Αποστολέας Θέμα: ΓΕΡΑΝΕΙΑ, Κυριακη 16 Σεπτεμβρη 2007.  (Αναγνώστηκε 2590 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΡΑΝΕΙΑ, Κυριακη 16 Σεπτεμβρη 2007.
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 17, 2007, 09:28 »
Βρήκαμε (εγώ τουλάχιστο) καινούρια μέρη, δυο βήματα από την Αθήνα, που δεν τα ήξερα.

Επίσης, βρήκα μερικά από τα όρια του SAMURAI. Φαντάζομαι, το χείμαρο, όσο και να προσπαθούσα, μόνο με τον εργάτη θα ανέβαινα πιο ψηλά.

Επίσης, μάλλον στην επόμενη αλλαγή ελαστικών πρέπει να βάλω 205 ή 215, και όχι 235 που έχω τώρα. Καλό το τούμπανο στο μάτι, αλλά στις πλάγιες κλίσεις φεύγει πολύ ο κ@λος το ΣΑΜΙ. Να μου λείπουν τα ανάποδα τιμόνια όταν το αυτοκίνητο είναι στα όρια. Κατέβηκα τη πρώτη πλαγιά όλη με το τιμόνι μισό αριστερά. Επίσης απέκτησα 3 κάλους στο δεξί χέρι και 2 στο αριστερό.

Το μπλοκέ λειτούργησε καλά, αν και δεν έπρεπε να κρεμάσει το αυτοκίνητο σε εκείνο το χαζό σημείο με το νεροφάγωμα στη μέση του δρόμου. (μάλλον έκοψα πολύ ταχύτητα επίτηδες)

Νίκο, έκανα και την εξής βλακεία με το GPS όταν πήγα σπίτι : Είδα στο Active Log οτι είχε περισότερα σημεία (1700 περίπου) και έσβησα το saved. Επειτα, όταν το ξαναπέρασα στο GPS, έκανε truncate και κράτησε μόνο 700 σημεία.....  Ετσι κάθησα και έσπασα τη διαδρομή σε 3 για να βγάλω άκρη.



« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 17, 2007, 10:38 από Χάρης »

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΓΕΡΑΝΕΙΑ, Κυριακη 16 Σεπτεμβρη 2007.
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 17, 2007, 10:21 »
Θα σου τη στειλω στο msn ολοκληρη και ατοφια ρε φιλε...  ;)    Με τετοια θα στεναχωριομαστε?
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΡΑΝΕΙΑ, Κυριακη 16 Σεπτεμβρη 2007.
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 25, 2007, 08:39 »
Λίγη εικόνα από τα μέρη που επισκευτήκαμε την περασμένη Κυριακή προς Γεράνοια.....
Sorry, δε πρόλαβα να βγάλω πολλές... κούναγε πολύ.