Αποστολέας Θέμα: Ταυλανδη 2009  (Αναγνώστηκε 6802 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ταυλανδη 2009
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 10, 2009, 16:39 »
Βρε Ντινάκο μας έπεισες ρε φίλε και μάλλον θα πάμε κάποια στιγμή!Το μόνο που δεν μας είπες όμως είναι που έχεις το δεξί σου χέρι στην κάτω φωτογραφία! 87 lol 87 lol 87


  Πέρα απο την πλάκα για το συγκεκριμένο μέρος δεν έχω ακούσει απο άνθρωπο που το έχει επισκεφθεί να πεί κακό λόγο.Όλοι λένε τα καλύτερα λόγια.


 
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: Ταυλανδη 2009
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 10, 2009, 21:19 »
Βρε Ντινάκο μας έπεισες ρε φίλε και μάλλον θα πάμε κάποια στιγμή!Το μόνο που δεν μας είπες όμως είναι που έχεις το δεξί σου χέρι στην κάτω φωτογραφία! 87 lol 87 lol 87


Αγκαλίτσα ρε το έχω το κορτσούδι. Καθαρά πλατωνικός έρωτας a105 a105 a105 a105 a105 a105
Πραγματικά, ποτέ δεν έπαιξε κάτι παραπάνω. Τουλάχιστον όχι με τις (& τον...) εικονιζόμενες.
Πάντως μόνο και μόνο για να ζήσει κανείς την εμπειρία του πώς μπορείς να γίνεις ΦΙΛΟΣ τους σε πέντε μόνο μέρες αξίζει τον κόπο.
Αυτό είναι που μου αρέσει περισσότερο στα ταξίδια μου (καμμιά 20αριά υπερπόντια έως τώρα και ένας θεός ξέρει πόσα ενδοηπειρωτικά), να ανακατεύεσαι με τους ντόπιους (καλύτερα με τις ντόπιες βέβαια...), να συζητάς, να ακούς και να μαθαίνεις.
Μόνο έτσι μπορείς να συγκρίνεις και να έχεις άποψη.
Άσε που τελικά γι' αυτά που προσφέρει η Ταϋλάνδη, είναι απλά ΠΑΜΦΘΗΝΗ.
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος cybertaz

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 286
  • Φύλο: Άντρας
  • σπίτι μου....ο βυθός!
    • Sea gate Club
Απ: Ταυλανδη 2009
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 16, 2009, 12:10 »
Νεο βιντεακι με παρασκηνιο προστεθηκε απο το ταξιδι.
Ειναι το 2ο στο πρωτο Post

http://www.sea-gate.gr/forum/viewtopic.php?f=26&t=1706   roc2