Γενικά θέματα > Η αγάπη δεν κρύβεται...

εδω ο καλος ρουφιανος

(1/5) > >>

vissarionas:

ZIZIKA:
ΚΛΑΚ ! ωχ! αυτό νομίζω ήτανε μια τάπα! Καλά ρε internet explorer χρησιμοποιείς??? 87 > βάλε mozila ριιιιιιι!!!

vissarionas:
το θυμαται κανεις αυτο το παραθυρακι?
τα κωλοψαρα που μιλανε εδω και μερικες μερες απλα δε το προλαβαν.
τα κωλοπαιδα που το γευτηκαν τοτε, απλα δεν απαντησαν.

λοιπον γκαγκαριν και λοιποι, διαβαστε παλιοτερα ποστ ΜΟΥ, βαλτε τα ολα σε μια σειρα, βγαλτε συμπερασματα και εγω παω πασσο.
αλλα μεχρι τοτε, με αερολογιες και χαχανισματα μη μιλατε.

και να θυμησω οτι ο ευθημης καλα θα κανει να το βουλωσει το ρημαδι του(παρε και την αδεια του χαρη αν θελεις ευθημη).

παρακαλω να μη μου τη λετε χωρις λογο γιατι ειμαι τσαντιλας, και δε γουσταρω.
ασχετα που μπλεχτηκατε νεοι, χωρις λογο.

εγω με εναν τα εχω τα ντουζενια, και τη παρεα του φυσικα.

και μπραβο στον γκαγκαριν(αληθεια το λεω) που με απειλησε στον αερα, γιατι καποιοι αλλοι ουτε αυτο δε καταφεραν.

.............. του κερατα.

ZIZIKA:
Καλά βουλωμένο γράμμα διαβάζεις??? Μόλις τώρα αυτό το link πόσταρα γιατί ζητήθηκαν αποδείξεις....

http://www.jimnyclub.com/forum/index.php/topic,3995.msg62364/topicseen.html#msg62364

efthimis:
Βισσαριωνα αν εχεις τα κοτσια ελα να μου τα πεις στα μουτρα οτι λες....αλλιως ραψτο κ μη κανεις σα γκομενα που γραφεις πισω απο μια οθονη......ΑΡΚΕΤΑ ασχοληθηκαμε με τη παρτη σου....
Οσο για αυτο που ποσταρες ειναι πολυ σωστο οποιος κ αν το ειπε....αλλα εγω προσωπικα δε θα ξαναχαλαγα ειτε δεστρα ειτε τιποτα πανω στο αμαξι μου τραβοντας καποιον που αντι να γυρισει να πει ευχαριστω δημοσιως,κανει σα να μη πω.....

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση