Αποστολέας Θέμα: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?  (Αναγνώστηκε 20914 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 19:46 »
Μετά από επικοινωνία με τον Τεό το θέμα περιπλέκεται. Καταρχήν δεν γνώριζε για την παύση του από admin!!!!!!!! Και δεν ενημερώθηκε από κανέναν άλλο διαχειριστή ή αdmin αλλά από εμένα!!!! Και επειδη δεν είμαστε μικρά παιδιά και το έργο το έχουμε ξαναδεί κάπου αλλού σαν από τα αρχικά μέλη του φόρουμ που είμαι απαιτώ κάποιες εξηγήσεις.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 21:59 »
Μετά από επικοινωνία με τον Τεό το θέμα περιπλέκεται. Καταρχήν δεν γνώριζε για την παύση του από admin!!!!!!!! Και δεν ενημερώθηκε από κανέναν άλλο διαχειριστή ή αdmin αλλά από εμένα!!!! Και επειδη δεν είμαστε μικρά παιδιά και το έργο το έχουμε ξαναδεί κάπου αλλού σαν από τα αρχικά μέλη του φόρουμ που είμαι απαιτώ κάποιες εξηγήσεις.
Αρα απορείες δεν πρέπει να έχεις πλέον, στο ίδιο έργο θεατές είμασταν άλλωστε....
Κώστα μην απαιτείς σε μια παρέα με φίλους, ζήσε τους και κάντους να σου πούνε....απαιτούμε στο...θέατρο εκεί που βλέπαμε το έργο.. ;)
Και κυρίως μην εξίστασε, σε αυτόν εδώ τον χώρο, όποιος τον πονάει πραγματικά, μένει και παλεύει για τα δίκια του και για να τον δει καλύτερο...έτσι για το χόμπυ(για αυτό και στο άλλο έργο είδα μέχρι και τους υπότιτλους ;)...)
Aπαντάω, αν και δεν θα έπρεπε μιας και ο ΤΕΟ ήταν ...admin το βλέπετε, ενω εγώ ενας φτωχός, μόνος και έρημος Moderator... lol lol
Τους τίτλους τους έχω γραμμένους προσωπικά εκεί που δνε πιάνει μελάνι, ακόμα και τα χρώματα στα username...
To χρώμα και ο τίτλος δεν δίνει την αξία σε εναν άνθρωπο σε ενα χώρο αλλά η δουλειά που έχει κάνει σε αυτόν και για αυτόν.

Αυτά και δεν θα επανέλθω στο θέμα, το forum είναι ανοιχτό όποιος θέλει γράφει, όποιος δεν θέλει δεν γράφει....
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 02, 2006, 22:10 από Ironman »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 22:07 »
δεν νομιζω κωστα... το θεμα δεν περιπλεκεται. Δεν προκειται να σου δωθει καμια απαντηση οσο αφορα τη διαχειριση του φορουμ. Το τι εργο εχεις δει, ειναι αλλο θεμα και το αφηνω σε σενα. Εδω τουλαχιστον δεν εχουμε προσβαλει κανεναν, δεν εχουμε ζητησει ποτέ τιποτα απο κανεναν. Το μανατζμεντ ενος φορουμ ειναι ζωντανο, και δυστυχως ή ευτυχως εισαι και εσυ διαχειριστης -αλλου- και θα με θυμηθεις.

Δεν εχω να δωσω καμια εξηγηση για την ομαδα που επιλεγεται για να διαχειριστει το φορουμ. Ο Τεο *δεν* βγηκε απο χρηστης ουτε banαριστηκε, οπως συμβαινει -ισως- στα εργα που εχεις δει. Απλα τον εβγαλα απο αντμιν. Οι λογοι ειναι καθαρα διαχειριστικοι. Και προσωπικα, ειναι πολυ λιγα τα ατομα που θα ρωτησω για τον ποιον θα βγαλω ή θα βαλω απο την ομαδα αυτη.

Δεν ενοχλησαμε κανεναν χρηστη, ακομα και με τις παλιες φασαριες που κατα καιρους εχουνε κουρασει πολλους απο δω μεσα...ψαξε να δεις, κανενας δεν ειναι banned... αλλα το θεμα της διαχειρισης και της επιλογης της ομαδας διαχειρισης, επετρεψε μου να ασχολουμαι εγω και λιγοι ακομα... και μεχρι στιγμης ΔΕΝ ειδα καποιον δυσαρεστημενο...

Και οπως γραφεις και στην υπογραφη σου, το φορουμ ειναι οι συμμετεχοντες και (συπληρωνω εγω) οχι ποιο ειναι το management team, που πιστεψε με ΤΟΝ ΠΙΝΕΙ για να λειτουργει το φορουμ σωστα και ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ INTERNATIONAL στον αερα! και δεν χρωσταει κανενας απο ολους μας, χρηστες και μοντς, τιποτα για τις χαμενες ωρες απο τις οικογενειες ΜΑΣ μονο και μονο για να ικανοποιησουμε τη διψα μας!

Για την τρελα μας το κανουμε ολοι...και με αυτο θα ασχοληθουμε... με τιποτα αλλο...

Αυτα απο μενα, προσωπικα το κλεινω εδω το θεμα, και δεν προκειται να ξαναπαντησω σε κανεναν για την ομαδα διαχειρισης ουτε για τις επιλογες μου για αυτην την ομαδα (και γενικα δεν προκειται να ξανασχοληθω με το θεμα), το που ειναι ο Τεο -παρτε τον τηλ.-, το γιατι βγηκε απο αντμιν στο απαντησα πιο πανω.

Μπορει να ακουστηκα εκνευρισμενος, πιστεψε με δεν ειμαι. Μαζι σου και με κανεναν αλλον δεν εχω να χωρισω τιποτα. Την τρελα μου κανω. Και προσπαθω να την κανω σωστα και να τιμαω τους ανθρωπους που ειναι απο πισω μου και με υποστηριζουνε, ή εγω απο πισω τους και τους υποστηριζω... και αυτο -κρατα το- καλα στο μυαλο σου αγαπητε. Διοτι εισαι και συ μελος της διαχειρισης, στο δικο σου φορουμ, και ισως αυτα τα λογια οταν μεγαλωσετε (που στο ευχομαι απο καρδια), να τα θυμηθεις.

Καλο βραδυ,
Γιωργος Χριστοφοράκης.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 22:12 »
Γιάννη στο τηλέφωνο τα είπαμε καλύτερα. Είναι γεγονός πάντως ότι ούτε όλοι μας μπορεί να ταιριάζουμε , ούτε όλοι να συμφωνούμε, ούτε όλοι να γουστάρουμε τα ίδια πράγματα, απλά θέλουμε να μπορούμε να λέμε κάποια πράγματα με όσους θέλουν να μας ακούσουν. ¶λλωστε το έχουμε ξαναπεί υπάρχει και το κουμπάκι ανεπιθύμητος. Κάποια γεγονότα που συνέβησαν τον τελευταίο καιρό με εσένα και τον Τεο, ή μπορεί να συμβούν αύριο με μένα και κάποιον άλλον δεν είναι καλό να χαλάνε το όμορφο κλίμα. Μην ξεχνάτε έχουμε ενότητες κατάλληλες να τα χώνουμε ο ένας στον άλλον, και θα είναι καλύτερο παρά να υπάρχουν παρασκηνιακά θαψίματα, αποκλεισμοί κα. χωρίς να υπονοώ ότι κάτι τέτοιο έχει συμβεί, αλλά ούτε μπορώ να το αποκλείσω. Τον έναν admin που έχω γνωρίσει προσωπικά τον χαρακτηρίζει η ηπιότητα , η διαλακτικότητα και φαίνεται να είναι χρυσό παιδί. Αλλά ούτε και με τον gc δεν έχω κάτι αρνητικό να πώ. Μάλιστα φαίνεται να έχει και υψηλή αίσθηση του χιούμορ και ποτέ δεν δημιουργεί εντάσεις. Γι αυτό και η τόση μεγάλη μου απορία και περιμένω να δώσουν μια απάντηση.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 02, 2006, 22:36 από kostas katsenos »

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 22:15 »
Όταν δημοσίευσα το μήνυμά μου δεν είχε δημοσιευτεί το τελευταίο σου ποστ αλλά θεωρώ ότι με κάλυψες. Ειδικά με το
Δεν εχω να δωσω καμια εξηγηση για την ομαδα που επιλεγεται για να διαχειριστει το φορουμ. Ο Τεο *δεν* βγηκε απο χρηστης ουτε banαριστηκε, οπως συμβαινει -ισως- στα εργα που εχεις δει. Απλα τον εβγαλα απο αντμιν. Οι λογοι ειναι καθαρα διαχειριστικοι. Και προσωπικα, ειναι πολυ λιγα τα ατομα που θα ρωτησω για τον ποιον θα βγαλω ή θα βαλω απο την ομαδα αυτη.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 22:27 »
. Κάποια γεγονότα που συνέβησαν τον τελευταίο καιρό με εσένα και τον Τεο, ή μπορεί να συμβούν αύριο με μένα και κάποιον άλλον δεν είναι καλό να χαλάνε το όμορφο κλίμα.

Κώστα....εγω δεν είμαι το jimnyclub.com αγόρι μου, ούτε ο gc ούτε ο Γιάννης.....
Το jimnyclub.com είμαστε όλοι, καλοί και περίεργοι αν θές, αλλά είμαστε όλοι...
Η διαχείρηση ενός φορουμ, που είπε και ο Γιώργος περικλείει πολλά πράγματα, ακόμα και τον τρόπο που μπορεί να φερθούμε σε ένα χρήστη, σε αυτό ή σε άλλο φόρουμ, μια γενική εικόνα, του να εκπέμπουμε στα ίδια κύματα, ότι έχουμε να πούμε να το λέμε καθαρά και ξάστερα, στα ίσια, και κυρίως να προωθούμε το χόμπυ μας, την τρέλα μας, και να ξέρουμε τι θέλουμε να κάνουμε...
Ο Γιώργος αν μη τη άλλο....δεν είναι Παπαδόπουλος, είναι Χριστοφοράκης yah yah yah
ADMIN και mods να μην έχουν ρίξει ούτε ένα ban... σε διαπιστωμένες κακοήθεις προσωπικές επιθέσεις δύσκολα θα βρείς(μέχρι που με νευρίαζε ώρες ώρες..).
Αυτά και το τηλέφωνο δεν το τελειώσαμε, κάποια στιγμή θα τα πούμε και αύριο
Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 22:38 »
Αυτά και το τηλέφωνο δεν το τελειώσαμε, κάποια στιγμή θα τα πούμε και αύριο

Sorry αλλά οι μικρές έχουν ξεσαλώσει τελευταία. Σίγουρα θα τα πούμε και αύριο. Και συμφωνώ σε όσα λες εκτός από το
[..να μην έχουν ρίξει ούτε ένα ban... σε διαπιστωμένες κακοήθεις προσωπικές επιθέσεις δύσκολα θα βρείς(μέχρι που με νευρίαζε ώρες ώρες..).

« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 02, 2006, 22:47 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 22:41 »
ναι κωστα, ban εχουμε ριξει σε σενα για πλακα οταν ξεκινησαμε, ban εχω ριξει σε s@sg@mo κατι maradones.... ε οκ... ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 22:46 »
ναι κωστα, ban εχουμε ριξει σε σενα για πλακα οταν ξεκινησαμε, ban εχω ριξει σε s@sg@mo κατι maradones.... ε οκ... ;)

Δεν ανέφερα ότι δεν συμφωνώ πως δεν έχετε ρίξει ban , αν και τώρα καλά λες ο θείος σας έβαλε και μου ρίξατε ένα αλλά στο ότι κακώς ο Γιάννης νευρίαζε.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 23:02 »
sorry ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 23:06 »
sorry ;)

Θα σε κάνω ΒΑΝ στο fouskoto4all, ακούς εκεί sorry. ha ha ha

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #41 στις: Νοέμβριος 02, 2006, 23:20 »
cl cl cl εχω καλη ρότα εκει ;) cl cl cl
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #42 στις: Νοέμβριος 03, 2006, 00:21 »
Όπως και να έχει πάντως το θέμα θα ήθελα να εκφράσω στον Τεο και την συμπάθειά μου αλλά και να πω, ότι σε μένα προσωπικά θα λήψει από το φόρουμ, αν αποφασίσει να μη μετάσχει ξανά. Αν εξαιρέσουμε κάποια μικρά διαλείμματα απουσίας για προσωπικούς λόγους και στήριξε και βοήθησε το φόρουμ. Ποτέ δεν είχα κάποιο παράπονο ούτε από τους υπόλοιπους διαχειριστές αλλά ούτε και από τον ίδιο. Είναι κρίμα αν αποφασίσει να σταματήσει να βοηθά το φόρουμ.
Βέβαια όπως όμως ξαναείπα παραπάνω ο gc με κάλυψε με την  απάντηση του. Η διαχείρηση είναι δική του αρμοδιότητα.  Και λόγο του ρόλου του και της  θέσεως του δεν μπορώ να κάνω κάτι διαφορετικό. Το ότι με στεναχωρεί η απουσία του ΤΕΟ όμως είναι προσωπικό θέμα και μπορώ να το εκφράσω. Για μένα το θέμα σταματάει εδώ ειδικά τι στιγμή που ο ΤΕΟ δεν αποφασίζει να γράψει την άποψή του.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2006, 00:24 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #43 στις: Νοέμβριος 03, 2006, 01:10 »
Kαι εφοσον ειμαστε μια παρεα λαλε μου τριχωτε αδμιν  185.gif δεν μπορουσες εστω να τον ενημερωσεις??

..τυπου..
-ελα Τεο που εισαι ?(Τελευταία σύνδεση:  Χθες στις 22:35:11,κι αυτος χθες βρηκε να ξαναμπει  bhe)   καιρο εχεις να γραψεις ,να σε βγαλω απο αδμιν?
τα αφηνετε στον 'αερα' και πεταγετε ο κτηνιατρος να βαλει φωτιες! 0_21

Πιστευω να μη δημιουργηθει παρεξηγηση ! 8)

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΟ?
« Απάντηση #44 στις: Νοέμβριος 03, 2006, 08:02 »
Γιάννη στο...  ...Τον έναν admin που έχω γνωρίσει προσωπικά τον χαρακτηρίζει η ηπιότητα , η διαλακτικότητα και φαίνεται να είναι χρυσό παιδί...

Ειδες ποσο εξω μπορει να πεσει ενας ανθρωπος? Ωραια αποψη σχηματισες για το Γιαννη (jimnious), τι να σου πω... Ετσι κανει παντα, ετσι δειχνει, αλλα στη πραγματικοτητα ειναι... φτου φτου φτου (φτυνω τον κορφο μου!!!  lol lol lol



Γιάννη στο...   ...Αλλά ούτε και με τον gc δεν έχω κάτι αρνητικό να πώ. Μάλιστα φαίνεται να έχει και υψηλή αίσθηση του χιούμορ και ποτέ δεν δημιουργεί εντάσεις.

Τωρα μαλιστα... δεσαμε...  Φαινεται λεβεντη μου, φαινεται... Αλλα να μη ξεχνας πως οτι λαμπει, δεν ειναι χρυσος, μπορει να ειναι και...τενεκες!!! Οσο για χιουμορ? Μμμμμμμμμμμμ ναι ναι, τι να σου πω?  Πιο... κρυοκολα ανεκδοτα δεν εχεις ακουσει!!!  ha  lol lol lol



Δεν ανέφερα ότι δεν συμφωνώ πως δεν έχετε ρίξει ban , αν και τώρα καλά λες ο θείος σας έβαλε και μου ρίξατε ένα...

Ο θειος λεβεντη μου δε θα εβαζε ποτε αλλους να σου ριξουν... ενα (ban).   
Ο θειος το ριχνει μονος του (το ban, ε)!!! (αληθεια ρε μπαγασα που το θυμηθηκες)? ? ?
   cl cl cl
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...