Γενικά θέματα > Η αγάπη δεν κρύβεται...

Παραλλειπομενα απο: rakuten

(1/4) > >>

FADOM:

--- Παράθεση από: filippos_kos στις Μάρτιος 26, 2008, 14:23 ---Περιμένω απάντηση από Αμοργιανό.
Αν είναι αρνητική τότε θα το παραγγείλω.
Δεν βιάζομαι καθόλου άλλωστε.  ;)

--- Τέλος παράθεσης ---

Εχεις Π.Μ

filippos_kos:
Μην ανχώνεσαι βρε Νίκο  ;D
Ο Fadom απλά με ρώτησε αν ξέρω λεπτομέρειες για το τι
θα κάνει ο αμοργιανός, και του είπα δεν ξέρω.
Και ότι γνωριστήκαμε σε ένα trial στη ρόδο.
Αυτά. Τέλος.
Άντε τυχερούλη έμαθες και τα Μυστικά μας  lol lol lol

Υ.γ. Καταργήστε τα πμ αν υπάρχει πρόβλημα,
και μην σβήνετε τα ποστ, δεν είναι δημοκρατικό.

NickSi:


Βρε Φιλιππε...  δε το λεω για μενα...

Και βεβαια, ΔΕΝ εχει σβηστει ΠΟΤΕ και ΚΑΝΕΝΑ ποστ σε αυτο εδω το forum...!!! (Για οσους δεν το γνωριζουν το λεω...)!!!

FADOM:

--- Παράθεση από: NickSi στις Μάρτιος 26, 2008, 23:04 ---
Και εννοειται βεβαια, οπως οταν ανακοινωνουμε καποιο θεμα δημοσια στο forum, ειτε ειναι ερωτηση ειτε ειναι οποιοδηποτε αλλο θεμα, το σωστο θα ειναι να το συνεχιζουμε και δημοσια...  Δεν ειναι κακο να ενημερωνονται και οι αλλοι χρηστες που ισως να ενδιαφερονται... 
Αλλωστε, για αυτο το λογο ειναι το φορουμ : για ολους τους χρηστες και οχι "μυστικες" καταστασεις...  ;)



--- Τέλος παράθεσης ---


 "Μυστικος" ... ???  ??? ??? ...παράλληλα παντως ,επιβραβεύω και τους "φανερους"


--- Παράθεση από: FADOM στις Φεβρουάριος 27, 2008, 16:59 ---
Οντως πιστευω οτι τα περισσοτερα παιδια που εχουν εμπειρια πανω σε αυτα τα θεματα εδω μεσα, την εχουν αποκτησει με τον καιρο αλλα και με αρκετα μελαλο ΚΟΣΤΟΣ (ο νοων νοειτω). Και να νιωθουμε τυχεροι εμεις οι υπολοιποι που αυτοι οι καποιοι ΘΕΛΟΥΝ και τα μοιραζονται μαζι μας ολα αυτα τα στραβα,τα ανάποδα ,τις βλαβες ,τις μικροεπεμβασεις ακομα και τις λειτουργικες πατεντες.



--- Τέλος παράθεσης ---

Μέσα σε αυτους υπολογίζω και σενα ... ::)

filippos_kos:

--- Παράθεση από: filippos_kos στις Μάρτιος 26, 2008, 23:53 ---και μην σβήνετε τα ποστ, δεν είναι δημοκρατικό.

--- Τέλος παράθεσης ---
Εγώ για όσους γνωρίζουν το είπα.  ha




Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση