Αποστολέας Θέμα: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...  (Αναγνώστηκε 453461 φορές)

0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1560 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 09:09 »
Καλωσήρθες φίλε μου και καλή διαμονή  ;D

 <welc_
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος vavouli

  • Jimny
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1561 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 14:23 »
καλώς σας βριήα και ευχαριστώ για τις ευχές. Που μπορώ να σας βρω ωρε παλικαρια?
Σε πρωτη φαση στη Θεσσαλονικη? πώς λειτουργεί το ολο θέμα? παω μια βόλτα στο χωρτιάτη και στήνω παγανία σε όποιο jimny βρώ? "γεια σας εχω τζιμακο παμε βολτα"  Πάω σε κάποιο καφε και κλείνοντας το ματι συνθηματικά περιμένω ή να βρω κι άλλους χτυπημενούς ή να με δείρουν?  bhe bhe bhe t4 πείτε μου ρε παιδιά....

Αποσυνδεδεμένος LEYTERIS-RENA

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1562 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 14:48 »
καλως ηρθες και απο μενα <welc_ <welc_ <welc_ <welc_ <welc_ <welc_ <welc_ <welc_ <welc_
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΙΟΣ SUZUKI JIMNY http://shropshire-suzuki.co.uk/forum/index.php?sid=408a565938744e619d03613f425acee0PROJECT                                                                                    [IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn286/renaleft

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1563 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 16:23 »
καλώς σας βριήα και ευχαριστώ για τις ευχές. Που μπορώ να σας βρω ωρε παλικαρια?
Σε πρωτη φαση στη Θεσσαλονικη? πώς λειτουργεί το ολο θέμα? παω μια βόλτα στο χωρτιάτη και στήνω παγανία σε όποιο jimny βρώ? "γεια σας εχω τζιμακο παμε βολτα"  Πάω σε κάποιο καφε και κλείνοντας το ματι συνθηματικά περιμένω ή να βρω κι άλλους χτυπημενούς ή να με δείρουν?  bhe bhe bhe t4 πείτε μου ρε παιδιά....

Συνήθως επικοινωνουμε μεταξύ μας με αγγελιες στη στήλη των κηδειών. Τέτοια ζωντάνια..
Πιθανόν να κανονίσουμε για καφέ την επόμενη εβδομάδα μπας και γνωρίσουμε νέα μέλη... 
Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1564 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 16:25 »
ή εναλλακτικα με σινιαλα καπνου... φοβομαστε το ξυλο και πονηρευομαστε οταν μας κλεινουν το ματι...επισης στις παγανιες μας παιρνουν για αγριογουρουνα...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1565 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 16:58 »
και ενιοτε στα καφε μας παιρνουν χαμπαρι ολοι καθοτι οταν μεζευομαστε ειμαστε μια παρεα που εχει 2 φωνακλαδες+πολυλογαδες μεσα σ'αυτην και ετσι ειμαστε αναγνωρισιμοι αμεσως lol lol lol lol lol

καλωσορισες στην παρεα μας j12 j12

Αποσυνδεδεμένος vavouli

  • Jimny
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1566 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 19:52 »
ΑΑΑΑΑ πολυ χαίρομαι αν και πιστεύω οτι ο καπνός δεν μου ταιριάζει απο οικολογική ευαισθησία καθαρά (άκαπνα κάρβουνα να ψήνουν μπριζόλες απο σόγια και αλλα τετοια) καλή ιδέα είναι και τα ταχυδρομικά περιστέρια αλλα πολύ κουτσουλιά και γουτ γουτ ρε παιδιά, και το τηλέφωνο τελικά καλά είναι. καιαιαιαιαιαι αυτον τον καφέ φαντάζομαι τον μαθαίνουμε απο δω? cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah περιμένω!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1567 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 21:57 »
...
ψήνουν μπριζόλες απο σόγια
...

αισχος... εχεις κοπει ηδη στις εξετασεις χοληστερινης...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος vavouli

  • Jimny
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1568 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 19:00 »
Μα εμένα μου είπαν οτι ειναι κλειστό κλαμπ για χορτοφάγους που οτι δεν πατάμε και ειναι πράσινο το κάνουμε σαλάτα και το μοιραζόμαστε οοοοοοολοι μαζί!!!!! ααααα μη μου το αλλάζετε τώρα!

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1569 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 20:07 »
Μα εμένα μου είπαν οτι ειναι κλειστό κλαμπ για χορτοφάγους που οτι δεν πατάμε και ειναι πράσινο το κάνουμε σαλάτα και το μοιραζόμαστε οοοοοοολοι μαζί!!!!! ααααα μη μου το αλλάζετε τώρα!
>h09 >h09 >laugh007< >laugh007< >h09 >h09 >laugh007< >laugh007< >h09 >h09

 >egrapses< >oreos< >ilov< >ilov2<

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1570 στις: Φεβρουάριος 13, 2009, 20:13 »
ΑΑΑΑΑ πολυ χαίρομαι αν και πιστεύω οτι ο καπνός δεν μου ταιριάζει απο οικολογική ευαισθησία καθαρά (άκαπνα κάρβουνα να ψήνουν μπριζόλες απο σόγια και αλλα τετοια) καλή ιδέα είναι και τα ταχυδρομικά περιστέρια αλλα πολύ κουτσουλιά και γουτ γουτ ρε παιδιά, και το τηλέφωνο τελικά καλά είναι. καιαιαιαιαιαι αυτον τον καφέ φαντάζομαι τον μαθαίνουμε απο δω? cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah yah περιμένω!!!!!!!!!!!

χμμμμμ ναι καπως ετσι απλα πολλες φορες ο καφες συνδυαζεται και με διαφορα αλλα σαν οντεβρρρρ,δηλαδη αντι για cookies μπορει στο τραπεζακι να εχει παντσετες,σουτζουκακια,μπριζολες και αλλα συναφη μη περιεχοντα λιπαρα στοιχεια καθοτι οικολογοι και προσεχουμε ολοι τη διατροφη μας!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1571 στις: Φεβρουάριος 14, 2009, 11:02 »
Μα εμένα μου είπαν οτι ειναι κλειστό κλαμπ για χορτοφάγους που οτι δεν πατάμε και ειναι πράσινο το κάνουμε σαλάτα και το μοιραζόμαστε οοοοοοολοι μαζί!!!!! ααααα μη μου το αλλάζετε τώρα!

και οι αγελαδες χορταρακι τρωνε... αρα οικολογια στο φουλ.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος vavouli

  • Jimny
  • Μηνύματα: 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1572 στις: Φεβρουάριος 14, 2009, 13:07 »
Αντε βρε με τουμπάρατε καλά λοιπόν έτσι το δέχομαι!!! ποτε 8α οικολογιστούμε ολοι μαζι? υπάρχει χώρος που προσφέρεται για άπειρο ψήσιμο και με διαδρομές για οοοοοολα τα γούστα και απο καφε? το νευρο ζαρτιέρα.

Αποσυνδεδεμένος christosl

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1573 στις: Φεβρουάριος 24, 2009, 17:39 »
Γεια σας παιδια. ειμαι ο Χρηστος απο Πάτρα και μολις πριν λιγο καιρο εκλισα τα 18 και ειμαι ετοιμος για την αγορα του 1ου μου αυτοκινήτου που βεβαίος-βεβαίος θα είναι..........Jimny. Μόλις αποφασίσω το χρώμα το πήρα.

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1574 στις: Φεβρουάριος 25, 2009, 10:40 »
Καλώς τον Πατριώτη!

Από ποια περιοχή είσαι ακριβώς;
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!