Αποστολέας Θέμα: ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΙΚΗ / ΠΕΡΙΗΓΗΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ - 5/11/17 (Κυριακή)  (Αναγνώστηκε 13694 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Nightblade

  • Jimny
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
  • "born to lose live to win" Motorhead
πάρτε  και την μπέμπα μαζί  yah στο ενα χερι το τιμόνι στο άλλο το μπιμπερό. Στην επόμενη θα φερω και την δικιά μου να κάνουν παρέα. Δεν τρέχει κάτι ότι σας βγει εκείνη την ώρα, εγω θα του πω για 20-25 άτομα να είμαστε οκ.  Ενα κρασί πάντως προλαβαίνετε να το πιούμε όλοι μαζί.

Αποσυνδεδεμένος jimnyjump

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 258
πάρτε  και την μπέμπα μαζί  yah στο ενα χερι το τιμόνι στο άλλο το μπιμπερό. Στην επόμενη θα φερω και την δικιά μου να κάνουν παρέα. Δεν τρέχει κάτι ότι σας βγει εκείνη την ώρα, εγω θα του πω για 20-25 άτομα να είμαστε οκ.  Ενα κρασί πάντως προλαβαίνετε να το πιούμε όλοι μαζί.

Χαχαχα,δεν την ξερεις καλά... :D σε λίγο καιρό θα καταλάβεις κι απ'τη δικιά σου  roc2 σας περνάμε 8 μήνες..
Αυτό περιμένω κι εγω  μεγαλώσει να την παίρνουμε μαζί...
me gusta la montana...

Αποσυνδεδεμένος Nightblade

  • Jimny
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
  • "born to lose live to win" Motorhead
Μην νομίζεις μπορεί να μην περπατάει ακόμα όπως η δικιά σου αλλά είναι ταλιμπάν. Το περασμένο ΣΚ τις είχα παει βόλτα στην λίμνη Μπελέτσι - στον δρόμο η μικρή φωνές - χαμός τα μαζέυουμε γυρνάμε, στο γυρισμό κόβω απο τον δασικό στο Κατσιμίδι για να βγω πιο γρήγορα Κρυονέρι (νορμάλ αλλα έχει κοπάνημα)  - η μικρή σάπισε στον ύπνο  .......  καί άρχισε η γυναίκα μου  lol 

Αποσυνδεδεμένος MikeK

  • Jimny
  • Μηνύματα: 14
Λοιπόν θα μπορέσω και εγώ τελικά.
Οπότε MikeK + mrs MikeK

Το ραντεβού 8:00 στον Αγ.Στέφανο?

Αποσυνδεδεμένος jimnyjump

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 258
Μην νομίζεις μπορεί να μην περπατάει ακόμα όπως η δικιά σου αλλά είναι ταλιμπάν. Το περασμένο ΣΚ τις είχα παει βόλτα στην λίμνη Μπελέτσι - στον δρόμο η μικρή φωνές - χαμός τα μαζέυουμε γυρνάμε, στο γυρισμό κόβω απο τον δασικό στο Κατσιμίδι για να βγω πιο γρήγορα Κρυονέρι (νορμάλ αλλα έχει κοπάνημα)  - η μικρή σάπισε στον ύπνο  .......  καί άρχισε η γυναίκα μου  lol

Δε γλυτώνουμε λέμεεε!  a105
me gusta la montana...

Αποσυνδεδεμένος jimnyjump

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 258
Λοιπόν θα μπορέσω και εγώ τελικά.
Οπότε MikeK + mrs MikeK

Το ραντεβού 8:00 στον Αγ.Στέφανο?

 j12 έλα και οι υπόλοιποι...! ;)
me gusta la montana...

Αποσυνδεδεμένος georgempz

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • www.jimnyclub.com
ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
1. Nightblade (Τάσος - Μάρκος)
2. NIKOS-JIMNY.45 (+ οικογένεια)
3. Menia (+1?)
4. Stayros4x4 (90%)
5.Βιll77 +οικογενεια
6. Geojimny +( family ; )
7. Jimnyjump-Lullement
8. Dimchri + 1? (90%)
9. MikeK +1
10. Γιώργος + 2 (3;)
11. Δημήτρης + ; (μπλε)
12. Δημήτρης + ; (λευκό) 

Παιδιά αναχώρηση 8 νταν ;;;

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
1. Nightblade (Τάσος - Μάρκος)
2. NIKOS-JIMNY.45 (+ οικογένεια)
3. Menia (+1?)
4. Stayros4x4 (90%)
5.Βιll77 +οικογενεια
6. Geojimny + 2
7. Jimnyjump-Lullement
8. Dimchri + 1? (90%)
9. MikeK +1
10. Γιώργος + 2 (3;)
11. Δημήτρης + ; (μπλε)
12. Δημήτρης + ; (λευκό) 
13. Jimever      το δεκατριο το τυχερο  ha

ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΑΦΕΝΤΙΑ ΤΟΥ;;;;;;;
Σημειο συνάντησης στο parking απο το "Χωριάτικο" στον κόμβο του Αγίου Στεφάνου την Κυριακή 5/11/17 στις 8.00.

Γνωμη:
Καλο ειναι να ειμαστε στις 8 ακριβως ολοι για να πουμε και μια κουβεντα και να φυγουμε πριν τις 8:30. 13 οχηματα ειναι....πρεπει να ειμαστε λιγο σφικτοι στο ραντεβου....

Σημειώνεται ότι κάνουμε βόλτα σαν παρέα, δεν υπάρχει διοργανωτής ή αρχηγός  και ο κάθε οδηγός συμμετέχει με αποκλειστικά προσωπική του ευθύνη για υλικές ή/και σωματικές βλάβες και τυχόν παροχή βοήθειας από άλλους συμμετέχοντες δεν τον απαλλάσει από την ευθύνη αυτή και δεν δημιουργεί οποιαδήποτε ευθύνη σε αυτούς που τον βοήθησαν.....
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 03, 2017, 12:02 από geojimny »

Αποσυνδεδεμένος Nightblade

  • Jimny
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
  • "born to lose live to win" Motorhead
Επειδή έχουμε πει οτι κατά τις 9.30 θα περάσουμε απο Αρτάκη για όποιον φίλο απο Εύβοια θέλει να ακολουθήσει συμφωνώ οτι το αργότερο 8.30 θα πρέπει να ξεκινήσουμε. Το δικό μου πάνω απο 80-90 δεν το παω γιατι θα μαζεύω μπουλόνια και βαρβολίνες  87.

8 παρά κάτι εμείς θα είμαστε στο πάρκινγ απο το "χωριάτικο" (πρώην Goody's) να πιούμε εναν καφέ με το πάσο μας και σας περιμένουμε




Αποσυνδεδεμένος georgempz

  • Jimny
  • Μηνύματα: 8
  • www.jimnyclub.com
  lol lol  ταχύτητα μέχρι 90 εννοείται κ γω με τοσα ταξιδεύω !

Αποσυνδεδεμένος Nightblade

  • Jimny
  • Μηνύματα: 51
  • Φύλο: Άντρας
  • "born to lose live to win" Motorhead
Λοιπόν κλεισαμε και ολόκληρο το μαγαζί για ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ μέχρι 40 άτομα μας χωράει !!!! Του είπαμε να μας περιμένει γυρω στις 5 πανω κάτω (αν παμε νωρίτερα θα παρουμε τηλ απο τον δρόμο). Ο άνθρωπος δέχεται και παραγγελίες απο τώρα αν κάποιος θέλει κάτι ιδιαίτερο, αρκεί να παει το πρωί να ψωνίσει. Μην νρέπεστε ζητήστε οτι θέλετε πχ κοκορέτσια - κοντοσουβλια - κατσικια - αρνια - ελέφαντες ψητούς - μαγειρευτά φούρνου τα πάντα όλα

Υ.Γ. Θα κανουμε πασαρέλα μεσα απο το χωριο υποχρεωτικά για να φτάσουμε στην ταβερνα οπότε θα δειτε να σκανε εξω απο το καφενεία να μας κοιτάνε  lol

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Το δικό μου πάνω απο 80-90 δεν το παω γιατι θα μαζεύω μπουλόνια και βαρβολίνες  87.

ΝΟΜΙΖΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Υπάρχει κάποια "γρουσούζικη" ψυχή στην ομάδα,   >sfir022< >sfir022< που πάει με 40-60 χλμ ΤΟ ΠΟΛΥ >10464 >10464, λες και ΟΔΗΓΕΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ...... >sfir022< >sfir022<

Αποσυνδεδεμένος geojimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 748
Το δικό μου πάνω απο 80-90 δεν το παω γιατι θα μαζεύω μπουλόνια και βαρβολίνες  87.

ΝΟΜΙΖΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Υπάρχει κάποια "γρουσούζικη" ψυχή στην ομάδα,   >sfir022< >sfir022< που πάει με 40-60 χλμ ΤΟ ΠΟΛΥ >10464 >10464, λες και ΟΔΗΓΕΙ ΦΟΥΣΚΩΤΟ...... >sfir022< >sfir022<
Sir Iωαννη θα μας κανετε την τιμη να μας τιμησετε με την παρουσία σας σε αυτη την ταπεινή βολτα;;;;;; Ή θα μου πειράζεις διαδικτυακά τον captain Πατοζα ;;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Επιτέλους, περίμενα και εγώ να φύγει το 13 για να δηλώσω. Να 'σαι καλά ρε Γιώργο που έχωσες τον Γιάννο roc2 roc2 roc2 roc2 roc2

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
1. Nightblade (Τάσος - Μάρκος)
2. NIKOS-JIMNY.45 (+ οικογένεια)
3. Menia (+1?)
4. Stayros4x4 (90%)
5. Βιll77 +οικογενεια
6. Geojimny + 2
7. Jimnyjump-Lullement
8. Dimchri + 1? (90%)
9. MikeK +1
10. Γιώργος + 2 (3;)
11. Δημήτρης + ; (μπλε)
12. Δημήτρης + ; (λευκό) 
13. Jimever      το δεκατριο το τυχερο  ha
14. DinDin + GeoTeo + οικογενειακό βαρύδι

Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος jimnyjump

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 258
Επιτέλους, περίμενα και εγώ να φύγει το 13 για να δηλώσω. Να 'σαι καλά ρε Γιώργο που έχωσες τον Γιάννο roc2 roc2 roc2 roc2 roc2


14. DinDin + GeoTeo + οικογενειακό βαρύδι

 :o

me gusta la montana...