Τεχνικά θέματα - Bάση πληροφοριών, Προβλημάτων, Μετατροπών και Βελτιώσεων > Εξοπλισμός τετρακίνησης

φιμε τζαμια

(1/22) > >>

manwlis77:
σκεφτομαι για φιμε τζαμια στο jimny Μου
αξιζουν?λεω να βαλλω ενα κλικ πιο σκουρα απο οτι εχει τωρα το αμαξι
ξερει καποιος τιμες ? εχω ακουσει οτι εχει καλυτερη αποδοση το κλιματιστικο ισχυει?
το βραδυ η οδηγηση πως ειναι στα τυφλα?
ευχαριστω εκ των πρωτερων

NickSi:

--- Παράθεση από: manwlis77 στις Μάιος 24, 2006, 22:27 ---σκεφτομαι για φιμε τζαμια στο jimny Μου. αξιζουν? λεω να βαλω ενα κλικ πιο σκουρα απο οτι εχει τωρα το αμαξι
ξερει καποιος τιμες ? εχω ακουσει οτι εχει καλυτερη αποδοση το κλιματιστικο ισχυει? το βραδυ η οδηγηση πως ειναι στα τυφλα?             ευχαριστω εκ των πρωτερων
--- Τέλος παράθεσης ---

manwlis77 καλημερα...
Το αν αξιζουν ή οχι, ειναι τελειως σχετικο... Προσωπικα, σου λεω οτι αξιζουν! 
Το κοστος τους, τουλαχιστον οι MADICO που εβαλα εγω σαν οι καλυτερες, κοστιζουν 240-245 ευρα κανονικα, αλλα αν πας σαν μελος του jimnyclub θα τις πληρωσεις 195 ευρα και εχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ εγγυηση ισοβιως!!!
Εγω εχω τοποθετησει σε ολα τα τζαμια το 2ο τονο σε αποχρωση του γκρι, εκτος απο το μπροστινο παρμπριζ που εχω βαλει μια τελειως διαφανη, απλα εχει τη προστασια απο την ακτινοβολια του ηλιου, κατι σαν φιλτρο φαντασου το...
Ο τυπος που εχουμε συννενοηθει για να μας κανει καποια καλυτερη τιμη, ειναι στην Ηλιουπολη, στην οδο Ηρωων Πολυτεχνειου 8-10, τα τηλεφωνα του ειναι: 210-9929903 & 6977667686 και λεγεται Λελης Κωνσταντινος.
Σαφως και το κλιματιστικο σου θα εχει καλυτερη λειτουργια, λογω του οτι η θερμικρασια στο εσωτερικο του αυτοκινητου, θα ειναι μικροτερη... Οσο για την οδηγηση στα... τυφλα που λες, ε, δεν ειναι ακριβως ετσι... το συνηθιζει σιγα σιγα το ματι σου...
Πιστευω να σε βοηθησα, οσο μπορουσα τουλαχιστον...

Metalaxe:
Θα συμφωνήσω με τον nicksi, αξίζει τον κόπο και τα χρήματα, εγώ έβαλα την πιο ανοιχτή απόχρωση (titanium bronze) για να έχω καλή ορατότητα και να μην κινδυνεύω να με γράψουν, για τις μεμβράνες που λέει ο Νίκος έχω ακούσει κι εγώ τα καλύτερα λόγια ;) ;) ;)

bilias_jr:
Αξιζουνε τα φιμε!Εγω εχω lumar 3ο σταδιο και το βραδυ οπως λεει και ο θειος το συνηθιζει σιγα σιγα το ματι σου... 8)

darisg:
Επειδή με ενδιαφέρει και 'μένα,
καμια πρόταση για τοποθέτηση στη Θεσσαλονίκη?

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση