Αποστολέας Θέμα: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...  (Αναγνώστηκε 24691 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 17, 2006, 18:44 »
ουφ........
επειδη βλεπω δεν εχετε δουλεια να κανετε δεν ερχεστε να με βοηθησετε να τελιωσω με τις εκπτωσεις και να παμε καμια Λουλα! 8)

Τι ετοιμάζεις στις εκπτώσεις?
Μέσα για ΛΟΎΛΑ......πες λεπτομέρειες.....και πάμε και παραλία Σαράντη για καμμιά ψαρόσουπα μετά  lol lol lol
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 17, 2006, 20:42 »
Τι ετοιμάζεις στις εκπτώσεις?
Μέσα για ΛΟΎΛΑ......πες λεπτομέρειες.....και πάμε και παραλία Σαράντη για καμμιά ψαρόσουπα μετά  lol lol lol
Βιτρινες αγορι!
Αντε κανονιστε για βραδυνη Ελικωνα που εχει 15-20 βαθμους το βραδυ! cl

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 17, 2006, 22:11 »
...
Φίλοι από Θεσσαλονίκη ελπίζω να μην χάσατε και εσείς την φιλοσοφία του .com
....

σορρυ που δεν εχω χρονο να κανω τον "αστυνομο" σε οτιδηποτε γινεται κωστα. ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του. δηλ τι σημαινει αυτο τωρα... οτι πρεπει ντε και καλα να αστυνομευω εγω και 2-3 αλλοι σαλονικεις το φορουμ μονο και μονο για να κρατησουμε τη φιλοσοφια 'χαλαρη'? δηλ, να κανω ενεσεις ηρεμιας σε ολους? δε νομιζω... δε κυνηγαμε κανεναν. αν θελει ο νικσι να τα χωσει ας το κανει... αν θελει ο ιρονμαν να τα χωσει ας το κανει... και σε τελικη, η πικρια που αποκομισανε απο πολλους, ειναι λιγη για το χωσιμο που ριχνουνε. και πιστεψε με οτι αν το παρακανουνε, θα ειμαι ο πρωτος που θα τους στειλω. και το λεω και μπροστα σε ολους δε ντρεπομαι και ουτε χαιδευω με το γαντι.

οι αντμινς δεν ειναι για να κυνηγανε αυτους που ειναι αντιθετοι με τους αλλους. Συντηρουνε τη βαση... ;) για οποιον ειναι λιγο παραπανω εξοικιωμενος με τα πισια, θα καταλαβει. Ναι, κι εγω τα'χωσα κατα καιρους... δεν κραταω κακια σε κανεναν, και ελπιζω να μη μου κραταει κανεις. μεγαλα παιδια ειμαστε. Και στην παυλινα τα΄χωσα αλλα δεν το συνεχισα ουτε τη μπαναρισα.
Και αν καποιος μου κραταει κακια... ας φυσηξει τον κουραμπιε... εχει σκονη!

Αλλα θα ητανε καλο να σεβαστειτε το χρονο που σπαταλαμε για κατι που κανουμε εδω ως αντμινς, και οχι να μας καλειτε για να βαζουμε την ταξη... δεν ειμαστε.... "οι γητευτες των φορουμαδων..." lol

Υπαρχουν γεν.συντονιστες οι οποιοι ασκουν τα καθηκοντα τους αψογα και τους εμπιστευομαι. Εχω απουσιασει απο το φορουμ πολυ καιρο -κατα καιρους- και τα παντα ηταν αψογα -χαρη σε αυτους. Εαν πεφτουν σε χοντραδες βγαλτε τα στη φόρα, εαν σας προσβαλουνε ελατε να το συζητησουμε. Μεχρι στιγμης το ηθος τους ηταν αψεγαδιαστο και η συμπεριφορα τους σωστη. Και αν καναμε καποιο λαθος.... ε ολοι μας εχουμε κανει, θα το διορθωσουμε.

Αλλα κωστα αυτο που ειπες ηταν ασχετο, και στο λεω ετσι απλα και χυμα, διοτι σε ξερω και λιγακη παραπανω ;)
Νικο, βγαλε τα ονοματα απο τις παρενθεσεις να τελειωνουμε με το θεμα, αν και νομιζω οτι το εχεις κανει ηδη αυτο, δεν το ελεγξα και ουτε προκειται να το κανω.

Και κατι τελευταιο. Οταν εισαι σε μια παρεα, φροντιζεις να προσαρμοστεις στην κουλτουρα της παρεας... οποιος καταλαβε καταλαβε... μεχρι στιγμης ειμαστε ολοι προσαρμοσμενοι... οποιος δεν προσαρμοζεται, φευγει απο μονος του, δεν διωχνουμε κανεναν... η ιστορια το εχει δειξει σε ολα τα φόρα, σε ολα τα κομματια της ζωης, και εδω δεν αποτελουμε εξαιρεση στον κανονα. ;)

φιλικα
Γιωργος Χριστοφορακης.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος george kehaidis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #48 στις: Ιούλιος 17, 2006, 22:55 »
Γιώργο σε αυτό που λες όσον αφορά τους συντονιστές έχεις πιστεύω απόλυτο δίκιο.
Δεν μπορείς να επιβάλεις στον άλλο τι θα κάνει.
Αλλά βλέπω πως μερικοί το έχουν χάσει το νόημα.Από καιρό βλέπω πως το φορουμ έχει μετατραπεί σε όργανο χωσίματος στο gr.
Και τα του τύπου δεν κρατάμε κακία και χωρίς παρεξήγηση και το ένα και το άλλο δεν με πείθουν....
Δεν μπορεις καποιον που ειναι με τους εχθρους σου να τον θεωρείς και αυτόν εχθρό σου.(και μην μου πει κανεις ότι δεν τους βλέπουν μερικοί έτσι...)
Έρχονται μερικοί από το gr και τους βαράτε κατευθείαν στα αυτιά.Και τι παέι να πει η ξαφνική αλλαγή?Για κάντε το πιο λιανά.Τι πειράζει αν η Ερηάνακαι η Παυλίνα και ο Χρήστος και δεν ξέρω πιος άλλος δείχνει ενδιαφέρον?Δηλαδή αν μπει κάποιος που τώρα γράφτηκε στο gr θα του τη χώσουμε και αυτουνού?Επειδή είναι με τους "απέναντι"?

Προσωπικά έχω ξενερώσει απίστευτα με την όλη κατάσταση.Και επίσης δεν μου λένε και τίποτα τα "θεωρώ το θέμα λήξαν και ας το σταματήσουμε εδώ".Με την πρώτη ευκαιρία ξεκινάτε πάλι...

Εγώ σας το είπα και από την πρώτη στιγμή να ξεκόψεται γιατί δεν ανοίξαμε αυτό το χώρο για αυτό το σκοπό.

Αποσυνδεδεμένος sirros

  • Jimny
  • Μηνύματα: 184
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #49 στις: Ιούλιος 17, 2006, 23:21 »
Αλλά βλέπω πως μερικοί το έχουν χάσει το νόημα.Από καιρό βλέπω πως το φορουμ έχει μετατραπεί σε όργανο χωσίματος στο gr.
Και τα του τύπου δεν κρατάμε κακία και χωρίς παρεξήγηση και το ένα και το άλλο δεν με πείθουν....

Προσωπικά έχω ξενερώσει απίστευτα με την όλη κατάσταση.Και επίσης δεν μου λένε και τίποτα τα "θεωρώ το θέμα λήξαν και ας το σταματήσουμε εδώ".Με την πρώτη ευκαιρία ξεκινάτε πάλι...


Δεν θα μπορούσες να τα πεις καλύτερα
Όποιος κατάλαβε – κατάλαβε , οι υπόλοιποι συνεχίστε το Φωσκολικό σήριαλ.


Και όσο για σένα μικρό μου πόνυ gc (θα ανέβω σύντομα στον κουμπάρο , βρες χρόνο και έλα να τα πούμε , άντε μούχλα )
ΥΓ πάρε και τον Κατσουλίνο .
SS power

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #50 στις: Ιούλιος 17, 2006, 23:24 »
ο κατσουλινος ειναι δουλευταρας και θελει να γινει πλουσιος και δημοσιος lol
οταν θα ανεβεις, θα βρω χρονο ;)

γιωργη, ο χρονος θα τα στρωσει ολα.... ηρεμια ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #51 στις: Ιούλιος 17, 2006, 23:27 »
.....
Και τα του τύπου δεν κρατάμε κακία και χωρίς παρεξήγηση και το ένα και το άλλο δεν με πείθουν....
....

δεν χρειαζεται να σε πεισει κανενας. Ο χρονος θα τα βαλει ολα στη θεση τους ;) Απλα, μην κοιτας επιφανειακα. Εσυ απλα βλεπεις το χωσιμο, και δεν κοιτας το λογο ;) Θα γειανουν ολα. Υπομονη...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος george kehaidis

  • Jimny
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #52 στις: Ιούλιος 17, 2006, 23:40 »
Ρε φίλε τι με νοιάζει ο λόγος?Για αυτό έγινε το com?Είπαμε ελεύθερος χόρος έκφρασης αλλά όταν είσαι σε μια παρέα και κάποιοι συζητάνε συνέχεια αυτό το θέμα μου τη δίνει.Ξεκολάτε πια.Όλοι σας λέτε περασμένα ξεχασμένα......αλλά.....μπαρμπούτσαλα.......

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #53 στις: Ιούλιος 17, 2006, 23:48 »
Ρε φίλε τι με νοιάζει ο λόγος?Για αυτό έγινε το com?Είπαμε ελεύθερος χόρος έκφρασης αλλά όταν είσαι σε μια παρέα και κάποιοι συζητάνε συνέχεια αυτό το θέμα μου τη δίνει.Ξεκολάτε πια.Όλοι σας λέτε περασμένα ξεχασμένα......αλλά.....μπαρμπούτσαλα.......

χμμμ... μαλλον εχεις χασει επεισοδια. Και το ξαναλεω... υπαρχει και η επιθεωρηση ;) δες και λιγο χαρρυ κλυν ;)
αστα γιωργη... μόνο απο κοντα αυτα... οοοοοταν βρεθουμε ;)

απλα αυτα που διαβαζεις και βλεπεις... τα βλεπεις με πολυ 'λαθος' λογικη. Αν το καταφερεις... παρτο αλλιως ;)

 Για ολα υπαρχει λογος και τα παιδια, ξερουν τι κανουν. Και πιστεψε με, αν ειχανε ξεφυγει, θα τους το εκοβα εγω ο ιδιος... ;) Χωρις 2η κουβεντα ;) και ξερουν οτι θα το εκανα...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #54 στις: Ιούλιος 18, 2006, 00:35 »
Έ ρε γλέντια. Εγώ που αναγκάστηκα να διαβάσω τόσα ποστ μαζεμένα τί να πώ?
Και είμαι και σε διακοπές, ( μεταξύ βουνού και θάλασσας ).
Δυο τρία πραγματάκια μου μείνανε από τόσες λέξεις στα ποστ.

Ο θείος έχει micra,  ha ha ha ha.

O sirros πρέπει να ξαναπάρει jimny.


Ο Φώσποπος (εδώ έβαλε το χέρι του ο μοδερετορας, φώσκwλος έγραψα) είπε τον καημό του στην Ετ 1 νομίζω.

Και δεν βρήσκω εκείνα τα μαθήματα για moderators να κάνω επανάληψη τώρα που θα αναλάβω νέα θέση. ( πλάκα κάνω, μακριά από μας η μοντερατόρικη νοοτροπία και επίκληση)


Δε φυσάμε τον κουραμπιέ.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 18, 2006, 00:36 από kostas katsenos »

Αποσυνδεδεμένος NickSi

  • Jimny
  • Μηνύματα: 5603
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny*.* = jimnyclub.com !!! Με τις υγειες σας!!!
    • Η πανελλήνια παρέα με τα jimny !
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #55 στις: Ιούλιος 18, 2006, 07:53 »
Γιωργο (GC) "επιασες" κατ ευθειαν το θεμα, τελικα μονο ετσι ειναι και αυτο ακριβως εννοω...!!! roc2
Kουραστηκα και αηδιασα με καποιους "δηθεν"...   Πλεον, ΔΕΝ...       

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #56 στις: Ιούλιος 18, 2006, 09:52 »
Παιδιά χαλαρώστε, όλοι έχουν δίκιο και όπως γίνεται συνήθως η αλήθεια είναι κάπου στη μέση, και ο Κώστας με τον Γιώργο έχουν δίκιο, και ο Γιάννης με το Νίκο έχουν δίκιο, είναι πολύ δύσκολο να βρεις μια μέση λύση που να ικανοποιεί τους πάντες (μάλλον είναι αδύνατο θα έλεγα). Η προσπάθεια να ισορροπείς ανάμεσα στο τι "θέλω" (να γράψω ή να κάνω) και το τι "πρέπει" είναι πολύ δύσκολη, έχω ιδία πείρα  ;D  ;D ;D ;D
Προσπαθείστε να μιλάτε μεταξύ σας ανοιχτά για οτιδήποτε σας απασχολεί ή θεωρείτε λάθος (όχι απαραίτητα στο forum, καλύτερα τηλεφωνικά ή από κοντά), χωρίς να σκέπτεστε ότι μπορεί να σας παρεξηγήσουν, στο κάτω κάτω είναι απόλυτα φυσικό και λογικό να μην ταιριάζουν όλες οι απόψεις, μην αφήσετε να πλανώνται στον αέρα παρεξηγήσεις και υπόνειες.
Εμένα προσωπικά μου αρέσει το γεγονός ότι βγήκαν ο Κώστας και ο Γιώργος και έθιξαν αυτό το θέμα (με κόσμιο και ωραίο τρόπο), αυτό δείχνει υγιή αντίδραση και έτσι πρέπει να είναι σε μια μεγάλη παρέα, το αν έχουν δίκιο ή όχι τελικά είναι μια άλλη κουβέντα και στο κάτω κάτω μπορεί κανείς να μην έχει δίκιο, δεν είναι κάτι το τελείως αντικειμενικό (μάυρο ή άσπρο), σε άλλους αρέσει και σε άλλους όχι, μέσα από το διάλογο που έγινε (και θα γίνει περαιτέρω πιστεύω με την πρώτη ευκαιρία) θα βρεθεί ο σωστός τρόπος.
Η ουσία είναι να μην υπάρχουν σκοπιμότητες και να μη χαλάσει το ωραίο κλίμα της παρέας που δημιουργήθηκε, αν δεν περνάνε όλοι (οι περισσότεροι τέλος πάντων) καλά, δεν έχει λόγο ύπαρξης πλέον και βέβαια κατανοώ πλήρως το φόρτο και το δύσκολο έργο των admins, έξω από το χορό όλοι ξέρουν πολλά τραγούδια... ;) ;)
Σας ζάλισα αλλά καλά να πάθετε αφού σας έπιασε όρεξη για κουβέντα καλοκαιριάτικα... >:( >:( >:(     
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #57 στις: Ιούλιος 18, 2006, 10:02 »
Τι ετοιμάζεις στις εκπτώσεις?
Μέσα για ΛΟΎΛΑ......πες λεπτομέρειες.....και πάμε και παραλία Σαράντη για καμμιά ψαρόσουπα μετά  lol lol lol
Βιτρινες αγορι!
Αντε κανονιστε για βραδυνη Ελικωνα που εχει 15-20 βαθμους το βραδυ! cl

Εχεις και μανεκεν μέσα? lol lol
Τι λέτε για Παρασκευή?
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #58 στις: Ιούλιος 18, 2006, 11:35 »
Προσωπικά έχω ξενερώσει απίστευτα με τα φόρουμ και όχι μόνο....
Τον λόγο δεν τον γράφω, τι σας νοιάζει άλλωστε...
Vaya con dios
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Απ: ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ …version ξανα μανά αληλούια...
« Απάντηση #59 στις: Ιούλιος 18, 2006, 17:12 »
σωστος ο αντωνης ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...