Αποστολέας Θέμα: Ημερησια εκδρομη στη λιμνη Καλλιδρομου, Κυριακη 25 Μαιου 2008!!!  (Αναγνώστηκε 9622 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
 

;) ;D >:D >:D >:D lol roc2

Oπως ελεγε και μια παλιοτερη διαφημιση:  "Oλα τα αλλα, ειναι απλως οδοντοκρεμες..."  a105 a105 a105
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος EFI

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 24
  • Φύλο: Άντρας
Να βαλω και γω ωρε παιδια δυο φωτογραφιες




Μαλλον νηστικοι πρεπει να σηκωθηκαμε απο το τραπεζι lol lol lol lol




Και εδω η συληψη ενος εμπρηστη την ωρα που παει να βαλει φωτια στο δασος lol lol yah



Ολα καλα και σε αλλα με υγεια..........

Αποσυνδεδεμένος off_road pet

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
Θεοι πρωτη φορα εχασα εκδρομη και εχω ξενερωσει χαλια ειμαι σου λεω χαλια.Για τιμωρια θα παω να κολλησω στο ποιο ψηλο βουνο bhe bhe bhe lol
Προσφέρομαι για λασπόλουτρο

Αποσυνδεδεμένος J-Land

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1243
  • Φύλο: Άντρας
  • “ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ” www.escaper.gr
    • www.escaper.gr
μια χαλαρωτική βόλτα με καλή παρέα και πολύ φαγητό (τη δίαιτα μου μέσα )  >100<
σκεφτείτε την δευτέρα δεν πείνασα

ευχαριστούμε τον Κώστα για την παρέα που μας έκανε το Σάββατο βραδύ κρίμα που χρειάστηκε να φύγει τόσο νωρίς

( έχασες και το ρεσιτάλ του criska (ευτυχώς) ) lol lol
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος casper

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 43
Εγώ ευχαριστώ παιδιά για την συντροφιά σας εκεί στις απόκρημνες του καλλιδρόμου κορυφές , με τις λαδοκουλουροβόρες αρκούδες του δασούς (όπα και μέσοβδομαδιάτικη ποιητική λίμπιντο) και που με περίσσεια κατανόηση ακούγατε τα νεφελώδη ιδεολογήματα μου περί ταξιδιών σε Συρία και Αίγυπτο με το jimny . Δυστυχώς δεν μπόρεσα κάτσω μέχρι το τέλος αλλα είμαι σίγουρος ότι περάσατε πολύ όμορφα  cl,  ελπίζω να το επαναλάβουμε.   

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Μιας και βλέπω ευέλικτο σχήμα από αριθμό συμμετοχών (+ τον pet με οκ προφυλακτήρα  8)) τι λέτε για είσοδο από Κάστρο -> διάσχιση Χλωμού - Καλλιδρόμου με κάνα παιχνιδάκι* όπου βρούμε στη διαδρομή.  >:D

*π.χ. στους πρόποδες του Χλωμού έχει ένα ρέμα ο φίλος μας ο freskos που έκανε προπόνηση.

Υ.Γ. Παίζει και μιά αξιόλογη ταβέρνα στο Παλαιοχώρι, για όποιον βαριέτε να κουβαλάει/ψήνει.  ;) 
Οταν το διαβασα αυτο ειπα δεν παιρνεις το δευτερο τρενο της γραμμης να ανεβεις για Καλλιδρομο γιατι δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα >noco< Φτανοντας Καλλιδρομο στη λιμνη ειδα καμια 10ρια αυτοκινητα αλλα οχι τα δικα μας να ψηνουν με τις μελλισες να κανουν παρτυ 0_21 λεω ευτηχως που δεν ειμαστε εμεις γιατι θα γυρναγαμε Χαλκιδα παραμορφωμενοι τελικα πηγαμε Παυλιανη οι υπολοιποι απο μονοπατι απο οτι εμαθα βατο :D και εγω απο ασφαλτο .Περα απο την πλακα περασαμε τελεια με θερμοκρασιες γυρω στους 20c οι ψησταριες να εχουν παρει φωτια και οι παρεα ολοι να δινει ρεστα _brav/ gr_t  .Ενα _brav/ και στα παιδια που ηρθαν απο μακρυα  Μαχος-Maria και admin-mva αντε και στην επομενη καλοκαιρινη τωρα >ilov<
 

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com

Περάσαμε καταπληκτικά

Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος Μάχος

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1440
  • Φύλο: Άντρας
Οντως αξιζαν τα χιλιμετρα αυθημερον που καναμε π'αρολη τη κουραση της προηγουμενης ημερας.

αντε να το επαναλαβουμε και στην Β.Ελλαδα τωρα yah yah yah yah yah cl cl