Αποστολέας Θέμα: Συντονισμός ζώνης οδηγού  (Αναγνώστηκε 11024 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DirectionLess

  • Jimny
  • Μηνύματα: 244
Απ: Συντονισμός ζώνης οδηγού
« Απάντηση #75 στις: Δεκέμβριος 28, 2009, 23:15 »
Καλα ναι...

"Γιατί δεν λες πιο απλά F επαναφ + Fεξωτερική = m · γ ... ; Αλλά θα μου πεις δεν θυμάσαι τα υπόλοιπα :-)"

1oν έβαλα κάτι στο τέλος της φράσης, τώρα αν δεν ξέρεις να ξεχωρίζεις πλάκα με πλάκα, τότε δικό σου πρόβλημα. Άλλωστε, ο άνθρωπος το είπε : "θυμάται κανείς αν ....;"

"Το ότι είμαστε μορφωμένοι άνθρωποι και ξέρουμε να ξεχωρίζουμε τριγμό με τριγμό, νομίζω σίγουρα πάντως να σου λέει κάτι ... Το ότι επισκευάστηκε (άρα είχε πρόβλημα) επίσης πρέπει να σου λέει κάτι."

πουλα το  και παρε mercedes

Ακριβώς έτσι είναι. Ξεκαθαρίζω τη θέση μου απαντώντας στις προηγούμενες σπόντες σου. Όσο για αν θα πάρω μερσεντές, ντάτσουν, χιουντάι, χόντα, σκόντα, ε νομίζω ότι δεν έχω ανάγκη (σε κάθε περίπτωση) τη δική σου προτροπή, μια χαρά ικανοποιημένος είμαι με το όχημα που έχω. Αν θέλεις να δημιουργήσεις αντίθετο κλίμα ή ό,τι άλλο, συνέχισε, δεν έχω σκοπό να σου απαντήσω ξανά γιατί νομίζω ότι ή δεν καταλαβαίνεις  πια ή ότι για κάποιον ανεξήγητο λόγο έχεις όρεξη για μπάχαλα.

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: Συντονισμός ζώνης οδηγού
« Απάντηση #76 στις: Δεκέμβριος 29, 2009, 19:13 »
Ε δε βλεπεις...στη γωνια σου την ειχα στημενη και σε περιμενα για να σου πεταω σποντες.
Nobody is perfect...except the captain!!!!

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Συντονισμός ζώνης οδηγού
« Απάντηση #77 στις: Δεκέμβριος 29, 2009, 19:24 »
οκ, το θεμα μαλλον εξαντληθηκε και αφου βρηκαμε και λυση στο προβλημα... ολα καλα.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...