Extreme καταστάσεις > The Barbarians. H extreme ομάδα μας...

Μπαλέτο Φενεός

(1/11) > >>

russo:
Χειμωνιάζει, τα χοντρά καλτσόν αντέχουν στο σκίσιμο, άρα καιρός για μπαλέτο.   ::)

Η παράσταση θα δοθεί στην περιοχή Φενέου (Ζήριας).
Τρία (3) κομματάκια: 1,3χλμ. Καρυά - 1,5χλμ. Φενεό - 2,4χλμ. Λίμνη Δόξας.
Από όσο γνωρίζω προσωπικά απέραστα, περιμένουν αναγνωριστοεξερεύνηση, πιστεύω/ελπίζω με απεριόριστο θέμα !

Υποχρεωτικά: πρωϊνή εκκίνηση, χοντρό καλτσόν, όρεξη για χαβαλέ και ανωριμότητες, εντός Οκτωβρίου και φυσικά Νάσος - Κρανάς !!
Προαιρετικά: φυσική κατάστση για τσάπα/κλάδεμα/τράβηγμα, όχι πάνω από 6-7 αυτοκίνητα, αλλιώς μάλλον ούτε βραδυνό δεν θα προλλάβουμε ! (Ζαρούχλα ή Αρχαία Φενεό η προβατίνα)

Υ.Γ. Σίρρο/Μπίλια θέλω/περιμένω συμμετοχής σας.

Denise:

Προαιρετικά: φυσική κατάστση για τσάπα/κλάδεμα/τράβηγμα, όχι πάνω από 6-7 αυτοκίνητα, αλλιώς μάλλον ούτε βραδυνό δεν θα προλλάβουμε ! (Ζαρούχλα ή Αρχαία Φενεό η προβατίνα)

Δηλαδή, για μας δεν έχει θέση; Πόλύ οικογενειακό μου κάνει το θέμα :(.

J-Land:
μεγάλα jimny δεχόσαστε ;
και όπως ξέρης έχω φτυάρι (βλέπε θαψά )τσάπα και κλαδευτήρι και ξέρω να τα χρησιμοποιώ

για ποτέ το λες ; cl

Χάρης:
Τον μπαμπά του Jimny τον θέλετε ? (SAMURAI) ή είναι πολύ μεγάλος?

Εχω και βενζινοπρίονο (βλ. πεσμένα δέντρα)

NickSi:
Γιωργηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη (russo): Mην το σκεφτεσaι και πολυ... Αλλωστε η... κοτα, δε ξερουμε αν θα εχει αδεια μετα δημοσιων θεαματων!!!   
                             Απλα, ορισε μια ημερομηνια και φυγαμε!!!  roc2


Διονυσιααααααααααααα: Mην το βλεπεις ετσι το θεμα...  Ο Γιωργος το λεει επειδη θα εχει ταλαιπωρια μπολικη!!! Eξαλλου, εσεις εχετε και το μικρο κο Γιαννη!!! Αλλα παλι, εαν δε σε ενοχλει η... περιπετεια και εχεις κεφι για κακουχιες, απλα ελα μαζι!!!  a105


Γιαννακοοοοοοοοοοοο (J-Land): Που να περασεις εσυ ρε κακομοιρη με το ποταμοπλοιο εκει μεσα βρεεεεεεεεεεεεεε? ? ?   ha


Χαρουληηηηηηηηηηηηη: Ουτε να σκεφτεις να εχεις μαζι σου εκει πανω αλυσοπριονο!!!  0_21   μας βλεπω με ισοβια, αν μας πιασει κανεις εκει...   lol

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση