Αποστολέας Θέμα: ΚΑΘΗΣΜΑΤΑ BUCKET  (Αναγνώστηκε 3952 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Maverick

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 256
  • Φύλο: Άντρας
    • 4x4TrailRiders
Απ: ΚΑΘΗΣΜΑΤΑ BUCKET
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 06, 2006, 06:56 »
Χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ, επικίνδυνη είναι μία μετατροπή εφόσον αλλάζεις τα εργοστασιακά πατήματα, τα υλικά που τοποθετείς εξτρά είναι λιγότερο ανθεκτικά από τα εργοστασιακά κ.ο.κ. Από την στιγμή όμως που στην προαναφερθείσα μετατροπή οι εξτρά βάσεις βιδώνουν στις εργοστασιακές θέσεις του πατώματος και από πάνω μπαίνουν οι κανονικές βάσεις της Sparco δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το κόλλημα τους και τι θεώρησαν επικίνδυνο...Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη είναι να πάρεις πίσω τα καθίσματα σου και να τα βάλεις μόνος σου...δεν είναι παραπάνω απο 2 ωρίτσες δουλειά...ΧΑΛΑΑΑΑΑΑΑΡΑ...!

Υ.Γ. Όσο και να ψάξεις στην αγορά ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να βρεις bucket με ανισόπεδες βάσεις...εκτός και αν είσαι διατεθειμένος να δώσεις έναν σκασμό λεφτά για να παραγγείλεις την βάση της APIO (Japan) η οποία φυσικά είναι τρελή μούρη και βιδώνει χαρτί αλλά από δική μου προσωπική εμπειρία με άλλα προϊόντα της APIO είναι πολύ λεπτεπίλεπτα και οριακά φτιαγμένα.

When there's a will, there's a way...!
4x4TrailRiders

Αποσυνδεδεμένος groove

  • Jimny
  • Μηνύματα: 105
Απ: ΚΑΘΗΣΜΑΤΑ BUCKET
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 06, 2006, 09:25 »
Να πω την αληθεια με προβληματησε το κατα ποσο ειναι καλης ποιοτητας τα καθησματα κ τ αλαξα.. ΑΛΛΑ!!  ΘΑ παρω μαλλον αλλα.....