Αποστολέας Θέμα: Κυριακή...  (Αναγνώστηκε 6526 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 08:19 »
Ποποπο ζοχάδαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς  lol lol lol lol και στόπε ο Ντίνος καλύτερα τα αυγουλάκια !

Γιαννάκο, άκυρη η προσφορά της περασμένης βδομάδας (να μου δώσεις 50 + περασμένα)
Νέα προσφορά: Για να τα ξεφορτωθής μου δίνεις 200 + 1 Air Jack ή 1 Hi Lift.

Υ.Γ. Χάρη, καλά μου φαίνονται τα νέα περάσματα, συνέχισε τη μελέτη.

Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 09:13 »
Λίγα με τον Πρόεδρα έτσι ?  >:( >:( 0_21 ::) :D :D :D
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 14:03 »










Κάποιοι δουλεύουν και κάποιος τους κοιτάει...  lol


Jimever η χρέωση του airjack ειναι 25 euro η χρήση... να περάσεις απο το ταμείο μετά..


Formula 1










Στραμπουλήγματα αλά Χάρης..









Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 14:11 »
Απαξίωση για το Σαμι.... ούτε μια φωτό, ούτε ένα βιντεάκι τόσο δα.... καλά σας...

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 14:17 »
Απαξίωση για το Σαμι.... ούτε μια φωτό, ούτε ένα βιντεάκι τόσο δα.... καλά σας...


Θα σε φτιάξω στο video...  ;)

Εξάλλου (εκτός της ανηφόρας) συνέχεια μπροστά ήσουν... που να σε προλάβω...   ;D ;D ;D
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 15:23 »
Απαξίωση για το Σαμι.... ούτε μια φωτό, ούτε ένα βιντεάκι τόσο δα.... καλά σας...
Τσ τσ τσ...αχαριστία και αγνωμοσύνη... :D :D
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 17:47 »
Τσ τσ τσ...αχαριστία και αγνωμοσύνη... :D :D

Λουκία καλά που δεν πήγαμε να λερώσουμε τις γόβες μας.   ha
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 20:15 »
Τι ζογάδες βρε απατεώνες...μια χαρά πέρασαμε και γελάσαμε!Τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά!Άλλωστε δεν με άφησαν να κάνω και τίποτα τα παιδιά!Φυσικά τους ευχαριστώ όλους! ;)

 Τα νεύρα μου τα έσπασε άλλος!Λοιπόν ακούστε:Φεύγω απο τον Kώστα γύρω στις 15:25 με κατεύθυνση προς το σπίτι μέσω Μεσογείων...φτάνω Κηφισίας...φτάνω ύψος Συγγρού και Θησέως...με πλαγιάζει ένας ταξιτζής και μου λέει "Φίλε έχεις λάστιχο δεξιά μπροστά" "Ωχχ ρε ομοφυλόφιλε μου" λέω εγώ απο μέσα μου...Μπαίνω Θησέως,βρίσκω βενζινάδικο και το φουσκώνω...Μέχρι εκείνη την στιγμή βρίζω την τύχη μου και φυσικά τον Σωκράτη που με έχει φάει απο την στιγμή που τον γνώρισα! lol lol lol Βρε θα σου τραβήξω διαγραφή που θα πάει σύννεφο!!! lol lol lol...Λέω δεν πάω στην Καβάλας που ξέρω ένα 24ωρο βουλκανιζατερ να τα φτιάξω,να μην τρέχω δευτεριάτικα? Στο δρόμο που πήγαινα βρίσκω ένα άλλο...που κακό χρόνο να'χει...Μπαίνω μέσα του λέω "Μάστορα έτσι και έτσι,μου φτιάχνεις την ρεζέρβα,μου φτιάχνεις το αριστερό λάστιχο και καθαρίζεις το δεξιά απο πιθανόν λάσπες...Οκ?" "Οκ"μου λέει και ξεκινάει να ξεβιδώνει το αριστερό που πριν είχε πλυθεί απο τον Κωστάκο " Καλά μου λέει είσαστε μουρλοί..που πάτε και τι κάνετε...και δεν ξεκουράζεστε Κυριακάτικα και κάτι τέτοια" Του λέω "μάστορα και την πλάκα μας κάνουμε και καμιά συκωταριά τρώμε (φυσικά μόνο όταν είναι μαζί ο Russo,γιατί οι άλλοι όπου φύγει-φύγει) ha lol ha lol...Και κάνει ρε παιδιά και την ξεβιδώνει την ρεζέρβα και όπως την ρίχνει στο πάτωμα...αυτή ήταν τίγκα στο λασπωμένο νερό απο μέσα και του λερώνονται τα παπούτσια...και τι γυρνάει και μου λέει..."Πάρτο ρε φίλε το ρημάδι σου απο δώ και πήγαινε στο καλό!Άντε μπράβο..." και δίνει μια στο λάστιχο και το πετάει κάτω...Πώπω ρε παιδιά...εκεί φρίκαρα!Φορτώνω την ρεζέρβα στο συνοδηγό...χυθήκαν και τα υπόλοιπα νερά μέσα...ασ'τα να πάνε δηλαδή...πάω να μπώ στην θέση του οδηγού και του λέω...η κρίση μας φταίει μετά...μωρέ του λέω να πάμε όλοι απο κεί που ήρθαμε!Και καθότανε ο κύριος και με κοίταγε...άσε που βάραγε μύγες μέχρι εκείνη την ώρα...και απορώ δηλαδή εαν έχει και πελάτες!

 Ούτε λίγο,ούτε πολύ στο σπίτι έφτασα στις 19:00... Με το παπάκι βέβαια! lol lol lol


 Σήμερα τελικά τα έφτιαξα τα λάστιχα με 7 €!Κοιτάχτε τι έπαθα για 7 €! lol lol lol
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 20:27 »
Τι ζογάδες βρε απατεώνες...μια χαρά πέρασαμε και γελάσαμε!Τι να κάνουμε συμβαίνουν και αυτά!Άλλωστε δεν με άφησαν να κάνω και τίποτα τα παιδιά!Φυσικά τους ευχαριστώ όλους! ;)

 Τα νεύρα μου τα έσπασε άλλος!Λοιπόν ακούστε:Φεύγω απο τον Kώστα γύρω στις 15:25 με κατεύθυνση προς το σπίτι μέσω Μεσογείων...φτάνω Κηφισίας...φτάνω ύψος Συγγρού και Θησέως...με πλαγιάζει ένας ταξιτζής και μου λέει "Φίλε έχεις λάστιχο δεξιά μπροστά" "Ωχχ ρε ομοφυλόφιλε μου" λέω εγώ απο μέσα μου...Μπαίνω Θησέως,βρίσκω βενζινάδικο και το φουσκώνω...Μέχρι εκείνη την στιγμή βρίζω την τύχη μου και φυσικά τον Σωκράτη που με έχει φάει απο την στιγμή που τον γνώρισα! lol lol lol Βρε θα σου τραβήξω διαγραφή που θα πάει σύννεφο!!! lol lol lol...Λέω δεν πάω στην Καβάλας που ξέρω ένα 24ωρο βουλκανιζατερ να τα φτιάξω,να μην τρέχω δευτεριάτικα? Στο δρόμο που πήγαινα βρίσκω ένα άλλο...που κακό χρόνο να'χει...Μπαίνω μέσα του λέω "Μάστορα έτσι και έτσι,μου φτιάχνεις την ρεζέρβα,μου φτιάχνεις το αριστερό λάστιχο και καθαρίζεις το δεξιά απο πιθανόν λάσπες...Οκ?" "Οκ"μου λέει και ξεκινάει να ξεβιδώνει το αριστερό που πριν είχε πλυθεί απο τον Κωστάκο " Καλά μου λέει είσαστε μουρλοί..που πάτε και τι κάνετε...και δεν ξεκουράζεστε Κυριακάτικα και κάτι τέτοια" Του λέω "μάστορα και την πλάκα μας κάνουμε και καμιά συκωταριά τρώμε (φυσικά μόνο όταν είναι μαζί ο Russo,γιατί οι άλλοι όπου φύγει-φύγει) ha lol ha lol...Και κάνει ρε παιδιά και την ξεβιδώνει την ρεζέρβα και όπως την ρίχνει στο πάτωμα...αυτή ήταν τίγκα στο λασπωμένο νερό απο μέσα και του λερώνονται τα παπούτσια...και τι γυρνάει και μου λέει..."Πάρτο ρε φίλε το ρημάδι σου απο δώ και πήγαινε στο καλό!Άντε μπράβο..." και δίνει μια στο λάστιχο και το πετάει κάτω...Πώπω ρε παιδιά...εκεί φρίκαρα!Φορτώνω την ρεζέρβα στο συνοδηγό...χυθήκαν και τα υπόλοιπα νερά μέσα...ασ'τα να πάνε δηλαδή...πάω να μπώ στην θέση του οδηγού και του λέω...η κρίση μας φταίει μετά...μωρέ του λέω να πάμε όλοι απο κεί που ήρθαμε!Και καθότανε ο κύριος και με κοίταγε...άσε που βάραγε μύγες μέχρι εκείνη την ώρα...και απορώ δηλαδή εαν έχει και πελάτες!

 Ούτε λίγο,ούτε πολύ στο σπίτι έφτασα στις 19:00... Με το παπάκι βέβαια! lol lol lol


 Σήμερα τελικά τα έφτιαξα τα λάστιχα με 7 €!Κοιτάχτε τι έπαθα για 7 €! lol lol lol


Ααα ρε πρόεδρε τι έπαθες....
Τα ίδια μου είχε κάνει και εμένα ενας 24ωρος βουλκανιζατέρ και τους μισώ απο τότε οταν πήγα να ζαντάρω το λαστιχο...
μου έλεγε οτι επίτηδες το πήγα σε αυτόν, οτι δεν ταιριάζει, ψάχνω θύματα....και αυτά τα λάστιχα τα έφτιαχνε όταν ήταν νέος...

Με είδε οτι φόρτωσα άγρια και ήμουν έτοιμος να τον πλακώσω στο ξύλο....  και το έφτιαξε...
αλλά μου χάλασε την μέρα....

Μαύρο... σε όλους τους ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ.... που ψάχνουν την έυκολη δουλειά....
Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος jim_alexop

  • Jimny
  • Μηνύματα: 307
  • Φύλο: Άντρας
  • www.alexopoulos.info
    • navigate business solutions
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 20:52 »
Απαξίωση για το Σαμι.... ούτε μια φωτό, ούτε ένα βιντεάκι τόσο δα.... καλά σας...


γιατί έχω καμία φωτογραφία και δεν το ξέρω???Μόνο για να αλλάζω λάστιχα με έχετε....

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 28, 2011, 21:16 »
Απαξίωση για το Σαμι.... ούτε μια φωτό, ούτε ένα βιντεάκι τόσο δα.... καλά σας...


γιατί έχω καμία φωτογραφία και δεν το ξέρω???Μόνο για να αλλάζω λάστιχα με έχετε....

 Χάρη αυτά λές και αυθαδιάζουν οι νέοι μετά...! Βρε άμα δεν δουλέψεις πως θα βγείς φωτογραφία,άντε με το έτσι θέλω...? Δεν είδες στην πίτα το νέο μέλος Kranas-x-Nikos που το παιδί δούλευε συνέχεια και βοήθαγε το παλιό μέλος Χρήστο και είναι σε όλες τις φωτογραφίες μέσα...Σε αυτό το club σιγά σιγά θα αναγνωριστείς και με πολύ δουλειά...!

 Εγώ ξέρεις πόσα μπουκαλάκια ούζο και πόσα γκαζόζα έχω κουβαλήσει στον Russo...και ακόμα τίποτα...μόνο την ζάντα μου τραβάνε!  lol lol lol ha >:D ha
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος Majestix

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1712
  • Φύλο: Άντρας
  • Les Gaulois..
    • www.gaulois4x4.com
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 01, 2011, 00:18 »
Χάρη αφιερωμένο ΚΑΙ σε High Definition... (η επεξεργασία έγινε από το iphone...)

http://www.youtube.com/watch?v=XDm7NAW7eJc

Majestix

Better 2 be Proactive... than Reactive....

http://www.gaulois4x4.com

Αποσυνδεδεμένος ΔΚ

  • Jimny
  • Μηνύματα: 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Vouno Bires & Rockies...Born to lose live to win!!
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 01, 2011, 01:22 »
Απειρα like και για το βιντεο αλλα κ για τον ηχο!!!!!!!!!!  roc2

Αποσυνδεδεμένος sokrates

  • Jimny
  • Μηνύματα: 579
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 01, 2011, 01:23 »
Μέχρι εκείνη την στιγμή βρίζω την τύχη μου και φυσικά τον Σωκράτη που με έχει φάει απο την στιγμή που τον γνώρισα! lol lol lol Βρε θα σου τραβήξω διαγραφή που θα πάει σύννεφο!!!

για εμενα μιλας?
Αν ήθελες εγγύηση, ας έπαιρνες τοστιέρα. Κ.Ι.

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κυριακή...
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 01, 2011, 07:39 »
Μέχρι εκείνη την στιγμή βρίζω την τύχη μου και φυσικά τον Σωκράτη που με έχει φάει απο την στιγμή που τον γνώρισα! lol lol lol Βρε θα σου τραβήξω διαγραφή που θα πάει σύννεφο!!!

για εμενα μιλας?

Eμ όχι βέβαια...τι δουλειά έχεις εσύ... ;)
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!