Αποστολέας Θέμα: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!  (Αναγνώστηκε 70090 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #255 στις: Ιούλιος 18, 2006, 01:26 »
Αμ ο αλλος ο ζηλιαρης
μεσα στην λιμνη ο ΜΑΡΙΟΣ .........απο πισω του ο ΒILLIAS..
απο πανω ο ΜΑΡΙΟΣ .........απο πανω ο ΒΑΣΙΛΗΣ...
απο κατω ο ΜΑΡΙΟΣ..........απο κατω ο ΒΑΣΙΛΗΣ..
μεσα στο ποταμι ο ΜΑΡΙΟΣ ............τον τραβαει με τον εργατη ο ΒΑΣΙΛΗΣ
Αυτος και αν ειναι BARBARIANS
να ειστε καλα ρε παιδια μαζι σας θα εχουμε θεμα παντα.
Η εμπειρεια μου με το υγρο στοιχειο δεν ειναι και η καλυτερη,ποσο μαλλον με τις λιμνες! bhe bhe
Περαν τουτου ομως εφοσον ο θειος ''ελειπε'' το φιδι το εβγαλε ο jr παλι! 8) Ειπαμε να παιξουμε λιγο και το καταλληλο 'αυτοκινητακι' ηταν αυτο του Μαριου,ο οποιος  εχει ανεβει σταδιο εκπαιδευσης!
Μπαρμπααααααααααα ο Μαριος πιστευω πρεπει να περασει καλοκαιρινη-εντατικη εκπαιδευση εχουμε trophy τον Οκτωβριο! roc2 roc2

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #256 στις: Ιούλιος 18, 2006, 01:37 »
18 άτομα από διαφορετικά μέρη, που δεν είχαν συναντηθεί ποτέ ξανά οι περισσότεροι μεταξύ τους, καταφέρανε να αισθάνονται στο τέλος αυτής της εκδρομής, πως γνωρίζονται χρόνια. Να είστε καλά παιδιά που μας επισκευτήκατε, που κάνατε τόσα χιλιόμετρα και μερικοί μάλιστα επιστρέψατε με το κτελ, μια και η αιτία δεν ήταν μόνο ο Γράμμος αλλά και να μας γνωρίσετε. Και αυτό για μας είναι ιδιαίτερα σημαντικό, και υποσχόμαστε πως την επόμενη φορά και εμείς δε θα λείψουμε από άλλες συναντήσεις. Αποδείξατε κα έμπρακτα ότι όσο μακρυά και αν είμαστε μπορούμε να είμαστε μια παρέα, και να περνάμε καλά. Και δε θέλω να είμαι μελοδραματικός αλλά τουλάχιστον εμένα με συγκινήσατε. Να ξέρετε ακόμα ότι μπορείτε να μας ξανάρθετε και ο καθένας ξεχωριστά όποτε θέλετε.
Καταλαβες αγαπητε κτηνιατρε γιατι επρεπε να ειχες ερθει Πορταρια ή να ειχες οργανωσει τα Ζαγοροχωρια πιο νωρις!Εεεεεεεεε φανταστικε κτηνιατρε ....που πηρες τσαμπα συγχαρητηρια χωρις να μας πεις για το Χυτο  pro_v  ha ha

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #257 στις: Ιούλιος 18, 2006, 01:45 »
Καταλαβες αγαπητε κτηνιατρε γιατι επρεπε να ειχες ερθει Πορταρια ή να ειχες οργανωσει τα Ζαγοροχωρια πιο νωρις!Εεεεεεεεε φανταστικε κτηνιατρε ....που πηρες τσαμπα συγχαρητηρια χωρις να μας πεις για το Χυτο  pro_v  ha ha
Τα Ζαγοροχώρια και πολλά άλλα θα έρθουν φίλε μου και τώρα που μάθαμε θα είμαστε καλύτεροι. Αλλά το ότι βρήκες την καλύτερη προβατίνα στα Γιάννενα ακόμα να το χωνέψω.  ha ha ha

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #258 στις: Ιούλιος 18, 2006, 01:50 »
Όπως όλες οι εκδρομές μας ΚΑΙ αυτή ήταν μια πολύ διασκεδαστική και επιμορφωτική εμπειρία...

Το μέρος ήταν άψογο, πανεμορφο, καταπράσινο...(και με παιδική χαρά διπλα) και αναλόγως της εποχής θα έλεγα λασπωμένο...
Το φαί ήταν ότι επρεπε για να χτυπήσουν κόκκινο οι δείκτες χοληστερίνης...
Οι διαδρομές ικανοποιούσαν όλα τα γουστα... όμως αυτό που δεν μπορεί να περιγραφεί από καμία κάμερα ήταν η θέα...
Περάσαμε όμορφα και ευχαριστούμε τα παιδιά που μας ξενάγησαν και μας ανεχτήκαν...

Πιο αναλυτικες περιγραφές από αύριο...

Να προσέχετε, τώρα που γνώρισα τον admin σας έχω έτοιμους για ban. Κορυφαία εικόνα ο admin να κλείνει και άλλα παράθυρα πέρα του υπολογιστή , με μπλέ σακκούλα και μονωτική.   ;)

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #259 στις: Ιούλιος 18, 2006, 01:51 »
τα περάσαμε πολύ πολύ όμορφα... φοβερό μέρος....
φαί είχαμε....μπύρες είχαμε....παιχνίδι είχαμε....καλή παρέα είχαμε....
ΟΛΑ τα είχαμε. j12 j12


Δεν είχαμε καλάμι να κάνετε συρτή ρε παιδιά!!!


Μπράβο παιδιά που για ακόμα μια φορά περάσατε τέλεια  yah
Νίκο, λυπήθηκα για το θηριάκι σου..  :'( ελπίζω να μην έπαθε κάτι πολύ σοβαρό.. περαστικά.. 

Menia να μη λυπάσαι καθόλου. Δεν μπορείς να φανταστείς τί θα του έκανε ο θείος αν δεν ξάπλωνε στο πλάι να ξεκουραστεί το καημένο. Καλύτερα το αμαξάκι κατέβηκε χωρίς να κουραστεί καθόλου. Οι barbarians είναι destructors αν έχεις δει την εκπομπή του Ψινάκη.

DOCTOR εχουμε αφησει στην μεση την κουβεντα για την προικα της κορης σου και επειδη μου αρεσε και ο μπαμπας της νυφης
αλλα και τα γυρω πατρια εδαφη να εισαι σιγουρος οτι το πραγμα θα γινει γρηγορα.

Ναι φίλε μου θα το συζητάμε το θέμα από εδώ και πέρα σε κάθε νέα μας συνάντηση και να ξέρεις θα προσθέτω και κάτι κάθε φορά.



καποιος με το ονομα kyr1 δεν θελω ουτε να τον ξερω .....γιατι ηρθε και εστεισε την σκηνη του διπλα μας
και ολο το βραδυ δεν κλεισαμε ματι απο το ροχαλητο του....   και απο καποιους αλλους  θορυβους......

Ο kyr πρέπει να ρίχνει ύπνο τρελό 2 μέρες τώρα μια και δεν τον αφήσαμε να κοιμηθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 18, 2006, 02:07 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος JEO

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • WWW.JIMNYCLUB.COM
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #260 στις: Ιούλιος 18, 2006, 02:29 »
Παρα τα οσα εχουν ειπωθει μεταξυ μας Νικο, λυπηθηκα  cry11 πραγματικα για το ατυχημα-τουμπα που ειχες.
Περαστικα σε εσενα και στο θυριακι σου και μακαρι να μην ξανασυμβει σε κανεναν( και εμενα προχθες σε μια βραδυνη με κρατησε ενα καλο κουνουπακι που προγειωθηκε στον καθρεφτη μου απο το να τουμπαρω)
Προσοχη οι υπολοιποι......

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #261 στις: Ιούλιος 18, 2006, 02:54 »
Παρα τα οσα εχουν ειπωθει μεταξυ μας Νικο, λυπηθηκα  cry11 πραγματικα για το ατυχημα-τουμπα που ειχες.
Περαστικα σε εσενα και στο θυριακι σου και μακαρι να μην ξανασυμβει σε κανεναν( και εμενα προχθες σε μια βραδυνη με κρατησε ενα καλο κουνουπακι που προγειωθηκε στον καθρεφτη μου απο το να τουμπαρω)
Προσοχη οι υπολοιποι......

Μπερδεύετε κάτι, η μόνη στεναοχώρια του θείου κατά τη διάρκεια της εκδρομής ήτα ότι δεν κατάφερε να διασχίσει τη λίμνη στο μήκος της.΄
Και να ξέρουμε όλοι πως όποιος έχει κινδυνέψει κάποια στιγμή πραγματικά ή κάποιος δικός του, μόνο για τα αυτοκίνητα και τα σίδερα δε στεναχωριέται ξανά. Χαίρομαι jeo που λυπάσαι για το αυτοκίνητο γιατί αυτό σημαίνει πως δεν έχεις χάσει ποτέ κάτι πιο ουσιαστικό.

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #262 στις: Ιούλιος 18, 2006, 08:16 »
Παρα τα οσα εχουν ειπωθει μεταξυ μας Νικο, λυπηθηκα  cry11 πραγματικα για το ατυχημα-τουμπα που ειχες.
Περαστικα σε εσενα και στο θυριακι σου και μακαρι να μην ξανασυμβει σε κανεναν( και εμενα προχθες σε μια βραδυνη με κρατησε ενα καλο κουνουπακι που προγειωθηκε στον καθρεφτη μου απο το να τουμπαρω)
Προσοχη οι υπολοιποι......

Θοδωρη καλημερα και σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου... 
Αυτα συμβαινουν, οταν οι ρυθμοι που ακολουθουμε στα... παιγνιδια μας, ειναι σε αυτα τα επιπεδα και ειδικα οταν εχεις κανει και παρεα με το Κωστα το Συρρο... ha  Πολυ δε περισσοτερο, οταν εχεις μαθει και καποια πραγματα απο αυτον...
Θελω να ξερεις (και το εννοω αυτο που σου λεω...), οτι μεταξυ ΜΑΣ, δεν εχει συμβει & δεν εχει ειπωθει, απολυτως τιποτε!!! ;)  Καποιες... μικροεντασεις, ειναι στο προγραμμα & παντα συμβαινουν...
Οτι εχει γραφτει (απο εμενα τουλαχιστον) σε αυτο εδω το forum, αλλα και στα διαφορα αλλα fora, αφορα συγκεκριμενα ατομα, μετρημενα στα δαχτυλα του ενος χεριου, ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ & ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ!!!
Ξερεις πολυ καλα πως ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα προσωπικα μαζι σου, οπως και εσυ μαζι μου...
Αυτα ολα, τα "δημιουργησε" καποιος (δυστυχως που τον γνωρισα καποια στιγμη στη ζωη μου) τυπος, τον οποιο ευτυχως καποιοι απο ολο το χωρο της τετρακινησης τον πηραν χαμπαρι, με αφορμη τα δικα "μας" γεγονοτα, τοτε...

Παντα ημουν & θα ειμαι καλοπροαιρετος ανθρωπος και δεν ενοχλησα κανεναν πρωτος... Ισα ισα, προσπαθω να μην συμβαινουν αδικιες και νομιζω οτι και αυτο θα πρεπει να το ξερεις...

Φιλικα & παρεϊστικα,
Νικος...
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #263 στις: Ιούλιος 18, 2006, 08:50 »
Κορυφαία εικόνα ο admin να κλείνει και άλλα παράθυρα πέρα του υπολογιστή , με μπλέ σακκούλα και μονωτική.   ;)

Εισαι μεγαλο τομαρι κτηνιατρεεεεεεεεεεεεεεεεε... lol lol ha ha ha


Μπερδεύετε κάτι, η μόνη στεναοχώρια του θείου κατά τη διάρκεια της εκδρομής ήτα ότι δεν κατάφερε να διασχίσει τη λίμνη στο μήκος της.΄
Και να ξέρουμε όλοι πως όποιος έχει κινδυνέψει κάποια στιγμή πραγματικά ή κάποιος δικός του, μόνο για τα αυτοκίνητα και τα σίδερα δε στεναχωριέται ξανά.

Αυτο ειναι γεγονος... ο μονος λογος που τσαντιστηκα προσωρινα >:(, ηταν οτι δεν θα ειχα το jimny να το ευχαριστηθω ολο το ΣΚ και οχι το οτι το εσπασα...


18 άτομα από διαφορετικά μέρη, που δεν είχαν συναντηθεί ποτέ ξανά οι περισσότεροι μεταξύ τους, καταφέρανε να αισθάνονται στο τέλος αυτής της εκδρομής, πως γνωρίζονται χρόνια. Να είστε καλά παιδιά που μας επισκευτήκατε, που κάνατε τόσα χιλιόμετρα και μερικοί μάλιστα επιστρέψατε με το κτελ, μια και η αιτία δεν ήταν μόνο ο Γράμμος αλλά και να μας γνωρίσετε. Και αυτό για μας είναι ιδιαίτερα σημαντικό, και υποσχόμαστε πως την επόμενη φορά και εμείς δε θα λείψουμε από άλλες συναντήσεις. Αποδείξατε κα έμπρακτα ότι όσο μακρυά και αν είμαστε μπορούμε να είμαστε μια παρέα, και να περνάμε καλά. Και δε θέλω να είμαι μελοδραματικός αλλά τουλάχιστον εμένα με συγκινήσατε. Να ξέρετε εκόμα ότι μπορείτε να μας ξανάρθετε και ο καθένας ξεχωριστά όποτε θέλετε.

Κωστα, (και αυτο θελω να το γνωριζουν ολοι οι φιλοι μας εκτος Αττικης...), οτι περα απο τη πλακα που κανουμε, ενας απο τους κυριους σκοπους αυτης εδω της παρεας, ειναι το να ειναι πραγματικα πανελληνια!!! Προσωπικα για μενα, αλλα φανταζομαι και για καποιους αλλους, ο κυριωτερος σκοπος μας ηταν να σας γνωρισουμε προσωπικα, καθως και να γνωριστουν και καποιοι με καποιους αλλους! Γι αυτο αν θυμασαι καλα, στη κοπη της πιτας μας στη Πορταρια, επεμενα τοσο μα τοσο πολυ να ερθετε...

Σας ευχαριστουμε πολυ για τη φιλοξενια, εισασταν ολοι καταπληκτικοι, αλλα πολυ περισσοτερο η Ευτυχια ;) !!!
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #264 στις: Ιούλιος 18, 2006, 10:06 »

Να προσέχετε, τώρα που γνώρισα τον admin σας έχω έτοιμους για ban. Κορυφαία εικόνα ο admin να κλείνει και άλλα παράθυρα πέρα του υπολογιστή , με μπλέ σακκούλα και μονωτική.   ;)

Το παράθυρο του Νίκου κόλησε γιατί ήταν της Microsoft. Δεν έχει άλλη εξήγηση....
Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #265 στις: Ιούλιος 18, 2006, 10:12 »
ααα και στον φιλο που αποκαλουσαν γουρουνι..δεν ξερω εγω τον κατααγαπησα και ας εφυγε απο την παρεα νωρις.

Τί να κάνω ρε φίλε... άλλη φορά θα φύγω τελευταίος, αλλά έπρεπε να φύγω... ο άλλος όταν κανόνισε το γάμο του δε με ρώτησε αν είχα καμια εκδρομή να πάω...

τον νικο με το κοκκινο γυμνι. το billia και Μαριο που δεν μου κοψανε το γκαζι εκει που ανεβαινα τον μπραλο βραδιατικα με κολλημενη δευτερα.
 j12 roc2 a105 0_21

Ότι και να λέτε τα πιο πολλά γκάζια τα έχει ο γιατρός... 60lt είναι αυτά..
Jimnyclub.com

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #266 στις: Ιούλιος 18, 2006, 10:26 »
Και για να βλεπω και φωτογραφιες, εσεις που ειχατε τις φωτογραφικες μηχανες και τις καμερες, αντε... κουνηθειτε χελωνεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες...

Δεν έχουμε gallery καρδιά μου. lol lol lol

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #267 στις: Ιούλιος 18, 2006, 10:44 »
Γιατι ρε doc?  Εδω δεν μπορειτε να βαλετε φωτο?  ha
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #268 στις: Ιούλιος 18, 2006, 10:59 »
Γιατι ρε doc?  Εδω δεν μπορειτε να βαλετε φωτο?  ha

Εγώ δεν μπορώ να ανεβάσω απευθείας. Είμαι full και να επικοινωνήσω με τον admin λέει. Το ακούς admin?

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: Σαββατοκυριακο στο Γραμμο (Αρρενες)!
« Απάντηση #269 στις: Ιούλιος 18, 2006, 11:18 »
Υπομονή... δουλεύουμε με βήμα γοργό...
Jimnyclub.com