Αποστολέας Θέμα: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ , ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ...  (Αναγνώστηκε 1090 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kpv

  • Jimny
  • Μηνύματα: 18
  • Φύλο: Άντρας
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΙΑ , ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ TEΛΕΙΑ ΠΑΡΕΑ.... cl cl
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ X-TRAIL ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΝΑ JIMNY ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ TWINGO ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ( ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΝΟ ΟΙ ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΕΣ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΝ ΕΝΩΜΕΝΟ ).
ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 11.ΟΟΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΠΟΛΥ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ( ΟΤΙ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ , ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Κ.Τ.Λ. )
ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΤΕ ???
 t4

Αποσυνδεδεμένος agian

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 664
  • Φύλο: Άντρας
Φίλε kpv καλώς ήρθες στην παρέα μας και πολύ σωστή η επιλογή σου να πάρεις ενα JIMNY.
Έχε υπόψη σου το καινούργιο θα σου πάει με το χρώμα και τα διάφορα έξοδα κοντα στις 16000,τώρα αυτό που λες για την κρίση ισχύει για τα καινουργια (αλλά τη προσφορά θα σου κάνει ? κανα ραδιοCD δώρο και αισθητήρες παρκαρίσματος ? τις 16000 θα τις πληρώσεις ότι και να γίνει  ;D),
αλλά ισχύει και για τα μεταχειρισμένα , αν έχεις και τα μετρητά στο χέρι, σίγουρα θα μπορείς να παζαρέψεις πιο πολύ (ιδίως αν βρεις απο ιδιώτη που έχει ανάγκη να το πουλήσει, και όχι μάντρα).
Καλή επιτυχία, σου εύχομαι πάντως στο ψάξιμο σου  ::)
Η πρώτη σκέψη είναι η καλύτερη. Η δεύτερη είναι η πιο φρόνιμη...