Εκδηλώσεις αλά..... .COM > Βόλτες / Συναντήσεις

ΠΕΝΤΕΛΗ - ΠΕΜΠΤΗ 02/04/2015 20:00

(1/4) > >>

Majestix:
Ραντεβού για βόλτα στον Μπακα - Πεντελη 20:00...

Για το τι διαδρομή θα κάνουμε δεν ξέρω (ρωτήστε τον metalaxe) - οτι θα έχει χαβαλέ και ΤΡΟΜΕΡΗ παρέα είναι εγγυημένο....

1. Metalaxe   j12 j12
2. Majestix - Jimalexop
3. DinDin
4.
5.
6.
7.
8.
9.




'Σημειώνεται ότι κάνουμε βόλτα σαν παρέα, δεν υπάρχει διοργανωτής ή αρχηγός  και ο κάθε οδηγός συμμετέχει με αποκλειστικά προσωπική του ευθύνη για υλικές ή/και σωματικές βλάβες και τυχόν παροχή βοήθειας από άλλους συμμετέχοντες δεν τον απαλλάσει από την ευθύνη αυτή και δεν δημιουργεί οποιαδήποτε ευθύνη σε αυτούς που τον βοήθησαν'

Metalaxe:
Η διαδρομή θα είναι τεχνική και ενδιαφέρουσα (ίσως λίγο ζόρικη για μερικούς) με πολλά νεροφαγώματα, πέτρες και ανηφόρες/κατηφόρες, αλλά υπάρχουν παρακάμψεις για όλα τα κομμάτια, οπότε μη μασάτε !!  ;)

panosxalkida:
Ομορφιες!!

geojimny:
Ραντεβού για βόλτα στον Μπακα - Πεντελη 20:00...

Για το τι διαδρομή θα κάνουμε δεν ξέρω (ρωτήστε τον metalaxe) - οτι θα έχει χαβαλέ και ΤΡΟΜΕΡΗ παρέα είναι εγγυημένο....

1. Metalaxe   j12 j12
2. Majestix - Jimalexop
3. DinDin
4.tomas
5. Kapi (αφου επιβάλεται λόγω προέδρου)
6.Geojimny+ Nick (για τον προεδρα ρε gαμωτο) u141 u141
7.
8.
9.




'Σημειώνεται ότι κάνουμε βόλτα σαν παρέα, δεν υπάρχει διοργανωτής ή αρχηγός  και ο κάθε οδηγός συμμετέχει με αποκλειστικά προσωπική του ευθύνη για υλικές ή/και σωματικές βλάβες και τυχόν παροχή βοήθειας από άλλους συμμετέχοντες δεν τον απαλλάσει από την ευθύνη αυτή και δεν δημιουργεί οποιαδήποτε ευθύνη σε αυτούς που τον βοήθησαν'


Majestix:
Απίστευτη Παρέα... (μου είχε λείψει ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ πολύ...)
Απίστευτη διαδρομή... (Οτι έπρεπε για εμάς του απροπόνητους  yah....)

ps: Περαστικά στο τερατάκι του kapi..

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση