Αποστολέας Θέμα: Καλώς τα παιδιά....Aς γνωριστούμε...  (Αναγνώστηκε 453492 φορές)

0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #720 στις: Μάιος 29, 2006, 07:52 »
Πετρο φιλε μου καλως μας βρηκες και... γραπτα!!! lol lol lol

Ευχομαι ολα να πηγαινουν καλα απο δω κι εμπρος, να εχουμε τις ομορφες εμπειριες μας της παρεας, να περναμε καλα και γενικα... ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

Ενημερωσου λιγο στις εκδρομες και στις βολτες, ηδη "τρεχουν" 2 καλες εκδρομουλες... και θα χαρουμε σιγουρα να σε δουμε κοντα μας, οπως και να γνωρισεις και αλλους φιλους μας, που δυστυχως, μεχρι τωρα δεν ειχες δει...!!! cl cl cl

Καλως ηρθες...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος burton

  • Jimny
  • Μηνύματα: 4
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ....
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #721 στις: Μάιος 29, 2006, 17:14 »
Καλως σας εβρηκα καπως καθυστερημενα βεβαιως βεβαιως αλλα δεν φταιω εγω.....
Αυτος ο αγροικος ο φιλος σας ο savvoul που με πηρε στην χαλκιδικη με το ζορι και δε μ'αφηνε να φυγω.....
Με ταλαιπωρησε στην κυριολεξια.....απο παραλια σε παραλια με πηγαινε.....

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #722 στις: Μάιος 29, 2006, 17:19 »
Παράθεση
Αυτος ο αγροικος ο φιλος σας ο savvoul
burton kai varaton! lol lol
Αμα εχεις μπλεξει με Μαριο ....περαστικα σου! 87

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #723 στις: Μάιος 29, 2006, 18:02 »
Kαλως ηρθες φιλε burton...
Eυχομαι οι εμπειριες σου εδω, να ειναι ομορφες και δυνατες!!! yah
Τωρα σε οτι αφορα το φιλο μας το Μαριο..., ε... ας προσεχες... δε μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτη τη ζωη!!! lol lol lol
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος burton

  • Jimny
  • Μηνύματα: 4
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΣ....
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #724 στις: Μάιος 29, 2006, 21:28 »
Αφηστε το αλλο.......Με ποτιζε λες και ημουν ποτιστρα για αλογα στο φαρ ουεστ.....
Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα συντομα...(Εγω δε πινω... a105)
.....Και δεν εχω και jimny....ακομα !!!! 2_ag

Αποσυνδεδεμένος stavros

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 260
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #725 στις: Μάιος 30, 2006, 00:12 »
Αφηστε το αλλο.......Με ποτιζε λες και ημουν ποτιστρα για αλογα στο φαρ ουεστ.....
Ελπιζω να τα πουμε απο κοντα συντομα...(Εγω δε πινω... a105)
.....Και δεν εχω και jimny....ακομα !!!! 2_ag
ΟΥΔΕΙΣ ΤΕΛΕΙΟΣ ha3 _supr> >h09 >s014 >12179

Αποσυνδεδεμένος savvoul

  • Jimny
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Άντρας
  • barbarians! Πτολεμαϊδα
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #726 στις: Μάιος 30, 2006, 01:51 »
καλησπέρα και από μένα σε όλα τα νέα παληκάρια cl cl cl yah yah
τώρα φίλε burton από 'δω μέσα σίγουρα άμα γνωρίσεις τα παιδιά θα δεις οτι η ανωριμότητα πάει σύννεφο a105 a105
σε όλες τις ηλικίες lol lol lol
To nickname άλλαξε......
Η παρέα μεγαλώνει..........(άσχετο)

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #727 στις: Μάιος 30, 2006, 14:17 »
Καλησπέρα παιδιά! Είπα και εγώ να έρθω να σας δω και να σας γνωρίσω απο κοντά καποια στιγμή.

Με πολλούς από εσάς γνωριζόμαστε και θα χαρώ πολυ να σας ξαναδώ.

Περιμένω νέα για το που και πότε υπάρχει συνάντηση.


 Γειά σας!!
ΡΕ ο pepe ητανε! bhe  hallo
Να πας να βαλεις τον βραχο στη θεση του στη Λιβαδεια! lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος pepe-caribu

  • Jimny
  • Μηνύματα: 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #728 στις: Μάιος 31, 2006, 11:22 »
ΡΕ ο pepe ητανε! bhe  hallo
Να πας να βαλεις τον βραχο στη θεση του στη Λιβαδεια! lol lol lol
[/quote]

Για βοήθα ρε φίλε...
για ποιο βράχο μιλάς??? ???
cl cl Ακούω και στο Automatix!! cl cl

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #729 στις: Μάιος 31, 2006, 15:26 »
Eλα που δεν θυμασαι........

lol lol lol lol lol lol!

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #730 στις: Μάιος 31, 2006, 23:08 »
Eλα που δεν θυμασαι........

lol lol lol lol lol lol!
Ρε αυτό το παιδί, όλους φακελομένους μας έχει bhe
Πέτρο καλώς ήρθες!
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος pgm

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #731 στις: Ιούνιος 05, 2006, 08:03 »
Γεια σε όλους...
Λέγομαι Παναγιώτης, είμαι 26 χρονών (δεν ξέρω αν αυτό ενδιαφέρει), μένω στο Παγκράτι (όσο με ανέχεται η κοπέλα μου), έχω τελειώσει το ΤΕΙ Αυτοματισμού (πέρασα και δεν ακούμπησα) και κάνω μεταπτυχιακό MBA...επίσης είμαι φύση και θέση άνεργος αλλά δυστυχώς δεν με βλέπω για πολύ ακόμα...και θα είμαι εντός ολίγων ημερών κάτοχος ενός Jimny sport του 2002 (δώρο των γονιών προκειμένω να σταματάω να καβαλάω μηχανή!)!!!
Όπως έχω ήδη αναφέρει, σε προηγούμενο post ο βασικός λόγος που επέλεξα το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είναι το γεγονός ότι δεν θέλω η διαδρομή προς μία απομακρυνσμένη από τον "πολιτισμό" παραλία να είναι βασανιστήριο για μένα και το αυτοκίνητο ή η θέα 10 μέτρων λάσπης να φαντάζει ως ο πιο δυσπρόσιτος "βαλτότοπος" της γης. Τέλος θέλω να σταματήσω να βλέπω το ρυάκι, φάρδους 3 μέτρων και βάθους 30 πόντων, σαν τον Ειρηνικό ωκεανό... Πικρές ιστορίες που έχω ζήσει με το συμβατικό τουτού...
Με άλλα λόγια δεν έχω στο μυαλό μου extreme καταστάσεις...ποτάμια, χιονοστοιβάδες και τσάι στη σαχάρα... ένα όχημα να με βολεύει στις διακοπές μου κυρίως θέλω καθώς και να μην συμπεριφέρεται σαν τρακτέρ όταν πατάει άσφαλτο! Νομίζω λοιπόν ότι έκανα καλή επιλογή.
Κατά τα άλλα, στο forum γράφτηκα για να πληροφορηθώ λίγο για το αυτοκίνητο και για την εκτός δρόμου οδήγηση. Διαπίστωσα βέβαια, διαβάζοντας και βλέποντας φώτο, ότι οι περισσότεροι -αν όχι όλοι- εδώ μέσα είστε λίγο "καουμπόϊδες" (με την καλή έννοια) αφού εκεί που πάτε μόνο με γαϊδούρι νομίζα ότι μπορείς να πας ή με ελικόπτερο...
Το αυτοκίνητο που θα πάρω θα είναι όπως "γεννήθηκε" από τη μαμά του χωρίς εργάτες (το 'μαθα και αυτό, μέχρι πριν ο εργάτης ήταν για μένα επαγγελματίας χειρονάκτης ή πρώην μέλος της ΚΝΕ και νυν ψηφοφόρος του ΚΚΕ), ειδικά λάστιχα κλπ κλπ. Η οικονομική μου κατάσταση άλλωστε δεν μου επιτρέπει, άμεσα τουλάχιστον να εξοπλιστώ...άντε καμιά τριχιά να πέζει στο πορτ μπαγκάζ έτσι για να νομίζω ότι κάτι κάνω...
Το βασικό μου ενδιαφέρον πέρα από τις σπουδές (με ενδιαφέρουν-δεν με ενδιαφέρουν) έχει να κάνει με την φωτογραφία (βασικά ασπρόμαυρη, φιλμ, σκοτεινός θάλαμος και τέτοιες γραφικότητες), λίγο ψαροντούφεκο και ψάρεμα, ελεύθερο κάμπινγκ, "σκληρή" μουσική, διάβασμα και...αυτά!
Ελπίζω να πέρασα το interview...οπότε πλέον θα σας ζαλίσω με τις απορίες ενός...ΑΡΧΑΡΙΟΥ!!!

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #732 στις: Ιούνιος 05, 2006, 08:29 »
Παναγιωτη καλως "μπηκες" στη παρεα μας...
Καλοριζικο το νεο σου αποκτημα και σου ευχομαι καλους, "εκτος", δρομους με μπολικη λασπη! ;) Για να ξερεις, ειναι η καλυτερη ευχη για ολους εμας...
Να εισαι πλεον σιγουρος, οτι ολα αυτα τα... "εμποδια" που εναφερεις, απο δω και στο εξης, θα σου φαινονται απλα... παιγνιδακια! Στο χωρο αυτο που μπηκες, στη παρεα μας δηλαδη, σιγουρα θα βρεις απαντησεις σε ολα αυτα που θα ηθελες να μαθεις για το αγαπημενο μας jimny!!! cl cl cl   
Μη ξεχνας εξαλλου, οτι ολοι μας οταν πηραμε τα αυτοκινητακια μας, αυτα ηταν τελειως "μαμα" οπως συνηθιζουμε να λεμε...
Ολα ερχονται με το καιρο και σιγα σιγα... Παντως, τα ενδιαφεροντα σου, λιγο πολυ, "κολλανε" μια χαρα, με πολλους απο εδω, απο τη παρεα μας...
Τελικα, νομιζω οτι μπηκες στο καταλληλο χωρο και σε οτι χρειαστεις, ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!!  lol lol
Και παλι φιλε Παναγιωτη, καλως ηρθες!!! cl
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #733 στις: Ιούνιος 05, 2006, 09:19 »
Παναγιώτη "welcome to the jungle", αφού είσαι και ροκάς.
Ασχολούμαι και εγώ με ασπρόμαυρη φωτογραφία , οπότε θα έχουμε ανταλλαγή απόψεων.
Καλώς μας βρήκες λοιπόν.
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος Menia

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 728
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: Καλώς τα παιδιά
« Απάντηση #734 στις: Ιούνιος 05, 2006, 10:21 »
Γεια σου Παναγιώτη, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Με τον καιρό θα δεις ότι το jimny ακόμα κ χωρίς μετατροπή σε πάει παντού! Κ εγώ στην αρχή είχα τις αμφιβολίες μου, αλλά όταν πήγα κάποιες βολτούλες στο βουνό κατάλαβα ότι έχει τεράστιες δυνατότητες  j12. Μέχρι που πήγα κ σε trail ride raid με το "μαμάτο" jimny μου κ περάσαμε τέλεια χωρίς παρατράγουδα  ;D 
Τα πράγματα είναι απλά..