Αποστολέας Θέμα: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...  (Αναγνώστηκε 453415 φορές)

0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pointer

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1680 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 23:02 »
To πήρα από μια μάντρα(τύπου μάντρας δηλαδή) που τα φέρνει από γαλλία.Έδωσα το βενζίνης και πήρα αυτό.Πιστεύω ότι έκανα καλή επιλογή,δεν το έχω δοκιμάσει βέβαια ακόμα στα σκληρά αλλά αν είναι ίδιο με το άλλο τότε δεν θα έχω κανένα προβλημα.Το μόνο πρόβλημα με το πετρελαίου είναι ότι δεν έχει τελικές δηλαδή τα 120χλμ τα έχει στις 3χιλιάδες στροφές και τερματίζει στις 4 και κάτι.
Πάρε πετρέλαιο να σωθείς και άμα ξανα ανέβεις σε βενζίνης γράψε με!!

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1681 στις: Οκτώβριος 14, 2009, 23:08 »
 santa1 <welc_ φίλε

Αποσυνδεδεμένος chimas

  • Jimny
  • Μηνύματα: 24
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1682 στις: Οκτώβριος 16, 2009, 21:09 »
Γειά σας παιδία,συγχαρητήρια για την καλή δουλεία.ειμαι κάτοχος ενός jimny vvt 2007 με 92.000 km.Γράφω πρώτη φορά αλλά παρακολουθώ τις συζητήσεις του forum καθημερινά εδώ και ένα χρόνο.Συνεχίστε τη καλή δουλειά!

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1683 στις: Οκτώβριος 16, 2009, 21:48 »
Καλως ήρθες  cl cl cl

 :) Βρε θηρίο πότε πρόλαβες και τα κανες τα 92000 χλμ, μόνο όταν κοιμάσε δεν οδηγείς το ΤΖΙΜΑΚΟ ?  lol lol lol lol lol lol
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος chimas

  • Jimny
  • Μηνύματα: 24
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1684 στις: Οκτώβριος 16, 2009, 23:17 »
καμιά φορά οδηγάω και στον ύπνο μου.. supr supr supr supr supr

Αποσυνδεδεμένος 100%HUNTER

  • Jimny
  • Μηνύματα: 122
  • Φύλο: Άντρας
  • SUZUKI JIMNY "THE BEST THERE IS"
    • www.jimnyclub.com
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1685 στις: Οκτώβριος 17, 2009, 11:23 »
γειά σας είμαι απο την Κύπρο και είμαι τρελαμμένος με αυτά τα τερατάκια Jimny................. Eίμαι μόλυς 17 χρονών και εχω jimny για το αγαπημένο μου άθλημα που είναι το κυνήγι........Θα ήθελα ΠΑΡΑ πολύ να συμμετάσχω σε αυτά που κάνετε. Επίσης σας ζυλεύω πολύ j12
HUNTING IS LIFE

Αποσυνδεδεμένος Don_Manolo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1
  • Φύλο: Άντρας
  • Να κι αν... Να κι αν δεν...
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1686 στις: Οκτώβριος 20, 2009, 17:33 »
Γεια σας αγαπητοί συν-οδηγοί jimnyστές.

Είμαι από το Φεβρουάριο του 2009 κι εγώ μέλος της οικογένειας του αγαπημένου μας αυτοκινήτου - θηρίου - κατσικιού αφού πάντα ήμουν λάτρης της φύσης και των εξορμήσεων σε δύσκολες συνθήκες αλλά έπρεπε να ανεξαρτητοποιηθώ οικονομικά για την πραγματοποίηση του ονείρου αυτού για ευνόητους λόγους. Πλέον με το jimny μου έχω κάνει κάποιες λίγες εκπαιδευτικού περιεχομένου εκτός δρόμου διαδρομές κι ακόμα όλα πάνω του είναι εργοστασιακά.

Σκόπευα στο τρέχον φθινόπωρο να κάνω σιγά σιγά τις πρώτες μετατροπές για βελτίωση των επιδόσεων αλλά επειδή ενδέχεται να φύγω με τη δουλειά στη Ρουμανία για 6 μήνες από το Νοέμβριο μάλλον θα το αναβάλλω για το φθινόπωρο του 2010. Έχω ήδη διαβάσει κάποιες κριτικές και σχόλια που είναι αρκετά διαφωτιστικά κι ευχαριστώ τα παλαιότερα και πιο έμπειρα μέλη για το ενδιαφέρον και τις συμβουλές τους να διαφωτίσουν εμάς τους νεοφώτιστους. Ελπίζω να συμμετάσχω κι εγώ κάποια στιγμή σε κάποιες από τις εξορμήσεις ώστε να γνωριστούμε κι από κοντά.

Υ.Γ. Παραθέτω και μια φωτογραφία με το αμάξι λίγων ημερών (Φεβρουάριο 2009) σε μια από τις αναγνωριστικές μου εξορμήσεις στην Πάρνηθα.

Πολλούς χαιρετισμούς,
Μανώλης.


Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1687 στις: Οκτώβριος 21, 2009, 07:13 »
  Γεια σου Μανώλη και καλολάσπωτο το εργαλείο. Αν και από ότι φαίνεται θα περιμένεις καιρό για ένα καλό λασπόλουτρο.

Αποσυνδεδεμένος GTL

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1688 στις: Οκτώβριος 24, 2009, 16:06 »
γεια σας σε ολους

Αποσυνδεδεμένος eldar

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1689 στις: Οκτώβριος 24, 2009, 16:17 »
 hallo <welc_

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1690 στις: Οκτώβριος 24, 2009, 21:17 »
Γεια σας αγαπητοί συν-οδηγοί jimnyστές.

Είμαι από το Φεβρουάριο του 2009 κι εγώ μέλος της οικογένειας του αγαπημένου μας αυτοκινήτου - θηρίου - κατσικιού αφού πάντα ήμουν λάτρης της φύσης και των εξορμήσεων σε δύσκολες συνθήκες αλλά έπρεπε να ανεξαρτητοποιηθώ οικονομικά για την πραγματοποίηση του ονείρου αυτού για ευνόητους λόγους. Πλέον με το jimny μου έχω κάνει κάποιες λίγες εκπαιδευτικού περιεχομένου εκτός δρόμου διαδρομές κι ακόμα όλα πάνω του είναι εργοστασιακά.

Σκόπευα στο τρέχον φθινόπωρο να κάνω σιγά σιγά τις πρώτες μετατροπές για βελτίωση των επιδόσεων αλλά επειδή ενδέχεται να φύγω με τη δουλειά στη Ρουμανία για 6 μήνες από το Νοέμβριο μάλλον θα το αναβάλλω για το φθινόπωρο του 2010. Έχω ήδη διαβάσει κάποιες κριτικές και σχόλια που είναι αρκετά διαφωτιστικά κι ευχαριστώ τα παλαιότερα και πιο έμπειρα μέλη για το ενδιαφέρον και τις συμβουλές τους να διαφωτίσουν εμάς τους νεοφώτιστους. Ελπίζω να συμμετάσχω κι εγώ κάποια στιγμή σε κάποιες από τις εξορμήσεις ώστε να γνωριστούμε κι από κοντά.

Υ.Γ. Παραθέτω και μια φωτογραφία με το αμάξι λίγων ημερών (Φεβρουάριο 2009) σε μια από τις αναγνωριστικές μου εξορμήσεις στην Πάρνηθα.

Πολλούς χαιρετισμούς,
Μανώλης.



καλως ήρθες και καλές βόλτες.

Πάρτο στην Ρουμανία, χειμώνας είναι εκεί τώρα θα το ευχαριστηθείς,χιόνια -λάσπες άφθονα  roc2 roc2 roc2
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1691 στις: Οκτώβριος 24, 2009, 21:19 »
γεια σας σε ολους
Καλώς ήρθες GTL και καλή διαμονή .
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...

Αποσυνδεδεμένος alagni

  • Jimny
  • Μηνύματα: 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1692 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 12:34 »
για σας παιδια!χαιρομαι που ειμαι στο club!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ JIMNY ΜΟΝΟ JIMNY!

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1693 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 13:10 »
για σας παιδια!χαιρομαι που ειμαι στο club!

   Γεια σου alagni και καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...
« Απάντηση #1694 στις: Οκτώβριος 25, 2009, 13:23 »
Καλώς το alagni  j12 j12 j12
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!