Τεχνικά θέματα - Bάση πληροφοριών, Προβλημάτων, Μετατροπών και Βελτιώσεων > Ηλεκτρολογικά, Ηλεκτρονικά

Ψιλοπραγματα

(1/7) > >>

greenjimny:
Καλησπερα.Εδω και τρεις περιπου μηνες δεν αναβουν τα λαμπακια στο ταμπλω και συγκεκριμενα αυτα που ειναι στο αιρ-κοντισιον.Το θεμα ειναι οτι οταν περναω απο λακουβα η απο ραγες τρενου αναβουν και ξανασβηνουν.Εχω ανοιξει το ταμπλω 4 φορες για το στερεοφωνικο και δεν ειχα προσβαση στα λαμπακια.
Μου σπανε τα νευρα τη νυχτα οταν θελω να βαλω καλοριφερ.Αυτα εννοω




Ξερει κανεις να μου πει απο που εχω προσβαση σ'αυτα??

verse:
Δεν είναι τίποτα...και σε μένα έτσι γίνεται...έχουν αποκτήσει προσωπικότητα... ξεκόλλησε προσεχτικά αυτό που δείχνει τις σκάλες του αέρα και την κατεύθυνση του... εκεί πίσω στο βάθος έχει ένα λαμπάκι... Εγώ πάντως του δίνω κανένα άγριο χαδάκι και ανάβει...

greenjimny:
Ανα μπραβο...ερχεσαι στα λογια μου.Κι εγω το ριχνω λιγες για να αναψει αλλα δεν αναβει παντα.Πως ξεκολλαει αυτο που λες??Με λεπτο κατσαβιδακι???Α επισης το δικο μου γυμνι ειναι του 2000 (απο τα πρωτα) και εχει τα κουμπια του πισω υαλοκαθαριστηρα εκαι που τα υπολοιπα εχουν τα αλαρμ και ουτε αυτα αναβουν.Θα βαλω το απογευμα φωτο απο το γυμνι μου για να τα δεις καλυτερα γιατι αυτο στην φωτο που εβαλα ειναι ignis...ευχαριστω παντως yah

efthimis:

--- Παράθεση από: greenjimny στις Φεβρουάριος 02, 2009, 15:34 ---Ανα μπραβο...ερχεσαι στα λογια μου.Κι εγω το ριχνω λιγες για να αναψει αλλα δεν αναβει παντα.Πως ξεκολλαει αυτο που λες??Με λεπτο κατσαβιδακι???Α επισης το δικο μου γυμνι ειναι του 2000 (απο τα πρωτα) και εχει τα κουμπια του πισω υαλοκαθαριστηρα εκαι που τα υπολοιπα εχουν τα αλαρμ και ουτε αυτα αναβουν.Θα βαλω το απογευμα φωτο απο το γυμνι μου για να τα δεις καλυτερα γιατι αυτο στην φωτο που εβαλα ειναι ignis...ευχαριστω παντως yah

--- Τέλος παράθεσης ---

Λεω κ εγω...μονο για jimny δεν μου εμοιαζε....οφθαλμαπατη!!! lol lol

greenjimny:

--- Παράθεση από: efthimis στις Φεβρουάριος 02, 2009, 16:04 ---
--- Παράθεση από: greenjimny στις Φεβρουάριος 02, 2009, 15:34 ---Ανα μπραβο...ερχεσαι στα λογια μου.Κι εγω το ριχνω λιγες για να αναψει αλλα δεν αναβει παντα.Πως ξεκολλαει αυτο που λες??Με λεπτο κατσαβιδακι???Α επισης το δικο μου γυμνι ειναι του 2000 (απο τα πρωτα) και εχει τα κουμπια του πισω υαλοκαθαριστηρα εκαι που τα υπολοιπα εχουν τα αλαρμ και ουτε αυτα αναβουν.Θα βαλω το απογευμα φωτο απο το γυμνι μου για να τα δεις καλυτερα γιατι αυτο στην φωτο που εβαλα ειναι ignis...ευχαριστω παντως yah

--- Τέλος παράθεσης ---

Λεω κ εγω...μονο για jimny δεν μου εμοιαζε....οφθαλμαπατη!!! lol lol

--- Τέλος παράθεσης ---

Ναι οντως και να φανταστεις οτι στο google πατησα jimny αλλα εβγαλε αυτο... 0_21

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση