Αποστολέας Θέμα: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN  (Αναγνώστηκε 8690 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 09:22 »
1. Πωλούνται προβολείς Rallye 1000FF μαύρου χρώματος με τα καλύματά τους(μέσα στα κουτιά τους)
http://www.hella.com/produktion/HellaPortal/WebSite/Internet_uk/HellaLtd/Products/Light/Xenon/Rallye_Xenon/Rallye_Xenon.jsp
Τιμή 130 ευρώ(καινούργοι 160ευρώ)

2. Προβολείς IPF 2 X 100W με λάμπες, στρογγυλοί χρωμίου με τα καλύματά τους σε άριστη κατάσταση.
http://www.arb.com.au/ipf_108_808_australia.htm
Τιμή 100 ευρώ.(καινούργοι 230ευρώ)

3.Ράουλα εργάτη Warn σε άριστη κατάσταση
http://www.warn.com/truck/accessories/fairlead.shtml
Τιμή 70ευρώ(καινούργια 170ευρώ)


Respect a man's car and he will respect you

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 14:56 »
Ευχαριστούμε για την "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ"  και ανταποδίδουμε......

Οταν γράφεται κάποιος σε ένα φόρουμ......συνήθως λέει τουλάχιστον μιά καλημέρα και κάποια πράγματα για τον εαυτό του.

Εσύ μου φαίνεται ψάχνεις πελάτες.....

Επειδή ακόμη δεν βγάλαμε τα κοστολόγια για τις διαφημιζόμενες επιχειρήσεις...όταν είμαστε έτοιμοι θα σε ειδοποιήσουμε...





.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 15:34 »
Ρε Μιχάλη πες ένα γειά.....
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος Michalis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 620
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 15:50 »
Ευχαριστούμε για την "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ"  και ανταποδίδουμε......

Οταν γράφεται κάποιος σε ένα φόρουμ......συνήθως λέει τουλάχιστον μιά καλημέρα και κάποια πράγματα για τον εαυτό του.

Εσύ μου φαίνεται ψάχνεις πελάτες.....

Επειδή ακόμη δεν βγάλαμε τα κοστολόγια για τις διαφημιζόμενες επιχειρήσεις...όταν είμαστε έτοιμοι θα σε ειδοποιήσουμε...


Δεν είμαι μαγαζί και δεν ψάχνω για πελάτες...φαίνεται ότι η ευγένεια απουσιάζει και η ειρωνεία περισσεύει ΚΑΙ εδώ...




« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 09, 2006, 18:30 από nicksi »
Respect a man's car and he will respect you

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 15:54 »
Ευχαριστούμε για την "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ"  και ανταποδίδουμε......

Οταν γράφεται κάποιος σε ένα φόρουμ......συνήθως λέει τουλάχιστον μιά καλημέρα και κάποια πράγματα για τον εαυτό του.

Εσύ μου φαίνεται ψάχνεις πελάτες.....

Επειδή ακόμη δεν βγάλαμε τα κοστολόγια για τις διαφημιζόμενες επιχειρήσεις...όταν είμαστε έτοιμοι θα σε ειδοποιήσουμε...

Δεν είμαι μαγαζί και δεν ψάχνω για πελάτες...φαίνεται ότι η ευγένεια απουσιάζει και η ειρωνεία περισσεύει ΚΑΙ εδώ...


Θα έχετε όλο το χρόνο να γνωριστείτε και θα αγαπηθείτε στο τέλος θα δείτε, χαχαχαχα.
Μιχάλη η παρατήρηση του Teo είναι σωστή, και εμένα κάπως μου φάνηκε που είδα πρώτο ποστ σε αυτή την ενότητα. Δεν πείραζει όμως, συστήθηκες μετά. 

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 16:03 »
Η παρατήρηση του Τeo ήταν σωστή ο Μιχάλης είναι γνωστός απο το .gr αλλά όχι σε όλα τα παιδιά του .com
Θέλω τους δύο IPF ....Μετά Πηλίου.....
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 09, 2006, 16:05 από Ironman Jimnys »
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 16:16 »
Η παρατήρηση του Τeo ήταν σωστή ο Μιχάλης είναι γνωστός απο το .gr αλλά όχι σε όλα τα παιδιά του .com
Θέλω τους δύο IPF ....Μετά Πηλίου.....


Αν δεν καταλήξει με εμένα που αρχίσαμε το αλισβερίση με πμ και e mail

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 16:20 »
Φίλε το πρώτο που μετράει στην Αγγελία και στην εκδρομή  ;) (εκτός απο τις μούφα λίστες lol)
όταν ποστάρωνται είναι το πόστ lol >:D >:D >:D >:D >:D >:D
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 16:23 »
Φίλε το πρώτο που μετράει στην Αγγελία και στην εκδρομή  ;) (εκτός απο τις μούφα λίστες lol)
όταν ποστάρωνται είναι το πόστ lol >:D >:D >:D >:D >:D >:D

Δε θα μαλώσουμε, το πολύ πολύ θα πάρουμε από έναν, χαχαχαχα lol

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 16:25 »
Για αυτό μου αρέσει ρε Κώστα lol lol lol lol lol lol
(τώρα που το είπες έχει γίνει πατέντα με ένα καρφί και ένα διασποράς και δουλεύει άψογα και σε αγώνες manolis)
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 18:15 »
Τι θα γίνει με σας ρε ha ha
Οτι πετάει και ότι κολυμπάει θα το αγοράζετε???? lol lol
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 18:29 »
Ευχαριστούμε για την "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ"  και ανταποδίδουμε......
Οταν γράφεται κάποιος σε ένα φόρουμ......συνήθως λέει τουλάχιστον μιά καλημέρα και κάποια πράγματα για τον εαυτό του.
Εσύ μου φαίνεται ψάχνεις πελάτες.....
Επειδή ακόμη δεν βγάλαμε τα κοστολόγια για τις διαφημιζόμενες επιχειρήσεις...όταν είμαστε έτοιμοι θα σε ειδοποιήσουμε...

Δεν είμαι μαγαζί και δεν ψάχνω για πελάτες...φαίνεται ότι η ευγένεια απουσιάζει και η ειρωνεία περισσεύει ΚΑΙ εδώ...

Mιχαλη καλησπερα...  Μην παρεξηγεισαι, γιατι ξερεις (πολυ περισσοτερο απο αλλους, εσυ), οτι πιο.. φρονιμο θα ηταν να εκανες ενα postακι γνωριμιας πρωτα, επειδη δεν ειναι υποχρεωτικο το να σε ξερουν ολοι... και μετα να δημοσιευσεις την αγγελια σου!!!
Ετσι (για καποιον που δε σε ξερει...), φαινεται ( και ελπιζω να μην ειναι...) μια τελειως "ωμη" επισκεψη, απλα για να κανεις τη "δουλιτσα" σου...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 21:04 »
Ευχαριστούμε για την "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ"  και ανταποδίδουμε......

Οταν γράφεται κάποιος σε ένα φόρουμ......συνήθως λέει τουλάχιστον μιά καλημέρα και κάποια πράγματα για τον εαυτό του.

Εσύ μου φαίνεται ψάχνεις πελάτες.....

Επειδή ακόμη δεν βγάλαμε τα κοστολόγια για τις διαφημιζόμενες επιχειρήσεις...όταν είμαστε έτοιμοι θα σε ειδοποιήσουμε...


Δεν είμαι μαγαζί και δεν ψάχνω για πελάτες...φαίνεται ότι η ευγένεια απουσιάζει και η ειρωνεία περισσεύει ΚΑΙ εδώ...




Επειδή το παραπάνω κατα κύριο λόγο αφορά εμένα, άν είχες κάνει τον κόπο να διαβάσεις λίγο το forum, μόνος σου θα καταλάβαινες πως η ευγένεια κάθε άλλο παρά απουσιάζει ...τουλάχιστον εδώ...

Οσον αφορά την ειρωνεία, ναί ήμουν ειρωνικός γιατί θεωρώ επίσης ειρωνεία κάποιος να μπαίνει σε μιά παρέα μόνο για να κάνει τη δουλειά του...
Τουλάχιστον αυτή την εντύπωση μου άφησες... Το διόρθωσες αργότερα όταν διάβασες αυτά που έγραψα (και ήμουν έτοιμος να ζητήσω συγνώμη για τη βιασύνη μου) αλλά δεν μ' αφήνεις...

Να πώ επίσης πως ...αγενής και ειρωνικός ήμουν μόνο εγώ οπότε είναι λίγο υπερβολικό να αφήνεις υπονοούμενα για όλο το forum.

Θα χαρούμε πάντως να σε βλέπουμε ΚΑΙ εδώ...  ;)
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουάριος 09, 2006, 23:24 »
Ευχαριστούμε για την "ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ"  και ανταποδίδουμε......

Οταν γράφεται κάποιος σε ένα φόρουμ......συνήθως λέει τουλάχιστον μιά καλημέρα και κάποια πράγματα για τον εαυτό του.

Εσύ μου φαίνεται ψάχνεις πελάτες.....

Επειδή ακόμη δεν βγάλαμε τα κοστολόγια για τις διαφημιζόμενες επιχειρήσεις...όταν είμαστε έτοιμοι θα σε ειδοποιήσουμε...


Δεν είμαι μαγαζί και δεν ψάχνω για πελάτες...φαίνεται ότι η ευγένεια απουσιάζει και η ειρωνεία περισσεύει ΚΑΙ εδώ...




Επειδή το παραπάνω κατα κύριο λόγο αφορά εμένα, άν είχες κάνει τον κόπο να διαβάσεις λίγο το forum, μόνος σου θα καταλάβαινες πως η ευγένεια κάθε άλλο παρά απουσιάζει ...τουλάχιστον εδώ...

Οσον αφορά την ειρωνεία, ναί ήμουν ειρωνικός γιατί θεωρώ επίσης ειρωνεία κάποιος να μπαίνει σε μιά παρέα μόνο για να κάνει τη δουλειά του...
Τουλάχιστον αυτή την εντύπωση μου άφησες... Το διόρθωσες αργότερα όταν διάβασες αυτά που έγραψα (και ήμουν έτοιμος να ζητήσω συγνώμη για τη βιασύνη μου) αλλά δεν μ' αφήνεις...

Να πώ επίσης πως ...αγενής και ειρωνικός ήμουν μόνο εγώ οπότε είναι λίγο υπερβολικό να αφήνεις υπονοούμενα για όλο το forum.

Θα χαρούμε πάντως να σε βλέπουμε ΚΑΙ εδώ...  ;)


Είπα εγώ αυτοί θα γίνουν κολλητοί στο τέλος.

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προβολείς Hella Rallye 1000FF ,IPF 2X100W, Ράουλα WARN
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 10, 2006, 00:13 »
Γειά σου Μιχάλη.
Το πήρες το "άλλο" ?


Φιλικά,
Ιωσήφ.







υγ> Σορρυ για το οοφ-τοπικ, αλλα ήδη έγινε μπαχαλο.Καλύτερα να ξανακάνεις ένα καινούργιο Mike.

υγ> ΤΕΟ με τον Μιχάλη γνωριζόμαστε πανω απο 5 χρόνια (πρό-τζιμνυ). Κρίμα να τον "πιάνεις απο τα μούτρα".. Αλλωστε κάποιος μπορεί να βιάζεται "να δώσει" μια αγγελεία,γιατι μπορεί να την έχει βάλει την ίδια στιγμή και σε άλλα φόρουμ. Η "παρατήρηση" σου,θα μπορούσε να γίνει με πμ και όχι να χαλάσεις την αγγελεία του ανθρώπου. (και ας σου είναι άγνωστος ! Δεν είναι μαγαζάτορας).
I'm back....:-)