Αποστολέας Θέμα: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?  (Αναγνώστηκε 5436 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 12:51 »

Πάμε απέναντι, στο εντουράδικο, το παλεύω μόνος, και έρχεται ο Χρήστος με τα πόδια να μου κάνει κουμάντο να γυρίσω πίσω...


Δεν λές καλύτερα ότι σου είχε φύγει το σκατό...  :)

Δεν είχε φύγει μόνο..... το έχασα τελείως...  rudo1

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 16:37 »
Δηλαδή ? .... δε λέω, τα έχουμε βαρεθεί... ας βγάλει κάποιος και κανένα νέο μονοπάτι... αν θέλει κανείς βοήθεια, ας μου πει... Αν δε φύγω ΠΣΚΔ, ίσως Κυριακή να προσφερθώ, να βγάλουμε καμιά καινούρια διαδρομή (ημέρα...)
α) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε το κομμάτι που έλεγα στην Πεντέλη (απέναντι από το ρέμα του Κοκκιναρά)
β) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε την έξοδο στο κομμάτι του russo κοντά στου Νταβέλη
γ) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε το κομμάτι του russo στο Βρανά
Σε κάθε περίπτωση λίγα αυτοκίνητα με εργάτες, φτυάρια, τσάπες, πριόνια και πολλά χέρια (βλ. συνοδηγοί) με όρεξη για δουλειά...
Αν θέλετε Κυριακή είμαι μέσα, κανονίστε και πείτε... ;)

Επειδή έχει περάσει καιρός με εκείνη την "εκκρεμότητα" στον Άγιο Στέφανο και πρέπει επειγόντως να τραβηχτούν φωτογραφίες, προτού εξαφανιστούν τα "πειστήρια", υπάρχει δυνατότητα να συνδυαστεί και αυτή η "εργασία"??

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 16:46 »
φιλαράκο, εχω ξενερώσει... πάμε και δεν παίζει κανείς... όλοι για την μασαμπούκα έρχονται.

Πάμε πίστα-γεφυράκι, και στο νερό μπαίνω εγώ, και με παρακάλια ο Χρήστος... οι υπόλοιποι πάνω στο δρόμο και κοιτάτε...

Πάμε σόφτεξ, και κανένας δε παίζει... ανεβαίνω, και δεν ακολουθεί κανείς....άντε πάμε πιο κάτω, γιατί "χάλασε" η ανηφόρα.... δε συζητάμε, για τη δεύτερη πιο πάνω..

Πάμε απέναντι, στο εντουράδικο, το παλεύω μόνος, και έρχεται ο Χρήστος με τα πόδια να μου κάνει κουμάντο να γυρίσω πίσω...

Δηλαδή ? .... δε λέω, τα έχουμε βαρεθεί... ας βγάλει κάποιος και κανένα νέο μονοπάτι... αν θέλει κανείς βοήθεια, ας μου πει... Αν δε φύγω ΠΣΚΔ, ίσως Κυριακή να προσφερθώ, να βγάλουμε καμιά καινούρια διαδρομή (ημέρα...)

καλα ολα αυτα αλλα παντα πρεπει να υπολογιζουμε οταν η προταση για βολτα ειναι ανοικτη σε ολους οπως γινεται εδω στο forum οτι υπαρχουν και αυτοκινητα αλλα και οδηγοι που δεν εχουν τις ιδιες δυνατοτητες με καποιους απο εμας η στην τελικη θελουν και μια βολτα που δεν θα σπασουν-κ.τ.λ. το αυτοκινητο τους που το εχουν και για καθημερινη χρηση, το ξερουμε ολοι μας οτι εθιζομαστε στα εμποδια  τα μαθαινουμε και θελουμε παντα κατι παραπανω ομως πρεπει να σκεφτουμε και αυτους ολους που ισως θελουν να ερθουν μαζι μας και θα ειναι η πρωτη τους φορα οπως ηταν και μας αλλωστε καποια στιγμη.
αν θελουμε το κατι παραπανω που ειμαι μεσα και σ'αυτο οσο μου επιτρεπει το αυτοκινητο μου μπορουμε να οργανωσουμε τις βολτες μας χωρις ομως να υποβαθμισουμε τις light εναντι των extreme.
Απλα τη γνωμη μου λεω (αλλωστε ειμαι και εγω νεος στο club) θελοντας να βοηθησω αν μπορω στη συλλογικοτητα και την ομαδικοτητα που πρεπει να εχουμε.

Give Love, Feel Better! !!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 17:42 »
Πανούλη, αν και όποτε ερχονται "νέοι και άβγαλτοι" φροντίζουμε ολοι να περάσουν καλά, και ποτέ δεν αφήσαμε κάποιον κολλημένο.

Επειδη ομως πάμε σχεδόν πάντα οι γνωστοί-άγνωστοι, μη λέμε τα ίδια και τα ίδια. Άλλο βόλτα, και άλλο "βραδυνή και offroad" . Από μόνο του αυτό δεν είναι νορμάλ...... lol

Αποσυνδεδεμένος givrgos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΚ ΟΛΑ!
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 17:58 »
απο εμενα δεν υπαρχει κεφι απο τις 5 το πρωι τωρα μπηκα σπιτι δεν την παλευω για πουθενα
ola kala!

Αποσυνδεδεμένος givrgos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 437
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΚ ΟΛΑ!
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 18:26 »
οποτε  ΑΚΥΡΟ Η ΒΟΛΤΑ μην παει κανενας και μας ψαχνει
ola kala!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 18:35 »
Παίζει να γίνει Κυριακή, ημέρα...

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 23, 2012, 20:26 »
Δηλαδή ? .... δε λέω, τα έχουμε βαρεθεί... ας βγάλει κάποιος και κανένα νέο μονοπάτι... αν θέλει κανείς βοήθεια, ας μου πει... Αν δε φύγω ΠΣΚΔ, ίσως Κυριακή να προσφερθώ, να βγάλουμε καμιά καινούρια διαδρομή (ημέρα...)
α) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε το κομμάτι που έλεγα στην Πεντέλη (απέναντι από το ρέμα του Κοκκιναρά)
β) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε την έξοδο στο κομμάτι του russo κοντά στου Νταβέλη
γ) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε το κομμάτι του russo στο Βρανά
Σε κάθε περίπτωση λίγα αυτοκίνητα με εργάτες, φτυάρια, τσάπες, πριόνια και πολλά χέρια (βλ. συνοδηγοί) με όρεξη για δουλειά...
Αν θέλετε Κυριακή είμαι μέσα, κανονίστε και πείτε... ;)


Επειδή έχει περάσει καιρός με εκείνη την "εκκρεμότητα" στον Άγιο Στέφανο και πρέπει επειγόντως να τραβηχτούν φωτογραφίες, προτού εξαφανιστούν τα "πειστήρια", υπάρχει δυνατότητα να συνδυαστεί και αυτή η "εργασία"??
Γιάννη, τι φωτογραφίες χρειάζονται??

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: ΣΑΝ ΠΟΛΥ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ?
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 24, 2012, 10:02 »
Δηλαδή ? .... δε λέω, τα έχουμε βαρεθεί... ας βγάλει κάποιος και κανένα νέο μονοπάτι... αν θέλει κανείς βοήθεια, ας μου πει... Αν δε φύγω ΠΣΚΔ, ίσως Κυριακή να προσφερθώ, να βγάλουμε καμιά καινούρια διαδρομή (ημέρα...)
α) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε το κομμάτι που έλεγα στην Πεντέλη (απέναντι από το ρέμα του Κοκκιναρά)
β) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε την έξοδο στο κομμάτι του russo κοντά στου Νταβέλη
γ) Μπορούμε να πάμε να ανοίξουμε το κομμάτι του russo στο Βρανά
Σε κάθε περίπτωση λίγα αυτοκίνητα με εργάτες, φτυάρια, τσάπες, πριόνια και πολλά χέρια (βλ. συνοδηγοί) με όρεξη για δουλειά...
Αν θέλετε Κυριακή είμαι μέσα, κανονίστε και πείτε... ;)


Επειδή έχει περάσει καιρός με εκείνη την "εκκρεμότητα" στον Άγιο Στέφανο και πρέπει επειγόντως να τραβηχτούν φωτογραφίες, προτού εξαφανιστούν τα "πειστήρια", υπάρχει δυνατότητα να συνδυαστεί και αυτή η "εργασία"??
Γιάννη, τι φωτογραφίες χρειάζονται??
Σπύρο, θα σου τηλεφωνήσω.....