Αποστολέας Θέμα: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...  (Αναγνώστηκε 453107 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #150 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 01:56 »
Βαθυ το υπονοουμενο σου .  Μαλλον ξερεις εσυ απο ΗΑCK καταστασεις
Μονο βαθυ? Χαιρε βαθος αμετρητο!!!
nicksi. Προσκυνώ σαν τους τρεις μάγους μαζί. Jimnyhacker, θα σε φωνάζω.


Ασε τώρα το είδα Κάτσενε, κατάλαβα, του ιδιου είσαι κι εσύ. Ο Θεός να μας φυλάει απο τέτοιους ανθρώπους

Μάρα Γεωργίου αν είναι αυτό το όνομά σου μη βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα. Αδικείς τους άλλους και τον εαυτό σου, ειδικά όταν δεν τους γνωρίζεις. Στο κάτω κάτω το φορουμ αυτό είναι για το 4Χ4 και όχι για κανένα μη κερδοσκοπικό σύλλογο με συνδρομές. Με τους φίλους μας σε αυτό το  φόρουμ μπορούμε να συζητάμε και χωρίς τις παρεμβολές τρίτων.

Αποσυνδεδεμένος Μπριζολοκομάντο

  • Jimny
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #151 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:00 »
xairetw tin parea thanasis edw apo livadia kai episimos sinodhgos to JR bilia. kali arxi.
Όλα είναι δρόμος, enjoy the ride..

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #152 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:02 »
xairetw tin parea thanasis edw apo livadia kai episimos sinodhgos to JR bilia. kali arxi.

40 παληκάρια από τη Λειβαδιά θα φέρει ο bilias σε λίγο. Καλωσόρισες.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #153 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:10 »
jimnyblack, αν και γνωριζω ποια εισαι απο το .γρ, θα ηθελα να το σταματησεις... ξερεις πολυ πιθανο τα μισα... εσυ δε θα ελεγες κατι ψευδες, διοτι προφανως δεν γνωριζεις τα παντα απο την αρχη, μπηκες στην παρεα σε ασχημη εποχη... δυστυχως...

σε παρακαλω, αστο... και θα φανουν ολα. Και αν εχεις δικιο, θα σου βγαλω το καπελο. Αν ομως οχι, θα εχεις πει μεγαλες κουβεντες... και ξερεις... τις μεγαλες κουβεντες δυσκολα τις παιρνουμε πισω. Ας αξιολογησουμε τις πληροφοριες, και ας τις κανουμε δεδομενα. Μη βιαζεσαι ;)

Παράθεση
Έλα βρε συ μην κοροιδευεις τα παιδιά που ήρθαν "απο δω" να κάνουν μια νέα παρέα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός (σόρι αλλα είναι πολύ αστείο) και να περνάνε καλά!!

το λαμβανω ως ατυχες σχολιο...;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #154 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:13 »
xairetw tin parea thanasis edw apo livadia kai episimos sinodhgos to JR bilia. kali arxi.
Καλοσώρισες Θανάση, μη μου πείς πως είσαι και πρόεδρος? (απο το nick).Πάντως ωραίο nick !!!!!

Σε παρακαλώ όμως να γράφεις Ελληνικά. Αρκετά την ταλαιπωρούμε ήδη τη γλώσσα μας!!!! ;D
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #155 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:13 »
Βαθυ το υπονοουμενο σου .  Μαλλον ξερεις εσυ απο ΗΑCK καταστασεις
Μονο βαθυ? Χαιρε βαθος αμετρητο!!!
nicksi. Προσκυνώ σαν τους τρεις μάγους μαζί. Jimnyhacker, θα σε φωνάζω.


Ασε τώρα το είδα Κάτσενε, κατάλαβα, του ιδιου είσαι κι εσύ. Ο Θεός να μας φυλάει απο τέτοιους ανθρώπους

Μάρα Γεωργίου αν είναι αυτό το όνομά σου μη βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα. Αδικείς τους άλλους και τον εαυτό σου, ειδικά όταν δεν τους γνωρίζεις. Στο κάτω κάτω το φορουμ αυτό είναι για το 4Χ4 και όχι για κανένα μη κερδοσκοπικό σύλλογο με συνδρομές. Με τους φίλους μας σε αυτό το  φόρουμ μπορούμε να συζητάμε και χωρίς τις παρεμβολές τρίτων.

Δεν βιάζομαι καθόλου, μαλλον αργησα για να είναι σίγουρο αυτό που λέω. Απλά αν εσένα σου φαίνεται αστειο το να είναι κάποιος υποκλοπέας και εσύ απο δίπλα το σιγοντάρεις...τι να πω... Δεν είναι καθόλου αστείο και ρωτώ πάλι; Ποιά η γνώμη σου για την υποκλοπή προσωπικών μυνημάτων. Υπάρχουν άθρωποι ανάμεσα σας που το έχουν παραδεχτεί. Ο Σίμος δηλαδή, για να μη λέω ασάφειες. Ρώτα τον
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Maverick

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #156 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:15 »
Πήγα να μπώ με το παλιό μου username , αλλά το είχατε  αλλάξει και έφτιαξα καινούργιο.

Bάλατε και ένα  avatar από μόνοι σας

 Εάν δεν θέλετε να είμαι στο forum σας  πείτε μου να φύγω δεν χρειάζονται τέτοια καραγκιοζιλίκια .

Maverick

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #157 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:16 »
Βαθυ το υπονοουμενο σου .  Μαλλον ξερεις εσυ απο ΗΑCK καταστασεις
Μονο βαθυ? Χαιρε βαθος αμετρητο!!!
nicksi. Προσκυνώ σαν τους τρεις μάγους μαζί. Jimnyhacker, θα σε φωνάζω.


Ασε τώρα το είδα Κάτσενε, κατάλαβα, του ιδιου είσαι κι εσύ. Ο Θεός να μας φυλάει απο τέτοιους ανθρώπους

Μάρα Γεωργίου αν είναι αυτό το όνομά σου μη βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα. Αδικείς τους άλλους και τον εαυτό σου, ειδικά όταν δεν τους γνωρίζεις. Στο κάτω κάτω το φορουμ αυτό είναι για το 4Χ4 και όχι για κανένα μη κερδοσκοπικό σύλλογο με συνδρομές. Με τους φίλους μας σε αυτό το  φόρουμ μπορούμε να συζητάμε και χωρίς τις παρεμβολές τρίτων.

Δεν βιάζομαι καθόλου, μαλλον αργησα για να είναι σίγουρο αυτό που λέω. Απλά αν εσένα σου φαίνεται αστειο το να είναι κάποιος υποκλοπέας και εσύ απο δίπλα το σιγοντάρεις...τι να πω... Δεν είναι καθόλου αστείο και ρωτώ πάλι; Ποιά η γνώμη σου για την υποκλοπή προσωπικών μυνημάτων. Υπάρχουν άθρωποι ανάμεσα σας που το έχουν παραδεχτεί. Ο Σίμος δηλαδή, για να μη λέω ασάφειες. Ρώτα τον

Σου ξανατονίζω εδώ δεν πρόκειται για κανένα σύλλογο. Τα προσωπικά μου μυνήματα τα είχαν ήδη υποκλέψει ο πρόεδρος και ο ακατανόμαστος οπότε μη σου φαίνεται παράξενο.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #158 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:17 »
Πήγα να μπώ με το παλιό μου username , αλλά το είχατε  αλλάξει και έφτιαξα καινούργιο.

Bάλατε και ένα  avatar από μόνοι σας

 Εάν δεν θέλετε να είμαι στο forum σας  πείτε μου να φύγω δεν χρειάζονται τέτοια καραγκιοζιλίκια .

Maverick
Ποιό ήταν το παλιό?

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #159 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:19 »
και το παλιο σου ηταν το.... ?
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #160 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:20 »
jimnyblack, αν και γνωριζω ποια εισαι απο το .γρ, θα ηθελα να το σταματησεις... ξερεις πολυ πιθανο τα μισα... εσυ δε θα ελεγες κατι ψευδες, διοτι προφανως δεν γνωριζεις τα παντα απο την αρχη, μπηκες στην παρεα σε ασχημη εποχη... δυστυχως...

σε παρακαλω, αστο... και θα φανουν ολα. Και αν εχεις δικιο, θα σου βγαλω το καπελο. Αν ομως οχι, θα εχεις πει μεγαλες κουβεντες... και ξερεις... τις μεγαλες κουβεντες δυσκολα τις παιρνουμε πισω. Ας αξιολογησουμε τις πληροφοριες, και ας τις κανουμε δεδομενα. Μη βιαζεσαι ;)




Δεν υπάρχει καμμία ασάφεια, ούτε επιθετικότητα σε αυτό που λέω. Ειναι σαφέστατο και χωρίς υπονοούμενα, δεν σπέρνω κατηγορίες στον αέρα. Κανείς σας δε μου απαντάει πως θα ένιωθε αν έβλεπε μυνυμα του προσωπικό δημοσιευμένο. Αυτό το αμφισβητείς οτι συνέβη; Εγώ ποτέ δεν είπα οτι ξέρω τα πάντα. Ξέρω όμως αυτό που έγινε gc. Και με προσβάλλει να το επικροτείτε αντί να το κατακρίνετε. Αυτά, καληνυχτα σας
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #161 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:23 »
Ερώτηση κρίσεως: Εσείς όλοι δέχεστε την υποκλοπή προσωπικών στοιχείων που έκανε ο Ιρονμαν και χρησιμοποίησε ο Σιμος; συμφωνείτε ολοι εσεις με αυτό και τους κάνετε παρέα; Ιωσήφ; βασίλη; Γιώργο; Κρισκα; Κάτσενε;
Πάρτε θέση σε αυτό, μην κρύβεστε πίσω απο ειρωνίες και κακίες. Πείτε τη γνώμη σας.
Επειδεί ο ιρονμαν έχει ονομα blackjimny(να μην σε πω με το κανονικό σου μιας και δουλεύουμε και στον ίδιο όμιλο-Μαρα Γεωργίου δεν υπάρχει gc) Γιάννης Δημητρέλης δηλαδή μάθε ότι δεν είναι τόσο φωστήρας στα pc και στις databases ώστε να κάνει υποκλοπή(ελπίζω να ξέρεις την σημασία της λέξης ή οποία ι βαρύνει σαν σημασία μαζί με την ip σου).
Αν συμφωνεί ο Ιωσήφ??? ο manolis??? o criska????(xaxaxaxaxa) o katsenos???....
Θες γνώμες???
Αυτοκριτική έχεις κάνει(γιατί εγώ για τον Ιωσήφ τουλάχιστον θα ένιωθα τύψεις, αν και νομίζω είναι είναι αίσθημα που δεν σε αγγίζει...)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #162 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:26 »
jimnyblack... στο ξαναλεω.. μην βιαζεσαι και μην επιμενεις... μην βλεπεις αυτα που σου παρουσιαζονται ως ετοιμο φαγητο...;) γιατι δε εχεις λιγη υπομονη; ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #163 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:29 »
[(να μην σε πω με το κανονικό σου μιας και δουλεύουμε και στον ίδιο όμιλο-Μαρα Γεωργίου δεν υπάρχει gc)
Κάτι σε pavlina μου λέει έχω δίκιο Γιάννη?

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #164 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:30 »


Σου ξανατονίζω εδώ δεν πρόκειται για κανένα σύλλογο. Τα προσωπικά μου μυνήματα τα είχαν ήδη υποκλέψει ο πρόεδρος και ο ακατανόμαστος οπότε μη σου φαίνεται παράξενο.

Προσωπικά μυνύματα μήπως εννοείς τα βρισίδια που έστελνες στους moderators? Γιατί αν είχαν δημοσιευτεί αυτά θα είχαν άλλη άποψη και για σένα κάποιοι. Αλλά οι άνθρωποι που σέβονται τον εαυτό τους σέβονται και τα προσωπικά δεδομένα των άλλων. Παιδιά, όλες οι απόψεις έχουν δύο πλευρές. Η αλήθεια ειναι κάπου στη μέση. Μην ξεφτιλίζουμε όμως τους άλλους, μην παραβαίνουμε βασικές αρχές. Τα έχουμε ισοπεδώσει όλα και με ενοχλεί τόσο πολύ αυτό.Σταματάω gc  ::)
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8