Αποστολέας Θέμα: Προς νέους χρήστες του forum...  (Αναγνώστηκε 10632 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Προς νέους χρήστες του forum...
« στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 18:55 »
Περισσότερο προς νέους χρήστες του forum : Καλό είναι μετά την εγγραφή σας και την πρώτη περιήγηση να μας γράψετε λίγα λόγια για σας, το αυτοκίνητό σας, τα χόμπι σας γιατί όπως θα καταλάβετε (αν δεν το έχετε ήδη κάνει) όλοι εδώ αποτελούμε μία παρέα και καλό είναι να γνωριζόμαστε μεταξύ μας καλύτερα. Παρακαλείστε να είστε κόσμιοι και να ακολουθείτε τους στοιχειώδεις κανόνες συμπεριφοράς χρηστών ενός forum.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 16, 2008, 23:05 από NickSi »
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Kekropas

  • Επισκέπτης
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 19:57 »
Επίσης θα παρακαλούσα να μην απαντάτε σε τέτοιου είδους κακόγουστες προκλήσεις. Σκεφτείτε τα υπόλοιπα μέλη και την εικόνα που θα σχηματίσει ένας νέος επισκέπτης. Βοηθάτε πιστεύω να πετύχουν το σκοπό τους. Να ενημερώσω πως κατόπιν επίπληξης, την επόμενη φορά που κάποιο μέλος δε θα συμμορφωθεί, θα διαγράφεται χωρίς δεύτερη προειδοποίηση, θέλοντας να κρατήσουμε αυτό το χώρο καθαρό από σκουπίδια


Συμφωνω απολυτος. Με τους κανονες του φορουμ . Στην εγραφη μου ομως γραφτηκα χωρις να γνωριζω κανονες γιατι ειναι στα αγγλικα. Δεν γνωριζω αγγλικα.

Απο τα γραφομενα των αλλων μελων ειδα οτι ειναι καπως ποιο ελευθερα απο αλλα φορουμ . 
Αφου διαγραφτηκαν δικα μου ποστ θα παρακαλουσα πολυ να διαγραψεις και αλλα ποστ που αναφερονται σε ατομα που δεν ειναι μελοι του φορουμ.

Ευχαριστω πολυ θα συνετηστω με τους κανονες του φορουμ .
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 28, 2005, 03:26 από Teo-Jimny »

Αποσυνδεδεμένος jimnyman

  • Jimny
  • Μηνύματα: 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 21:27 »
Σε αυτό θα συμφωνήσω με τον Κέκροπα. Τα είπα εγω,αλλα δεν με ακούτε !!!!!
Αλλωστε οι "άλλοι" δεν εχουν τίποτα καλύτερο να κάνουν και ουτε στο site τους δεν μπαίνουν !!!!!!  Ολο στο .com τριγυρίζουν απ'ότι βλέπω !!!!!

Επίσης να αναφέρω οτι δεν είδα τα πόστ που διαγράφηκαν,μιάς και έλειπα απο Αθήνα,λόγο Χριστουγέννων.

Φιλικά, (ακόμα), ;D ;D ;D ;D ;D
Ιωσήφ.
I'm back....:-)

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 21:28 »
Συμφωνω απολυτος . Με τους κανονες του φορουμ . Στην εγραφη μου ομως γραφτηκα χωρις να γνωριζω κανονες γιατι ειναι στα αγγλικα. Δεν γνωριζω αγγλικα .
Kαι e-mail στην hotmail.com πως άνοιξες εαν δεν ξέρεις αγγλικά(μου θυμίζεις ενα παληκάρι που δεν είχε απαντήσει στο brat γιατί δεν ήξερε πως να γραφτεί λέει, αλλά παρόλα αυτά στο .gr είχε γραφτεί ;D)

Απο τα γραφομενα των αλλων μελων ειδα οτι ειναι καπως ποιο ελευθερα απο αλλα φορουμ .
Το emoticon με τα παλαμάκια που είναι??? 
Αφου διαγραφτηκαν δικα μου ποστ
Απο το υπάρχον username δεν διαγράφηκε τίποτα, εκτός και μιλάς για κάποια υβριστικά, άλλου username ;)
 
θα παρακαλουσα πολυ να διαγραψεις και αλλα ποστ που αναφερονται σε ατομα που δεν ειναι μελοι του φορουμ.
Οπως??????

Γιάννης Δημητρέλης

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 21:35 »
Θα γίνω κουραστικός αλλά άσε τα παιδιά , εδώ ρίχνουμε πολύ γέλιο.
Δεν μπορούσαν να γράψουν τίποτα από τα ban και τις μεταφορές στο αρχείο και τώρα ξεδίνουν.
Στο gr δεν μπαίνουν ούτε αυτοί πλέον .
 Είναι καλό να κάνουν μια καινούργια αρχή χωρίς να ρυθμίζουν αυτοί τους κανόνες του παιχνιδιού. ?λλωστε  η τετρακίνηση είναι που μας βάζει όλους στο φόρουμ και το jimny.
Απλά περιμένουμε κάποια στιγμή να γράψουν και τίποτα σοβαρό, γι αυτό που μας ενδιαφέρει όλους.
Η ψυχιατρική μπορεί να δώσει πάντως απαντήσεις και στη στάση τους και γενικότερα στην προσωπικότητά τους, (όπως έχω πει και στο παρελθόν σε μερικούς προσωπικά).

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 21:42 »
Μεταξύ των πυθαγόρειων αναφέρονται οι Κέρκοπας , Φιλόλαος , ο γιατρός Αλκμαίονα...

Τώρα τί σχέση έχει ο kerkopas..... άλλο βούρτσα άλλο......

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 21:46 »
Επίσης,

…ituted by the mythical king of Athens Kekropas, after whom Kekropia has taken

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 27, 2005, 23:51 »
συμφωνω με τον Τεο...
οπως και με τους υπολοιπους...

kekropa, σε εντελως φιλικο τονο, και απο καθαρη περιεργεια, ποια ποστς σου σβηστηκανε? 11 μυνηματα εχεις στο συνολο σου, αν καποιος τα ψαξει και τα μετρησει (εφ'οσον δεν εχεις εσυ σβησει καποιο-α), 11 θα βρει...
καποιο παραδειγμα ισως να με βοηθουσε να εψαχνα αν εχει και καποιο προβλημα η μηχανη του φορουμ...

Αγγλικα να δεχτω οτι δεν ξερεις και ζηταω συγγνωμη(απο ολους-ες) αν δεν προλαβαμε να το μεταφρασουμε.... αλλα εφοσων δεν ηξερες αγγλικα, πως δεχτηκες την εγγραφη σου... βαζεις την υπογραφη σου οπου να'ναι;

Του λογαριασμου ηλ.ταχυδρομειου πως δεχτηκες τους ορους (εκεινο και αν ειναι στα αγγλικα ;) )...νομιζω λοιπον οτι εν γνωση σου εγγραφηκες... γνωριζοντας που μπαινεις... το εν λογω φορουμ δεν βρισκεται σε καμια μηχανη αναζητησης... πως μας βρηκες δεν μας ειπες...οι φιλοι συστηνονται... εσυ ποιος φιλος εισαι;

τελος παντων, η συζητηση γινεται σε εντελως φιλικο επιπεδο, ξες... φραπεδια, μπουγατσα, και χαμογελο στα χειλη... διοτι ετσι τα αντιμετωπιζουμε ολα εδω ;) χαΛΛΛαρα...

καλη χρονια να εχεις kekropa, και παντα φιλικα.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Kekropas

  • Επισκέπτης
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 00:15 »
Με συστησε ο φιλος Κατσενος μου εστιλε email και μου εδωσε αυτουσια την http://www.jimnyclub.com/forum/index.php

Και ειπα ας μπω να δω τι ειναι παλι τουτο.

Το θεμα ειναι πως τα αγγλικα μου ειναι περιορισμενα . Οσο για το εμαιλ μου το εφιαχε ενας φιλος . Τα εικονιδια ειναι στο πανω μερος απο εκει που γραφεις μυνηματα .


. Jimnyman πολυ καλη η Φωτο σου τους τα πηρες ολα και εφυγες .

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #9 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 00:31 »
Με συστησε ο φιλος Κατσενος μου εστιλε email και μου εδωσε αυτουσια την http://www.jimnyclub.com/forum/index.php

Και ειπα ας μπω να δω τι ειναι παλι τουτο.

Το θεμα ειναι πως τα αγγλικα μου ειναι περιορισμενα . Οσο για το εμαιλ μου το εφιαχε ενας φιλος . Τα εικονιδια ειναι στο πανω μερος απο εκει που γραφεις μυνηματα .


. Jimnyman πολυ καλη η Φωτο σου τους τα πηρες ολα και εφυγες .

Ορίστε? Ποιός σε σύστησε? Με ποιο e mail? Ποιός είσαι? Εγώ μόνο τον Λευτέρη, Paslemoto από τα Ιωάννινα που είναι και γ@μό τα παιδιά σύστησα. Θα μας τρελάνεις απόψε?

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #10 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 00:40 »
καλά οκ...kekropas ;) ευχαριστουμε ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

kostas katsenos

  • Επισκέπτης
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #11 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 00:43 »
Με συστησε ο φιλος Κατσενος μου εστιλε email και μου εδωσε αυτουσια την http://www.jimnyclub.com/forum/index.php
 

Επειδή προσέχω ποιούς κάνω φίλους αυτή είναι η πρώτη και τελευταία προειδοποίηση που σου κάνω. Να έχεις το νου σου αν ξαναναφέρεις το όνομά μου λέγοντας ψεύδη. Αν πρόσεξες χρησιμοποιώ το πραγματικό μου όνομα και όχι nickname. Δεν ξέρω με ποιους έχεις κάνει μέχρι σήμερα αλλά τουλάχιστον με εμένα να είσαι προσεκτικότατος. Τέλος προειδοποίησης.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #12 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 00:46 »
αστον κωστη... ;)
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος admin

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 489
  • Φύλο: Άντρας
    • Jimnyclub.com
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #13 στις: Δεκέμβριος 28, 2005, 10:22 »
Καλημέρα και απο μένα...

Μιας και τον τελευταίο καιρό υπάρχει μια υπερένταση εδω μέσα που την δημιουργούν κάποιοι ανεγκέφαλοι και κακοπροαίρετοι θα ήθελα να σεβαστούμε και να τηρήσουμε αυτά που λέει ο TEO στο μύνημα του.
Από την πλευρά μου τουλάχιστον οι ενότητες τεχνικών θεμάτων, επικοινωνιών, gps, εκδρομών και αγώνων θα καθαρίζονται από κάθε είδους σκουπίδια...
Προσπαθήστε να μην απαντάτε σε κάθε είδους προκλήσεις μέσα στις ενότητες αυτές έτσι ώστε να διευκολυνθεί το έργο της εκκαθάρισσης.

Jimnyclub.com

Αποσυνδεδεμένος iony

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2
  • www.jimnyclub.com
Απ: Προς χρήστες του forum : ελευθερία, κανόνες και περιορισμοί
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 03, 2006, 08:17 »
καλημερα.
εχω ενα τζιμνακι και εγω και μπηκα μολις σημερα εδω.
δεν διαβαζω αρκετα τον τελευταιο καιρο και θα ηθελα να ρωτησω γιατι δυο φορουμ σε jimny?
το jimnyclub εχει και λεσχη απο πισω με καταστατικο.εσεις εχετε κατι αντιστοιχο??