Extreme καταστάσεις > The Barbarians. H extreme ομάδα μας...

Για παγωτό στο χωριό του Θανάση ?

(1/6) > >>

russo:
Ανέβηκαν οι θερμοκρασίες οπότε ένα Σ/Κ για παγωτάκι στου Ραβάνη, στον Αθανάσιο Διάκο, επιβάλεται !

Για τέλη Μάρτη ή αρχές Απρίλη, ζητούνται 5-6 εθελοντές.  >:D

Αναχώρηση Σαββάτο κατά τις 8-8:30 το πρωϊ, είσοδος χώμα 2,5 Km μετά την Οίτη, πέρασμα πάνω από Παύλιανη/Πυρά, 40 Km, έξοδος/σνακς/καφές Μαυρολιθάρι, 2,5 Km άσφαλτος να πάει κάτω ο καφές και πάλι είσοδος χώμα από Καστριώτισσα, 33 Km, άφιξη Αθανάσιο Διάκο κατά τις 19:00-20:00 για τη δέουσα δίαιτα μετά παγωτού σοροπιαστού ε !
Διαμονή ξενώνας "Μετερίζι" ή "Ραβάνη"
Το ωράριο άφιξης θεωρητικό και εξαρτώμενο από την κατάσταση τμημάτων της διαδρομής (ίσως να χρειαστούν χειρονακτικές εργασίες ή παρα-κάμψεις)  lol

Κυριακή επιστροφή με λιγότερο χώμα μέσω Στρόμη-Πανουργιά-Οινοχώρι-Αποστολιά και βλέπουμε, αν ξεμπερδέψουμε νωρίς φαγητό στο Παλαιοχώρι, αλλιώς σουβλάκια στη Κάτω Τιθορέα και επιστροφή έως την επόμενη εξόρμηση.  :'(

dimis:
Eνδιαφερον ακουγεται... rudo1

russo:
Ευτυχώς που δεν δηλώσατε συμετοχή ε, γιατί παγωτό ΔΕΝ (κάνει ανακαίνιση ο Ραβάνης).  lol lol

Και όσοι την πάτησαν και είρθαν, αφού χόρτασαν ήττες, βροχή, λάσπη, υλοτομία, χιόνια, για να συνέλθουν τόριξαν στις συκωταριές, τα παϊδάκια  και κεράκια μετά κομφετί  :o

Ο Νάσος πάντος γλύστραγε ξεγλύστραγε  μέχρι και στο πάρτυ τόχωσε.  ha



Υ.Γ. Φότο μόλις ανοίξει το άλμουμ.  :-*

NickSi:


Γιωργη... εχω ανοιξει ενα album, βαλτες ολες εδω να μας "στειλετε" : http://www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=30572

kranas (x-nikos):

--- Παράθεση από: russo στις Απρίλιος 07, 2008, 01:01 ---Ευτυχώς που δεν δηλώσατε συμετοχή ε, γιατί παγωτό ΔΕΝ (κάνει ανακαίνιση ο Ραβάνης).  lol lol


--- Τέλος παράθεσης ---

Δεν ξερω τιποτα !!! εμενα μου εταξες παγωτο γιαυτο και ...ηρθα..αλλα τετοιος εισαι ..!!!!!!!!!

το ειπες μονο και μονο  για να με ....αποπλανησεις!!!!!! ha ha

Και σε ανεχτηκα  ολο το βραδυ!!! ha

Τελεια!!!!! Ολη η παρεα φοβερη!!!!!   Βεβαια με τοσα πουρά μαζι μου καποια στιγμη ενιωσα σαν αρχηγος εκδρομης απο ΚΑΠΗ  lol lol

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση