Επικοινωνίες > Τεχνικές αναλύσεις επικοινωνιών

ΣΥΝΔΕΣΗ DSL

(1/2) > >>

NickSi:
Aγαπητοι φιλοι...
Επειδη εβαλα συνδεση DSL 512 επανω στην γραμμη μου (ISDN) θα ηθελα καποιον να με συμβουλεψει, σε ποιον provider θα μπορουσα να κανω εγγραφη για συνδεση... Ακουω με ευχαριστηση τις γνωμες σας... t4 t4 t4

Teo:
Καλορίζικη ρε φίλε και καλοτάξιδη.........

Οσον αφορα τις συμβουλές εδώ άν δίνεις συμβουλές μπορεί να φας και ξύλο........ 021 021 021  ha3

Θα σου πρότεινα να πάρεις τις εταιρίες και να τους ζητήσεις απο ένα demo για να δοκιμάσεις μόνος σου (και τσάμπα) τα αποτελέσματα....
Εξαρτάται πάντως απο πολλούς παράγοντες η επίτευξη της ταχύτητας... Εγώ για παράδειγμα (να το πώ?) ...έχω Forthnet. Μπορεί στην περιοχή σου η αναλογία χρηστών/μόντεμ να είναι τελείως διαφορετική

Θα βρείς πολλές πληροφορίες στο www.ADSLgr.com όπου αναφέρονται και όλοι οι isps και οι προσφορές που τρέχουν...
Οι χρήστες του επίσης είναι πολύ πρόθυμοι να σου λύσουν όλες σου τις απορίες... Εμένα με βοηθήσαν αποτελεσματικά...

Καλως ήρθες στον κόσμο του ADSL.... cl cl cl

IronΜan:
Οχι πές μας τώρα εαν μπορείς...είσαι ευχαρηστημένος απο την forthnet???
Ti όχι???τολμάς και βγάζεις συμπεράσματα και λες ότι δεν σου αρέσει?????
εεεε
Ναι????
Παλιοσκουπίδι είναι μόνο εσύ εισαι ευχαρηστημένος lol lol lol lol lol lol lol yah yah yah yah yah yah yah yah

Ξαναμίλα ρε αμα θες yah yah yah yah yah yah yah

Καλορίζικη φίλε αν και άργησες..... ha

kostas katsenos:
Adsl ή dsl?

GiwrgosTH:
Νίκο δες τη Forthnet που έχει μια προσφορά μέχρι τέλους του μήνα 3+3 μήνες δώρο και είναι πολύ καλή σαν εταιρεία!

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση