Αποστολέας Θέμα: sos ! ΝΕΟΣ - Συμβουλες κ ευχες ... καλοδεχουμενες  (Αναγνώστηκε 7107 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mpikos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • www.jimnyclub.com
Απ: sos ! ΝΕΟΣ - Συμβουλες κ ευχες ... καλοδεχουμενες
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 26, 2017, 21:01 »
καλησπερα θεριακλειδες..λιπον χριαζομε την βοηθιασας αν ξερετε ...εχω το τζιμακο με κινιτιρα τον g13b.... πιρα τον g16b grand vitara μηπος ξερει κανεις τη βασεις πρεπει να παρω  για να τον κουμποσω πανο στον τζιμακο... cl cl cl cl βοηθιστε παιδες

Αποσυνδεδεμένος mpikos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • www.jimnyclub.com
Απ: sos ! ΝΕΟΣ - Συμβουλες κ ευχες ... καλοδεχουμενες
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 26, 2017, 21:07 »
καλησπερα θεριακλειδες..λιπον χριαζομε την βοηθιασας αν ξερετε ...εχω το τζιμακο με κινιτιρα τον g13b.... πιρα τον g16b grand vitara μηπος ξερει κανεις τη βασεις πρεπει να παρω  για να τον κουμποσω πανο στον τζιμακο... cl cl cl cl βοηθιστε παιδες

Αποσυνδεδεμένος DinDin

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 765
  • Φύλο: Άντρας
  • jimny4ever
Απ: sos ! ΝΕΟΣ - Συμβουλες κ ευχες ... καλοδεχουμενες
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 27, 2017, 16:28 »
Υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος που ξαναποστάρεις το πρόβλημά σου;

bhe να με και εγω.....ληπον ηρωαις μου,, χριαζομε την βοηθια σας, ειμαι κατοχος της αθανατης τζιμαρας g13b...στο διαταφτα η τζιμαρα πεθανε και πηγα και αγορασα ενα κινιτιρα grand vitara g16b που μου ειπαν κατι κοπελια πος μπενι κουτη στο δικο μου τζιμακα,,για πητε μου εσεις που μπορει να την εχετε κανει αυτη τη μετατροπη....ησχειη???η οχι.....βοηθηστε παιδια γιατι θα τρελαθω
 bhe t4 t4 t4 t4 yah bhe bhe
Κάντε οικονομία στο νερό, πλυθείτε με μία φίλη...

Αποσυνδεδεμένος mpikos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • www.jimnyclub.com
Απ: sos ! ΝΕΟΣ - Συμβουλες κ ευχες ... καλοδεχουμενες
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 30, 2017, 16:48 »
οταν ψαχνεις κατι και δεν το βρισκις δεν τα παρατας.. εξακολουθεις να το ψαχεις...εσενα τη σε ενδιαφερη αντρακι μου ποσες φορες θα το ποσταρω???

Αποσυνδεδεμένος Metalaxe

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2808
  • www.jimnyclub.com
Απ: sos ! ΝΕΟΣ - Συμβουλες κ ευχες ... καλοδεχουμενες
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 30, 2017, 20:16 »
οταν ψαχνεις κατι και δεν το βρισκις δεν τα παρατας.. εξακολουθεις να το ψαχεις...εσενα τη σε ενδιαφερη αντρακι μου ποσες φορες θα το ποσταρω???
Φίλε μου χαλάρωσε λίγο...
Πες μας καταρχήν δύο λόγια για εσένα και το αυτοκίνητό σου να γνωριστούμε καλύτερα, έτσι είναι το σωστό όταν μπαίνεις σε μια καινούργια παρέα...
Όσο για την απορία σου, να είσαι σίγουρος ότι αν ξέρει κάποιος θα σου απαντήσει, μην αγχώνεσαι, δε χρειάζεται να το ποστάρεις δέκα φορές, γι' αυτό σου απάντησε κι ο Ντίνος...
Φιλικά... ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 30, 2017, 20:24 από Metalaxe »
B.R.A.T. President
www.brat.gr

Αποσυνδεδεμένος mpikos

  • Jimny
  • Μηνύματα: 7
  • www.jimnyclub.com
Απ: sos ! ΝΕΟΣ - Συμβουλες κ ευχες ... καλοδεχουμενες
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 01, 2017, 00:20 »
αστο φιλαρα το αυτικινητο το εστηλα κρητη για αυτη την περιβοητι μετατροπη...πιο πολα λευτα εχω δωση στη  οδυκη να μου πιγενουν το αυτοκινητο απο το ενα σινεργιο στο αλλο παρα οσο θα μου κοστηση η μετατροπη...και τωρα και για τον ντινο ετσι οπος μου το ειπαι μου φανικε ηρωνικος...