Αποστολέας Θέμα: 1Bill Forthnet  (Αναγνώστηκε 4148 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος GiwrgosTH

  • Jimny
  • Μηνύματα: 456
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1Bill Forthnet
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 23, 2006, 20:30 »
Στην αρχή είπαν για όλες τισ συνδέσεις, μετά σε όσες έγιναν πριν αρχίσει η αναβάθμιση απο τον ΟΤΕ και τώρα ότι οι 1024 είναι ήδη φτηνές!
Αλλά αφού θα τις διπλασιάσει σίγουρα η ΟΤΕΝΕΤ τότε θα το κάνει και η Forthnet.
Punto, punto το Jimnάκι...

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: 1Bill Forthnet
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 24, 2006, 01:02 »
Εγώ πάντως που πήρα δωράκι ρουτερ ασύρματο είναι μεγάλη πατάτα. bhe bhe bhe bhe
Γιώργο εσύ ξέρεις ποια έχω, αν είναι της ίδιας μην το παίρνεις γιατί σήμερα έμαθα από άλλους 2 ότι είχαν το ίδιο πρόβλημα.  0_21 0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: 1Bill Forthnet
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 24, 2006, 11:57 »
Τελικά μάλλον έχεις δίκιο.... χθες παρέλαβα κι εγώ το παρακάτω...

Αναβάθμιση ταχύτητας για τους συνδρομητές FORTHnet ADSL!

 
Αγαπητοί Συνδρομητές,

Η FORTHnet πάντα πιστή στην υπόσχεση της να παρέχει συνεχώς ποιοτικότερες ευρυζωνικές υπηρεσίες και με το μεγαλύτερο όφελος για όλους εσάς τους συνδρομητές μας, σας ενημερώνει ότι άμεσα με την ολοκλήρωση της αναβάθμισης ταχύτητας σε όλους τους τύπους πρόσβασης ADSL από την πλευρά του ΟΤΕ, θα προχωρήσει σε αύξηση της ταχύτητας της FORTHnet ADSL συνδρομής σας, χωρίς επιπλέον κόστος για εσάς.
 
  Τι σημαίνει αυτό πρακτικά για εσάς;

Αυτό σημαίνει ότι όλοι εσείς που είστε συνδρομητές FORTHnet ADSL* και απολαμβάνετε γρήγορο internet και όλα τα προνόμια των συνδρομών FORTHnet θα κερδίσετε ακόμα περισσότερο καθώς θα δείτε την ταχύτητα της σύνδεσή σας να διπλασιάζεται, χωρίς καμία επιπλέον χρέωση.
H FORTHnet διατηρεί ένα από τα μεγαλύτερα και ταχύτερα τηλεπικοινωνιακά δίκτυα της χώρας και συνεχίζει να επενδύει σε ιδιόκτητες υποδομές, εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας και υπηρεσίες, με στόχο να σας παρέχει ταχύτερες και ποιοτικότερες συνδέσεις ADSL.

Η χωρητικότητα διασύνδεσής της εταιρείας με το διεθνές internet θα ξεπεράσει τα 3 Gbps μέσα στον Αύγουστο, ενώ υπάρχει ήδη συγκεκριμένο πλάνο για περαιτέρω αναβαθμίσεις με στόχο μέσα στους επόμενους μήνες να ξεπεράσει τα 4 Gbps !

   
  Καλές Διακοπές!

 
Τμήμα Πωλήσεων Υπηρεσιών Internet
FORTHnet A.E.
Τηλ.: 801 100 8000 ή 211 100 8000
Fax: 211 9559399
E-mail: internet-sales@forthnet.gr
   
 
* Σημείωση : Αφορά τα προϊόντα / υπηρεσίες FORTHnet ADSL 1Bill, FORTHnet Fast Internet ADSL, ADSL in a Box, ADSL in a box Plus, FORTHnet Small Office ADSL

 
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: 1Bill Forthnet
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 24, 2006, 12:01 »
Εγώ πάντως που πήρα δωράκι ρουτερ ασύρματο είναι μεγάλη πατάτα. bhe bhe bhe bhe
Γιώργο εσύ ξέρεις ποια έχω, αν είναι της ίδιας μην το παίρνεις γιατί σήμερα έμαθα από άλλους 2 ότι είχαν το ίδιο πρόβλημα.  0_21 0_21 0_21


Δημήτρη, Δε μας λές κι εμάς για ποιό ρούτερ μιλάς και τί προβλήματα σου παρουσιάζει?

(Δεν είμαστε μόνο τετρακίνητοι....)

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: 1Bill Forthnet
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 24, 2006, 13:20 »
θα σας πω απο το σαββατο βραδυ ποιο ειναι που εχει ο δημητρης. Παντως ενα που μου εδωσε η forthnet to d-link κατι, ειναι απιστευτα αχρηστο... θα δοκιμασω την αλλη βδομαδα το vigor...
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

wolf

  • Επισκέπτης
Απ: 1Bill Forthnet
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 24, 2006, 13:33 »
Εμενα μου το εδωσε η conex και ειναι το spedTouch 585i v6.
Εχθες εβαλα το 3 com.