Αποστολέας Θέμα: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...  (Αναγνώστηκε 453092 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #165 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:32 »


Σου ξανατονίζω εδώ δεν πρόκειται για κανένα σύλλογο. Τα προσωπικά μου μηνύματα τα είχαν ήδη υποκλέψει ο πρόεδρος και ο ακατανόμαστος οπότε μη σου φαίνεται παράξενο.

Προσωπικά μυνύματα μήπως εννοείς τα βρισίδια που έστελνες στους moderators? Γιατί αν είχαν δημοσιευτεί αυτά θα είχαν άλλη άποψη και για σένα κάποιοι. Αλλά οι άνθρωποι που σέβονται τον εαυτό τους σέβονται και τα προσωπικά δεδομένα των άλλων. Παιδιά, όλες οι απόψεις έχουν δύο πλευρές. Η αλήθεια ειναι κάπου στη μέση. Μην ξεφτιλίζουμε όμως τους άλλους, μην παραβαίνουμε βασικές αρχές. Τα έχουμε ισοπεδώσει όλα και με ενοχλεί τόσο πολύ αυτό.Σταματάω gc  ::)


Εχεις δει και εσύ τα προσωπικά μου μυνήματα σε εκείνους τους άθλιους moderators? Και μιλάς για υποκλοπή? Σα δε ντρεπόμαστε μερικοί. Αν θες τα δημοσιεύω και μόνος μου.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #166 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:34 »
Μπράβο pavlina. Τους εξέθεσες πάλι. ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #167 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:37 »
...Κυρίες και κύριοι... Κάτι έγραψα πρίν μερικές ώρες Δεν δείξατε να διαφωνείτε.....Γιατί με γράφετε?
Λίγο σεβασμό παρακαλώ.... στους  moderators
 ;D ;D ;D ;D ;D






ένας ένας ρε.... μή βαράτε όλοι μαζι......... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:40 από Teo-Jimny »
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #168 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:37 »
jimnyblack, δε θα ασχοληθω με αυτο που λες για την υποκλοπη, διοτι τα του .γρ τα ξερω πολυ καλυτερα και  πολυ πριν απο σενα, αλλα επειδη δεν ακους κιολας, καλο θα ηταν να το αφησουμε εδω... .

Και καλο θα ηταν να μην μιλας για επικροτησεις κτλ... ησουν μπροστα οταν δεχτηκα την επιθεση και ενω τα ειδες ολα και γραπτα, αν και ειπες "μην το πειραζετε το παιδι" μετα μπηκες και συ στο παιχνιδι, αλλα μαλλον ειτε χαμπαρι δεν πηρες, ειτε εκανες και συ τα στραβα ματια... και τα εχω σε log... don worry, ισως θα ηθελες να τα θυμηθεις να στα στειλω; Διοτι οσοι το ειδανε, καταλαβανε... και μην ανησυχεις, δεν ειπανε τιποτα το αρνητικο για σενα... αλλος τα ακουσε....  ;)

καλη χρονια να εχεις και ευχαριστουμε για τις υποδειξεις... ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #169 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:38 »
Ερώτηση κρίσεως: Εσείς όλοι δέχεστε την υποκλοπή προσωπικών στοιχείων που έκανε ο Ιρονμαν και χρησιμοποίησε ο Σιμος; συμφωνείτε ολοι εσεις με αυτό και τους κάνετε παρέα; Ιωσήφ; βασίλη; Γιώργο; Κρισκα; Κάτσενε;
Πάρτε θέση σε αυτό, μην κρύβεστε πίσω απο ειρωνίες και κακίες. Πείτε τη γνώμη σας.
Επειδεί ο ιρονμαν έχει ονομα blackjimny(να μην σε πω με το κανονικό σου μιας και δουλεύουμε και στον ίδιο όμιλο-Μαρα Γεωργίου δεν υπάρχει gc) Γιάννης Δημητρέλης δηλαδή μάθε ότι δεν είναι τόσο φωστήρας στα pc και στις databases ώστε να κάνει υποκλοπή(ελπίζω να ξέρεις την σημασία της λέξης ή οποία ι βαρύνει σαν σημασία μαζί με την ip σου).
Αν συμφωνεί ο Ιωσήφ??? ο manolis??? o criska????(xaxaxaxaxa) o katsenos???....
Θες γνώμες???
Αυτοκριτική έχεις κάνει(γιατί εγώ για τον Ιωσήφ τουλάχιστον θα ένιωθα τύψεις, αν και νομίζω είναι είναι αίσθημα που δεν σε αγγίζει...)

Μ αρέσει που όλοι ξαφνικά ευαισθητοποιηθήκατε με τον Ιωσήφ.... Δε θέλω να μπω σε διάλογο μαζί σου, εξάλλου είσαι ο πρώτος διδάξας με τ διαφορετικά nickname και τις διαφορετικές προσωπικότητες. Ο καθένας μπορεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του εξάλλου, ο Ιωσήφ μπορεί να μιλήσει μόνος του. Εγώ ρώτησα κάτι και μην επιτίθεσαι, ούτε να χάνεις την ψυχραιμία σου...Εξάλλου αν δεν το έχεις κάνει, αν δεν έχεις κλέψει πμ μελών δε θα έπρεπε να ανυσυχείς καθόλου.
Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #170 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:39 »
συμφωνω με τον Τεο... αφηστε την, μην την αρπαζετε... καλη χρονια jblack..
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #171 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:39 »
Teo έχεις δίκιο, καληνύχτα σε όλους.

Αποσυνδεδεμένος pavlina

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 299
  • Φύλο: Γυναίκα
  • camerawoman
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #172 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:41 »
συμφωνω με τον Τεο... αφηστε την, μην την αρπαζετε... καλη χρονια jblack..


ήμουν μπροστά και - ειλικρινα- δε μου φάνηκε επίθεση. Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα

οκ τελος

καλη χρονιά

Home is where the heart is...

http://www.youtube.com/watch?v=n07SZbgnwd8

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #173 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:47 »
Χρήστη jimnyblack σε παρακαλώ σταμάτα το εδώ το θέμα... Επίσης βλέπεις πως δε βγαίνει συμπέρασμα.Αν θέλετε να λυσετε τις απορίες σας υπάρχουν και άλλοι τρόποι. Σεβαστείτε τους υπόλοιπους χρήστες.
Εχεις να μας πείς κάτι για το Jimny σου? Η για σένα? Η για μιά ωραία διαδρομή? Κουραστήκαμε Χρονιάρες μέρες...

Τελείως φιλικά
Teo
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #174 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:50 »
Χρήστη jimnyblack σε παρακαλώ σταμάτα το εδώ το θέμα... Επίσης βλέπεις πως δε βγαίνει συμπέρασμα.Αν θέλετε να λυσετε τις απορίες σας υπάρχουν και άλλοι τρόποι. Σεβαστείτε τους υπόλοιπους χρήστες.
Εχεις να μας πείς κάτι για το Jimny σου? Η για σένα? Η για μιά ωραία διαδρομή? Κουραστήκαμε Χρονιάρες μέρες...

Τελείως φιλικά
Teo

Έριξες την ακροαματικότητα πάλι.  ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #175 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 02:51 »
Χρήστη jimnyblack σε παρακαλώ σταμάτα το εδώ το θέμα... Επίσης βλέπεις πως δε βγαίνει συμπέρασμα.Αν θέλετε να λυσετε τις απορίες σας υπάρχουν και άλλοι τρόποι. Σεβαστείτε τους υπόλοιπους χρήστες.
Εχεις να μας πείς κάτι για το Jimny σου? Η για σένα? Η για μιά ωραία διαδρομή? Κουραστήκαμε Χρονιάρες μέρες...

Τελείως φιλικά
Teo

Έριξες την ακροαματικότητα πάλι.  ;D ;D ;D ;D ;D

Συγνώμη!!!!!! ;D ;D ;D
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #176 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 03:04 »
συμφωνω με τον Τεο... αφηστε την, μην την αρπαζετε... καλη χρονια jblack..


ήμουν μπροστά και - ειλικρινα- δε μου φάνηκε επίθεση. Αλλά εσύ ξέρεις καλύτερα

οκ τελος

καλη χρονιά



ναι δεν ηταν... οπως ουτε και εγω εκεινη τη στιγμη στο pc μου... αλλα τελος παντων. Μαθε να αξιολογεις καταστασεις (και στο λεω με ολη την καρδια μου, καποια στιγμη θα με θυμηθεις) ;)

Λοιπον, ο καθε ενας απο εμας ειναι υπολογος των πραξεων του...Παιρνουμε τις ευθυνες μας και προχωραμε.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #177 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 03:05 »
μας σκοτωσες ρε τεο... δικιο εχει ο κωστας ;D ;D ;D ;D ;D
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #178 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 03:11 »
Καληνύχτα jimnyblack και δεν επιτιθομαι ούτε χάνω την ψυχραιμία μου.
Καλη χρονια να έχουμε με υγεία  pavlina  και κάποια στιγμή θα πάρεις τις απαντήσεις σου.(εαν θες φυσικά)
Την καληνύχτα μου στο kekropa, τον maradona , τον s@sg@mo και δεν ξέρω ποιούς άλλους(όλοι απο κάποιον μάθαμε-απλά εμένα δεν μου άρεσε και την έκανα).
Καλό βράδυ και ότι επιθυμείτε για τον νέο χρόνο...
Τεο ανέλαβε.....αντε να πάμε για ύπνο σιγά σιγά.......το έργο το έχω ξαναδεί άλλωστε(σαν βοηθός σκηνοθέτη και ζήτησα και τις συγνώμες μου.....Πάπας κατάντησα)...απλά μένει η απορεία του όταν στον άλλο δείχνεις το φεγγάρι αυτός γιταί επιμένει να κοιτά το δάχτυλο σου????(και εγώ το δάχτυλο κοίταγα :-[ :-[ :-[ :-[)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 28, 2005, 03:17 από Ironman Jimnys »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #179 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 03:14 »
ο τεο ειναι  γενικος δερβεναγας μου φαινεται :) 24χ7χ365(+1) ελεγχει, προσεχει, μας φιλαει :) μακια :)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...