Αποστολέας Θέμα: Πάμε??  (Αναγνώστηκε 8414 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Chris7jimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 130
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 11:42 »
Τι παίχτηκε ρε παίδες και σας πηγανε μέσα;

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 13:01 »
Αστο τι παίχτηκε..... Να δεις τι έχει να του παίξουμε εμείς...  >:D >:D >:D >:D αυτουνού που μας "έδωσε"....

Αποσυνδεδεμένος ath.nasi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 206
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 14:04 »
Παράθεση
Θα έπρεπε να είναι λίγο πιο προσεκτικοί και κόσμιοι... Ειδικά αν στο σημείο υπάρχουν κάποια πράγματα που βγάζουν μάτι...
Όπως εκχέρσωση δασική έκτασης με μπουλντόζα... (στο σημείο δίπλα στην πόρτα, και σε άλλα σημεία), ελλιπής περίφραξη και σήμανση εργοταξίου, απειλές (μπροστά στον αστυνομικό!!!, του τύπου "πρόσεξε φιλαράκι γιατί υπάρχει και το αυτόφορω"),

και στην τελική, απο πότε δασικές περιοχές - δρόμοι που οδηγούν στο βουνό κλείνονται με πόρτες, όχι περίφραξη... και τα ονομάζουμε εργοτάξια... ποιός έχει δώσει τέτοια άδεια.. ??
Εγώ ενα χωράφι στην Κίμωλο έχω, και επειδή έχει ενα σχοίνο στην μέση μου το ονομάζουν δασικό  breakdance



ps: εφόσον τον έχουν κλέψει στο παρελθόν καταλαβαίνω γιατί έκανε αυτή την κινητοποιήσει αλλά μέχρι εκεί..


Παράθεση
Αστο τι παίχτηκε..... Να δεις τι έχει να του παίξουμε εμείς...  Evil Evil Evil Evil αυτουνού που μας "έδωσε"....


Αυτοί που κάνουν τις αυθαιρεσίες-καταπατήσεις, έχουν προφανώς και το περισσότερο θράσος…
Θα πρέπει να το συνεχίσετε, όχι μόνο για την ταλαιπωρία που υπέστητε, αλλά κυρίως για την ηθική πλευρά τού θέματος!
Στις εκδρομές με το τζιμνάκι,στη δουλειά με το ποδήλατο!

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 15:15 »
Παράθεση
Θα έπρεπε να είναι λίγο πιο προσεκτικοί και κόσμιοι... Ειδικά αν στο σημείο υπάρχουν κάποια πράγματα που βγάζουν μάτι...
Όπως εκχέρσωση δασική έκτασης με μπουλντόζα... (στο σημείο δίπλα στην πόρτα, και σε άλλα σημεία), ελλιπής περίφραξη και σήμανση εργοταξίου, απειλές (μπροστά στον αστυνομικό!!!, του τύπου "πρόσεξε φιλαράκι γιατί υπάρχει και το αυτόφορω"),

και στην τελική, απο πότε δασικές περιοχές - δρόμοι που οδηγούν στο βουνό κλείνονται με πόρτες, όχι περίφραξη... και τα ονομάζουμε εργοτάξια... ποιός έχει δώσει τέτοια άδεια.. ??
Εγώ ενα χωράφι στην Κίμωλο έχω, και επειδή έχει ενα σχοίνο στην μέση μου το ονομάζουν δασικό  breakdance



ps: εφόσον τον έχουν κλέψει στο παρελθόν καταλαβαίνω γιατί έκανε αυτή την κινητοποιήσει αλλά μέχρι εκεί..


Παράθεση
Αστο τι παίχτηκε..... Να δεις τι έχει να του παίξουμε εμείς...  Evil Evil Evil Evil αυτουνού που μας "έδωσε"....


Αυτοί που κάνουν τις αυθαιρεσίες-καταπατήσεις, έχουν προφανώς και το περισσότερο θράσος…
Θα πρέπει να το συνεχίσετε, όχι μόνο για την ταλαιπωρία που υπέστητε, αλλά κυρίως για την ηθική πλευρά τού θέματος!







και τι θα βγαλεις;;;;;ποιο το αποτελεσμα;;;;

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 15:22 »
 Προσωπικά πέρασα μια χαρά...για εμένα είναι όλα εμπειρίες της ζωής...και μην ξεχνάτε...πάντα υπάρχουν και χειρότερα...Για παράδειγμα πριν 3-4 χρόνια κάποιοι πήγαν για κυνήγι κάπου στο Αγρίνιο...και δεν ξαναγύρισαν! 0_21

 Με λίγα λόγια και εγώ (ίσως σαν πολιτισμένος άνθρωπος) εαν μου τύχαινε,μια μαζική επίσκεψη στον κήπο μου και ανήμπορος να αντιμετωπίσω 15 γνωματαίους,σίγουρα δεν θα έπαιρνα μια καραμπίνα...αλλά σίγουρα θα απευθυνόμουν στην μόνη νόμιμη βοήθεια μου...την Αστυνομία! ;)

 Τώρα εαν ο κήπος είναι δικός του ή άλλου...αν αυτό που κάνει είναι νόμιμο ή όχι...όλα αυτά είναι άλλου Παπά Ευαγγέλιο...προσωπικά δεν θα σώσω το κόσμο...όσες φορές προσπάθησα στο παρελθόν να το κάνω...το μόνο που κατάφερα ήταν να βρώ...το μπελά μου! Και όλα αυτά με έβγαλαν στο εξής συμπέρασμα: Δεν θα σώσω τον κόσμο...δεν γίνεται και να θέλω...απλά ο κόσμος δεν θα καταφέρει ποτέ να με κάνει σαν τα μούτρα του! ;)

 Για εμένα λοιπόν το θέμα έχει λήξει...και θα άνοιγε μόνο και εφόσον αν το άνοιγε ο συγκεκριμένος κύριος! ;)

 Το μόνο κακό που παρατήρησα σήμερα το πρωί περνόντας μια βόλτα απο το αστυνομικό τμήμα της περιοχής μου είδα μια μεγάλη αφίσα με το εξής θέμα:































 

Λέτε να σημαίνει τίποτα όλο αυτό? a105 a105 a105

Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 15:33 »
Αρχηγέ πρόσεξε, γιατί ο ανωτέρω εικονιζόμενος μαλλιάς, σου μοιάζει κάπως ::) ::) ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 16:37 »
Από μια πρώτη έρευνα που έκανε ένα πουλάκι, φαίνεται να υπάρχουν κάποια θεματάκια, όσον αφορά στην έκταση της επιφάνειας που "χρησιμοποιείται" Ίσως και η πόρτα που έχει μπει, να έπρεπε να βρίσκεται αλλού......

Αποσυνδεδεμένος russo

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 984
  • www.jimnyclub.com
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 17:10 »
Αρχηγέ πρόσεξε, γιατί ο ανωτέρω εικονιζόμενος μαλλιάς, σου μοιάζει κάπως ::) ::) ::) ::)

Τι του μοιάζει ρε Σπύρο ? Αυτός είναι σίγουρα, αφού έκοψε την αμοιβή κάτω από την αφίσα για να μην τον δώσουμε.

Πρόεδρε κάνεις κακές παρέες μάλλον, αφιερωμένο για πάρτη σου -> "Πήρα τον κακό το δρόμο"
Γιώργος Ρούσσος

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 19:20 »
ραντεβου την αλλη Πεμπτη στο ιδιο σημειο για το εμποδιο που χασαμε?
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 18, 2011, 23:30 »
ραντεβου την αλλη Πεμπτη στο ιδιο σημειο για το εμποδιο που χασαμε?
http://www.youtube.com/watch?v=9tGZudJ5tLI
Αυτο το κομματι χασατε............................το χερι ειναι ο χαρης lol lol lol
Για αλλη μια φορα περασαμε υπεροχα!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 11:10 »
το εχουμε κανει αλλα...σε δουλεια να βρικομαστε  :o
Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος Legend

  • Jimny
  • Μηνύματα: 173
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #41 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 14:32 »
Πες τα ρε Πρόεδρε......
Με πήρε και η ξαδέλφη μου και με έκανε ρόμπα που της "επέστρεψα" το σύζυγο σεσημασμένο..... lol lol


Στο είχα πει Γιάννη, να μην κάνεις παρέα με αυτούς, θα μπλέξεις.
Εσύ δε με άκουσες  lol lol lol lol lol

Υπόκοσμος παιδί μου......  ha ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πάμε??
« Απάντηση #42 στις: Νοέμβριος 19, 2011, 17:18 »
Να ´ταν η ζήλια ψώρα, θα πέθενε όλη η χώρα... a105