Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

Βόλτα στο Χορτιάτη 14-01-2005

(1/4) > >>

Teo:
Ξεκινήσαμε γύρω στις 11:30 από το Πανόραμα. Επειδή οι πληροφορίες που είχα προβλέπαν μεγάλη δυσκολία, επέλεξα να πάω συνοδηγός, σε ένα απο τα ...samurai της παρέας για να μη σπάσω πάλι το αυτοκίνητο, προσπαθώντας να φτάσω τα θηρία.....  cry1  agr1 u10 Ο καιρός καλός αλλά είχε πολύ κρύο. Δυστυχώς δεν είχε χιονίσει στο Χορτιάτη και αρκεστήκαμε στο προηγούμενο παγωμένο χιόνι, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει πως ήταν εύκολα τα πράγματα.  a105 a105 a105
Πλοηγός της ομάδας..... ποιός άλλος? Ο Σάκης ο Καλαιτζής... Η πείρα το ταλέντο του και οι οδηγικές ικανότητες άλλωστε είναι γνωστά... cool cl yah
Η διαδρομές ποικιλόμορφες μέσα στο χιονισμένο τοπίο, και μεταβλητής δυσκολίας από πολύ εύκολες μέχρι τεχνικά αδύνατες..... (τίποτα όμως δεν είναι αδύνατο για μερικούς της παρέας..... )  j12 j12 j12
?λλη μιά μέρα μας πέρασε υπέροχα και φυσικά στο ....συμβούλιο  lakhs loula που ακολούθησε όπως πάντα... , ανανεώθηκε το ραντεβού για το ερχόμενο Σάββατο... Μέχρι τότε... μπορείτε να απολαύσετε στιγμιότυπα απο τη βόλτα εδώ: http://www.jimnyclub.com/forum/index.php?topic=156.msg3387#msg3387  roc2 roc2


Υ.Γ. Θα ερχόταν και ο Λάκης στη βόλτα αλλά....Λάκησε. Αργά το βράδυ διάβασα πως μας απαρνήθηκε και πήγε με άλλη παρέα απίστων (niva κλπ. )  0_21 0_21  και όχι μόνο δε ντρέπεται γι αυτό, αλλά θα το επαναλάβει ξανά σήμερα.... 0_21 0_21
Λάκη τις φωτό παρακαλώ ... t4 ju_11

lakis:
Λακησα γιατι καπου δεν ηξερα κανεναν , ηταν ολοι καρα-φτιαγμενοι ... τεσπα...

Πηγαμε με τον Μανωλη, το Σηφη και ενα ασπρο niva , μπηκανε σε ενα ρεμα λιγο πανω απο την κατσικα και προσπαθουσανε με εργατες να βγουνε...φωτο τουλαχιστον εγω και ο Μανωλης δεν τραβηξαμε.Δεν ξερω τα αλλα παιδια ισως.

Και σημερα επαιξε ενα παιχνιδι με τον Κυρ,τον Κωστα και τον Tuc.καλα ηταν...και αμα τρωγαμε θα ηταν καλητερα.

bilias_jr:
 b16 ..δεν μου λετε...βολτα ειχατε παει η σε κανα mud cup! roc2

IronΜan:

--- Παράθεση από: bilias_jr στις Ιανουάριος 16, 2006, 15:59 --- b16 ..δεν μου λετε...βολτα ειχατε παει η σε κανα mud cup! roc2

--- Τέλος παράθεσης ---
Κάποτε ο Κέχας είχε πει κάτι για το off road της Θεσσαλονίκης και είχε δίκιο :-[ ;D

Teo:

--- Παράθεση από: Ironman Jimnys στις Ιανουάριος 16, 2006, 16:56 ---
--- Παράθεση από: bilias_jr στις Ιανουάριος 16, 2006, 15:59 --- b16 ..δεν μου λετε...βολτα ειχατε παει η σε κανα mud cup! roc2

--- Τέλος παράθεσης ---
Κάποτε ο Κέχας είχε πει κάτι για το off road της Θεσσαλονίκης και είχε δίκιο :-[ ;D

--- Τέλος παράθεσης ---
Κύριοι έτσι είναι οι βόλτες οι δικές μας .... j12 j12 j12  Στα mud cup τα πράγματα σοβαρεύουν...   87 87 87

Όταν ανεβείτε προς τα 'δώ ..... θα πάμε μαζί  ....βόλτα  ha3 ha3  ha3

 120_60 120_60 120_60 120_60

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση