Τεχνικά θέματα - Bάση πληροφοριών, Προβλημάτων, Μετατροπών και Βελτιώσεων > Μηχανολογικά

Υγραεριοκινηση

(1/52) > >>

Νικος@:
Γεια σας παιδια,σχετικα με το θεμα το εχει κανει κανεις?η γνωμη σας?

panosd:
Εχει βαλει ο πατερας μου στο Freelander εδω κ 5 μηνες.Ειναι πολυ πιο οικονομικο απο την βενζινη.

Εχει μια μπουκαλα 80 λιτρων στο πορτ μπαγκαζ κ γεμιζει με 42ε.

Το ολο συστημα με τοποθετηση κοστισε 1250ε κ χρειαστηκαν 1 μερα για την τοποθετηση με ραντεβου.

Χθες πηγε κ ο γειτονας κ αφησε το sorento του για να κανει το ιδιο.

Οταν πηγα το αμαξι να το αφησω για να το κανουν την ημερα του ραντεβου,επαθα πλακα απο τα αυτοκινητα που ειχαν παει για συντηρηση.

Περιμεναν Cayyene,Grand Cherokee,ML,X5 k kanonika ix mazda 6,wv golf κ.α.

Νικος@:
Το θεμα ειναι στο jimny που δεν εχει χωρους τι γινεται?Αλλα για να βαζουν στα cayenne και στα χ5 τα βλεπω ασχημα τα πραγματα..

mihalis:

--- Παράθεση από: panosd στις Μάιος 05, 2010, 18:31 ---Εχει βαλει ο πατερας μου στο Freelander εδω κ 5 μηνες.Ειναι πολυ πιο οικονομικο απο την βενζινη.

Εχει μια μπουκαλα 80 λιτρων στο πορτ μπαγκαζ κ γεμιζει με 42ε.

Το ολο συστημα με τοποθετηση κοστισε 1250ε κ χρειαστηκαν 1 μερα για την τοποθετηση με ραντεβου.

Χθες πηγε κ ο γειτονας κ αφησε το sorento του για να κανει το ιδιο.

Οταν πηγα το αμαξι να το αφησω για να το κανουν την ημερα του ραντεβου,επαθα πλακα απο τα αυτοκινητα που ειχαν παει για συντηρηση.

Περιμεναν Cayyene,Grand Cherokee,ML,X5 k kanonika ix mazda 6,wv golf κ.α.

--- Τέλος παράθεσης ---
καλημέρα σε όλους, σκέφτομαι την υγραεριοκίνηση και για τα δύο μου αυτοκίνητα( jimny, forester), για θεσσαλονίκη γνωρίζει κανείς πού να απευθυνθώ???

verse:
http://www.ygraeriokinisi.gr

Κάνε ένα τηλ μήπως έχουν συνεργάτες...

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση