Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …  (Αναγνώστηκε 16621 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sirros

  • Jimny
  • Μηνύματα: 184
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #30 στις: Ιούλιος 21, 2006, 06:59 »
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!
SS power

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #31 στις: Ιούλιος 21, 2006, 10:00 »
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!
Καλημέρα Κωστάκη!
Πρωινό σε βλέπω, να υποθέσω ότι κοιμάσαι με τις κότες και ξυπνάς νωρίς? ha
Punto, punto το Jimnάκι...

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #32 στις: Ιούλιος 21, 2006, 10:09 »
καλημέραααααα  cl

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #33 στις: Ιούλιος 21, 2006, 10:58 »
καλημερα παιδια να με και γω μετα απο καιρο.εχουν γινει πραματα και θαματα βλεπω yah
style is everything

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #34 στις: Ιούλιος 21, 2006, 11:00 »
geo που χάθηκες ρε φίλε....
Καλημέρα..
ολα καλά πιστεύω....
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #35 στις: Ιούλιος 21, 2006, 11:03 »
καλημερα παιδια να με και γω μετα απο καιρο.εχουν γινει πραματα και θαματα βλεπω yah

Βρεεεεεεεεεεεεεεε που εισαι εσυ χαμενος ρε φιλε τοσο καιρο? ? ? lol   

Αντε, καλως μας ξαναρθες!!! cl cl cl
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος geo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 436
  • Φύλο: Άντρας
  • crazy waters BARBARIANS
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #36 στις: Ιούλιος 21, 2006, 11:43 »
ολα καλα παιδια δοξα το μεγαλοδυναμο.εχουμε πιασει τις θαλασσες.βλεπω χειμονα extreme με βαρβαριανς τσε βαλε
style is everything

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #37 στις: Ιούλιος 21, 2006, 13:40 »
Που είσαι ρε πατριώτη? Θα πάρω τηλ. απο βδομάδα να βρεθούμε για  _beer>
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #38 στις: Ιούλιος 21, 2006, 13:52 »
καλημερα παιδια να με και γω μετα απο καιρο.εχουν γινει πραματα και θαματα βλεπω yah
cl cl για σου ρε Γιωργη!
Στα βαφτισια θα μας καλεσεις,εεε?? ;D

Αποσυνδεδεμένος Troll

  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #39 στις: Ιούλιος 21, 2006, 18:02 »
Πρόσφατες έρευνες έδειξαν ότι εκτός αυτών των "πονηρών" που αναφέρατε, και για τα οποία δεν μπορώ να έχω άποψη αλλά σας πιστεύω, υπάρχουν και παράγοντες που δεν "επιτρέπουν" σε κάποιον να γράφει ενώ ο ίδιος να είναι ο μόνος ίσως που δεν φταίει. Και εξηγούμαι: η πλάκα για παράδειγμα. Φυσικά και είναι καλό να γίνεται πλάκα ανάμεσα στην ουσία. Αν όμως υπάρχει η ουσία ανάμεσα στη πλάκα. Not good!
Άλλο: όπως και να το κάνουμε, για να συνυπάρξει μια παρέα, έστω και διαδικτυακή, θα πρέπει να δένει και η χημεία των συμμετεχόντων, σωστά? Ε, δεν συμβαίνει πάντα αυτό. Ή καλύτερα δεν συμβαίνει με όλους. Επομένως κάποιος θα μείνει απ' έξω και απλώς θα διαβάζει. Και φυσικά δεν είναι λόγος για να τον διαγράψεις.
Υπάρχουν κι άλλα τέτοιου είδους παραδείγματα.
Αυτά σε συνδυασμό με ντροπές, διαπλεκόμενα κλπ. δίνουν τους zero post… Πώς επιλέγει κάποιος, ποιόν θα διαγράψει? Ή τους παίρνει όλους η μπάλα ή τους ξέρετε ήδη τους κακούς... >:D

Υ.

Mε καλυψε ο προλαλησας.... Σωστος!!! 
Για να ξεκαθαρισω τη θεση μου... αλλα και να αποτρεψω θεωριες συνομωσιολογιας! 8)

Εdit:θεωριες συνομωσιολογιας= που αφορουν ή μπορει να ειπωθουν για το προσωπο μου
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 21, 2006, 18:17 από Troll »
"audaces fortuna iuvat"

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #40 στις: Ιούλιος 21, 2006, 18:21 »
Εγω παντως σου εστειλα χαιρετισμους με το πατερα σου... Στο ειπε?
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος landi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #41 στις: Ιούλιος 21, 2006, 18:30 »
Πρόσφατες έρευνες έδειξαν ότι εκτός αυτών των "πονηρών" που αναφέρατε, και για τα οποία δεν μπορώ να έχω άποψη αλλά σας πιστεύω, υπάρχουν και παράγοντες που δεν "επιτρέπουν" σε κάποιον να γράφει ενώ ο ίδιος να είναι ο μόνος ίσως που δεν φταίει. Και εξηγούμαι: η πλάκα για παράδειγμα. Φυσικά και είναι καλό να γίνεται πλάκα ανάμεσα στην ουσία. Αν όμως υπάρχει η ουσία ανάμεσα στη πλάκα. Not good!
Άλλο: όπως και να το κάνουμε, για να συνυπάρξει μια παρέα, έστω και διαδικτυακή, θα πρέπει να δένει και η χημεία των συμμετεχόντων, σωστά? Ε, δεν συμβαίνει πάντα αυτό. Ή καλύτερα δεν συμβαίνει με όλους. Επομένως κάποιος θα μείνει απ' έξω και απλώς θα διαβάζει. Και φυσικά δεν είναι λόγος για να τον διαγράψεις.
Υπάρχουν κι άλλα τέτοιου είδους παραδείγματα.
Αυτά σε συνδυασμό με ντροπές, διαπλεκόμενα κλπ. δίνουν τους zero post… Πώς επιλέγει κάποιος, ποιόν θα διαγράψει? Ή τους παίρνει όλους η μπάλα ή τους ξέρετε ήδη τους κακούς... >:D

Υ.

Mε καλυψε ο προλαλησας.... Σωστος!!! 
Για να ξεκαθαρισω τη θεση μου... αλλα και να αποτρεψω θεωριες συνομωσιολογιας! 8)

Εdit:θεωριες συνομωσιολογιας= που αφορουν ή μπορει να ειπωθουν για το προσωπο μου

θα συμφωνησω με τα παιδια και επισεις μην ξεχνατε  <war_

Αποσυνδεδεμένος Troll

  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #42 στις: Ιούλιος 21, 2006, 18:32 »
Εγω παντως σου εστειλα χαιρετισμους με το πατερα σου... Στο ειπε?

θετικο
"audaces fortuna iuvat"

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #43 στις: Ιούλιος 21, 2006, 18:37 »
Για να ξεκαθαρισω τη θεση μου... αλλα και να αποτρεψω θεωριες συνομωσιολογιας! 8)

Εdit:θεωριες συνομωσιολογιας= που αφορουν ή μπορει να ειπωθουν για το προσωπο μου

 no1 no1  Σιγουρα δεν εχει καποιος να σου ριξει ευθυνες εσενα Χρηστο, οπως και δεν εγινε κατι τετοιο ποτε... hallo_
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Troll

  • Jimny
  • Μηνύματα: 12
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …
« Απάντηση #44 στις: Ιούλιος 22, 2006, 03:33 »
Για να ξεκαθαρισω τη θεση μου... αλλα και να αποτρεψω θεωριες συνομωσιολογιας! 8)

Εdit:θεωριες συνομωσιολογιας= που αφορουν ή μπορει να ειπωθουν για το προσωπο μου

 no1 no1  Σιγουρα δεν εχει καποιος να σου ριξει ευθυνες εσενα Χρηστο, οπως και δεν εγινε κατι τετοιο ποτε... hallo_

Χαιρομαι που τ' ακουω αυτο, αλλα οφειλω να ομολογησω οτι περασε απ' το μυαλο μου, μιας και ειδα οτι ο Jeo "σφυροκοπηθηκε" αδικα σε καποιο post του... γιατι ρε παιδια?
Παιρνω το θαροος να κανω μονο μια μικρη επισημανση...
Μετα απο την αποχωρηση σας απ' το .gr παρατηρησα μια εκστρατεια προπαγανδας κατα του συγκεκριμενου συλλογου. Οφειλω να ομολογησω οτι ξαφνιαστηκα, αφου ηξερα οτι ειχατε προσωπικο προβλημα με ενα-δυο συγκεκριμενα ατομα. Περισσοτερο ομως με πειραξε οτι χρησιμοποιουσατε χαρακτηρισμους γενικα για τα μελη. Οκ, καταλαβαινω οτι ετσι οπως εξελιχθηκαν τα πραγματα, νιωθατε αδικιμενοι. Γι' αυτο το λογο και δεν εδωσα σημασια και δικαιολογησα την συμπεριφορα αυτη.
Ομως, βλεπω οτι η κατασταση αυτη συνεχιζεται και αναφερεστε τελειως απαξιωτικα για το συνολο των μελων του .gr! Αυτο, οντως, με πειραζει ρε παιδια! Να διαβαζω ασχημιες εναντιον ενος συλλογου που ειμαι μελος, οχι σε ενα forum, αλλα σε 2-3, παει πολυ! Αλλα ας παω στο διαολο εγω... δε σκεφτεστε οτι μερικα απ'τα μελη σας κουραζονται με αυτη τη "βεντετα"?
Εφοσων μοναδικο σας μελημα ηταν να περνατε καλα σα μια παρεα, γιατι αραδιαζετε ολο αυτο το κατεβατο για Δ.Σ, καταστατικα, ΑΦΜ και λοιπα διασυλλογικα θεματα? Αφου θελατε μια παρεϊστικη φαση, γιατι θελατε να ασχοληθειτε με τα ψιλα γραμματα, που στο κατω-κατω της γραφης δεν ηταν τιποτα παραπανω παρα τυπικες διαδικασιες που δεν εχουν καμια σχεση με μια καλη βολτα στο βουνο!
Να σας πω πως το βλεπω εγω σαν παρατηρητης? Αντι να κοιτατε πραγματικα πως να περνατε καλα, αφησατε τη "γραφειοκρατια" να σας δηλητηριασει! Τι με νοιαζει εμενα αν ο συλλογος δεν εχει ΑΦΜ, ΦΠΑ, ΙΚΑ, ΣΥΚΑ... αφου εχω μια παρεα να περναμε καλα και να κανουμε το χαβαλε μας, στα @@ μου η χαρτουρα και τα διαδικαστικα!
Ειχατε διαφορες με καποιον-καποιους? Ανεβειτε σε μια ραχουλα και πλακωθειτε στις μαπες! Εξ αλλου, ειναι δεδομενο, οτι δεν γινεται ολονων να συμπνεουν οι αποψεις!
Τι να πω ρε παιδια! Τουλαχιστον κοιταξτε εδω να μην επαναληφθει η ιδια ιστορια... στο .gr θα φροντισω, οσο περναει απ' το χερι μου τουλαχιστον, να μην γινει κατι τετοιο ξανα.
Οσο για το περιεχομενο του παραπανω γραπτου, ελπιζω να μην εθιξε καποιον ή το χωρο που με φιλοξενει. Απλα ηθελα να καταθεσω την αποψη μου.
Καλες βολτες... ειλικρινα!
"audaces fortuna iuvat"