη με τα 40 χρονια...)


...υπήρχε ένα πρόγραμμα, και όχι το στύσημο καποιων στην πλατεία, όχι επίτηδες βέβαια, αλλα δεν το βλέπω σωστό....
Αν θυμασαι, ειχα γραψει και τη φραση: (λεμε τωρα...) στο προγραμμα, γιατι ειναι λογικο να εχουμε και διαφορα ευτραπελα, ευτυχως οχι σοβαρα ή σπουδαια...!!!
Νομιζω οτι αυτο που ζησαμε ολοι εκει, δικαιολογει και τις τυχον παραλειψεις ή λαθη που πιθανον να εγιναν...
Επισης, πιστευω οτι αυτο που σου ειπε ο bilias_jr (Δωσ'μας μια ακομα ευκαιρια Αγγελε!), ειναι λογικο, αν κρινεις απο την πολυ ομορφη παρεα που δημιουργηθηκε και ειναι κριμα να μην μετεχεις και εσυ...!!!


Πολυ πολυ φιλικα... (και με ενα ποσοστο ευθυνης δικο μου...),  Νικος.
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #397 στις: Φεβρουάριος 15, 2006, 18:36 »
Πολυ πολυ φιλικα... (και με ενα ποσοστο ευθυνης δικο μου...),  Νικος.

Ακούτε ρέ ? Να και κάποιος που αναλαμβάνει τις ευθύνες του... Όχι σαν μερικούς-μερικούς...
Αλλά γιατί μόνο ένα ποσοστό ? έ? και πόσο είναι δηλαδή ?

Πέρα απο την πλάκα κανείς δεν πιστεύω πως έχει ποσοστό ευθύνης πολύ περισσότερο δε....εσύ.
Μήπως ήταν η μόνη στραβή που έγινε ? Η μήπως δε θα ξαναγίνει ? Καί τί έγινε ? Ορεξη να 'χουμε και καλή διάθεση... Αν κρίνουμε εκ του αποτελέσματος αυτό που μας έμεινε...(και δε φεύγει γμτο) δεν τ' αλλάζω...

 _0491> 017>/ _0491>
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #398 στις: Φεβρουάριος 16, 2006, 02:01 »
Μόλις τώρα τελείωσα την δουλειά αλλά αν και κουρασμένος θέλω να γράψω δυο λόγια γιατί είδα τα post και στενοχωρήθηκα.
?γγελε, και εσύ όπως και όλοι , μου άφησες άριστες εντυπώσεις και σίγουρα έχεις ένα δίκιο για την όποια ασυνενοησία υπήρξε.
Ίσως μάλιστα  ένοιωσες εντονότερα αδικημένος γιατί έκανες και τα περισσότερα χλμ απο όλους για να έρθεις στην συνάντηση .
Για τα παιδιά που έμεναν στις "ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΕΣ" δεν φάνηκε αυτό το φαινόμενο της "μη παρακολούθησης του προγράμματος κατά γράμμα " γιατί μέναμε μαζί!
Δεν ψάχνω για δικαιολογίες , δεν δίνω συμβουλες -δεν τις χρειάζεσαι άλλωστε.
Το μόνο που θα σου πω είναι ότι μην κρίνεις απο μια πρώτη φορά τόσο αυστηρά μια συνάντηση ανθρώπων που μέχρι χτες ήταν άγνωστοι μεταξύ τους και μην απομακρύνεσαι απο μια ΖΕΣΤΗ και ΑΛΗΘΙΝΗ παρέα που μόλις δημιουργήθηκε!
Και κάτι προς όλους μας:
Μήπως ο Νίκος ανέλαβε όλη την συνάντηση μόνος του? Μήπως την επόμενη φορά θα έπρεπε να γίνει ένας καταμερισμός της προετοιμασίας ανά μέλος?Νομίζω ότι μπορούμε να συνενοηθούμε με ένα απλό pm, η θέληση υπάρχει το θεωρώ δεδομένο με τα παιδιά που γνώρισα.


Αυτή την φορά χωρίς καραγκιοζάκια...δεν ταιριάζει!!
Καληνύχτα.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #399 στις: Φεβρουάριος 16, 2006, 07:29 »
ευθυνη παιρνω και γω... ειχα ξεχασει ολη τη λιστα με τα τηλεφωνα στο σπιτι. Του Αγγελου δεν το ειχα, αλλα τουλαχιστον με ολα τα υπολοιπα, θα βγαζαμε καποια ακρη...

Αγγελε, εχουμε εκδρομη στο Μετσοβο, που ειναι και κοντα σου (εκτος απο τις υπολοιπες -Κοζανη κτλ-)... θα εχεις την ευκαιρια να μας τα χωσεις εκει :)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #400 στις: Φεβρουάριος 16, 2006, 08:53 »
Μηπως, λεω τωρα εγω, μηπως...   http://www.jimnyclub.com/forum/index.php?topic=370.msg6002#msg6002


Για το λογο αυτο λοιπον, οτι υλικο εχει ο καθενα απο εμας και θελει να το παραχωρησει, μπορει να το στειλει...:
ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ 109  -  ΤΚ 176 76
ΚΑΛΛΙΘΕΑ.






« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 16, 2006, 09:01 από nicksi »
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #401 στις: Φεβρουάριος 16, 2006, 11:07 »
Η παρέα είναι παρέα, το πρόγραμμα μπορεί να μην ακολουθήθηκε, αλλά είμαστε παρέα, ούτε το Travel Plan είμαστε, ούτε εκδρομή προσκοπων κάναμε.
Τα προγγράματα δεν ακολουθούνται ακόμα και στους Συλλογους, στην εκδρομή μας, θέμα ευθυνών δεν τίθεται(Νίκο και Γιώργο), είδη κάνατε πολλά και θα πρέπει να πούμε και ένα ευχαριστώ.
ΟΛΟΙ οι συμετέχοντες έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους για ένα καλό αποτέλεσμα, τυχόν ασυνενοησίες γίνετε να υπάρξουν μιας και είμαστε μια μεγάλη  παρέα, δεν πληρώσαμε κανένα για να μας πάει εκδρομή, δεν πληρώσαμε για να βρούμε παρέα να πάμε εκδρομή.
Αποκόμησα πολλά και χάρηκα με όσους γνώρισα.
Αγγελε, τα τηλέφωνα μας υπάρχουν χύμα στο forum, δεν θα ενοχλούσες κανένα, ούτε τον Μάριο φυσικά εαν έπερνες ένα τηλ.
Εαν θές δοκίμασε στην επόμενη εκδρομή, είναι βασικό να έχεις back up τηλέφωνα μαζί σου μιας και ποτέ δεν ξέρεις τι θα σου τύχει(έμεινα ξαφνικά χωρίς cb και με κομένη κάθοδο).
Φιλικά πάντα
Γιάννης


Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Agelos_80

  • Jimny
  • Μηνύματα: 231
  • Φύλο: Άντρας
  • Ηγουμενίτσα
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #402 στις: Φεβρουάριος 16, 2006, 15:30 »
Πρώτα απο όλα παιδιά, πρέπει να τονίσω αυτο που έγραψα και στο προηγούμενο μύνημα, δηλαδή οτι αυτό που έγινε, δεν έγινε επίτηδες... Δεν είπα τίποτα τέτοιο.... Όλοι μου αφήσατε τις καλύτερες εντυπώσεις, ο καθένας με τον τρόπο του, και τον χαρακτήρα του, ειδικά με όσους ανταλλάξαμε και κάποιες κουβέντες παραπανω... gc... teo... marios... jimnys και άλλοι... Το να δώσουμε συνέχεια σε κάτι τέτοιο δεν είναι σωστό... ίσως να ήταν λάθος μου... Θα τα πουμε απο κοντά στο Μετσοβο πιστεύω, και καθημερινά εδώ... Σίγουρα πάντως στο Μέτσοβο θα έχει πολύ περισσότερες και ομορφότερες διαδρομές...

...πολύ βάρυνε το κλίμα... Φιλικά ?γγελος...

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #403 στις: Φεβρουάριος 16, 2006, 15:51 »
Πρώτα απο όλα παιδιά, πρέπει να τονίσω αυτο που έγραψα και στο προηγούμενο μύνημα, δηλαδή οτι αυτό που έγινε, δεν έγινε επίτηδες... Δεν είπα τίποτα τέτοιο.... Όλοι μου αφήσατε τις καλύτερες εντυπώσεις, ο καθένας με τον τρόπο του, και τον χαρακτήρα του, ειδικά με όσους ανταλλάξαμε και κάποιες κουβέντες παραπανω... gc... teo... marios... jimnys και άλλοι... Το να δώσουμε συνέχεια σε κάτι τέτοιο δεν είναι σωστό... ίσως να ήταν λάθος μου... Θα τα πουμε απο κοντά στο Μετσοβο πιστεύω, και καθημερινά εδώ... Σίγουρα πάντως στο Μέτσοβο θα έχει πολύ περισσότερες και ομορφότερες διαδρομές...

...πολύ βάρυνε το κλίμα... Φιλικά ?γγελος...



Φίλε το κλίμα ...ΕΙΧΕ βαρύνει γιατί νομίζαμε διάφορα...αλλά το ελάφρυνες τώρα εσύ... _brav/

  017>/ 017>/ 017>/



.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος lakis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 268
  • Φύλο: Άντρας
    • www.kontosouvli.gr
Απ: ΚΟΠΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΕ ΦΛΟΥΡΙ του JIMNYCLUB.COM!!!
« Απάντηση #404 στις: Φεβρουάριος 16, 2006, 16:26 »
Τεο , δεν ερχεσαι να (EDIT:) ΜΑΣ φερεις κανα λογκο στο φλοκαφε ?  _11577>
Προεδρος B.R.A.T. Νομου Θεσσαλονικης
               2_ag