Αποστολέας Θέμα: Bull bar από πολυουρεθάνη  (Αναγνώστηκε 1953 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος macdinos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 65
Bull bar από πολυουρεθάνη
« στις: Οκτώβριος 10, 2008, 17:28 »
Σκέφτομαι την αγορά ενός bull bar από ενισχυμένη πολυουρεθάνη, γιατί έχω αρχίσει να αγχώνομαι στην ιδέα στενών επαφών. Τα inox απορρίπτονται λόγω νομοθεσίας αλλά και λόγω όγκου και βάρους. Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι σχετικό; Είμαι όλος "αυτιά"....

ΥΣ
Έχω κάτι τέτοιο στο μυαλό μου (http://homepage.mac.com/dinosmichail/filechute/Picture%201.jpg). Καμιά άλλη πρόταση;

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Bull bar από πολυουρεθάνη
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 10, 2008, 19:55 »
Πρέπει να βάλεις μόνο το γνήσιο της Suzuki και πρίν να ρωτήσεις τι βεβαιώσεις χρειάζεται ώστε να αναγραφεί και στην άδεια κυκλοφορίας. Ο Σφακιανάκης ώς αντιπροσωπεία έχει πάρει ειδική άδεια διότι τα πιστοποίησε στο υπουργείο. Οτιδήποτε άλλο θα θεωρηθεί παράνομο πλαστικό ή όχι.
Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: Bull bar από πολυουρεθάνη
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 10, 2008, 20:07 »
Σκέφτομαι την αγορά ενός bull bar από ενισχυμένη πολυουρεθάνη, γιατί έχω αρχίσει να αγχώνομαι στην ιδέα στενών επαφών. Τα inox απορρίπτονται λόγω νομοθεσίας αλλά και λόγω όγκου και βάρους. Έχει δοκιμάσει κανείς κάτι σχετικό; Είμαι όλος "αυτιά"....

ΥΣ
Έχω κάτι τέτοιο στο μυαλό μου (http://homepage.mac.com/dinosmichail/filechute/Picture%201.jpg). Καμιά άλλη πρόταση;
Φωραω το ιδιο αλλα μονο για καλοκαιρηνη σεζον γιατι το χειμωνα δεν κανει για εκτος  +του οτι επειδη βιδωνει πανω στις δεστρες  αν τυχον κολησεις δεν εχεις σημειο μπροστα βεβαια με πατεντα φτιαχνεις καινουριες δεστρες αλλα με τον υμαντα ειναι επιφοβο να τον ξυλωσεις αλλα μπρος τα καλη να μου πεις τη ειναι ο πονος...

Αποσυνδεδεμένος macdinos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 65
Απ: Bull bar από πολυουρεθάνη
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 11, 2008, 01:14 »
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Κρίμα, νόμιζα ότι εξαιτίας του συγκεκριμένου υλικού δεν θα υπήρχε πρόβλημα νομιμότητας. Μάλλον δεν αξίζει τον κόπο να ρισκάρει κανείς... :-[