Αποστολέας Θέμα: Ανακοινώσεις για την περιοχή της Κρήτης  (Αναγνώστηκε 3349 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος gc

  • Ομάδα Διαχείρισης.
  • Jimny
  • Μηνύματα: 2177
  • Φύλο: Άντρας
  • .Εκεί που πάει.
    • Suzuki Jimny Funs and Owners worldwide
Ανακοινώσεις για την περιοχή της Κρήτης
« στις: Σεπτέμβριος 06, 2008, 22:09 »
Εδώ θα βάζετε ότι σημαντική ανακοίνωση υπάρχει για την περιοχή της Κρήτης.
www.erc.edu
www.ecosep.eu
www.phtls.org

If you want my attention, try bleeding...

Αποσυνδεδεμένος Annar

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ανακοινώσεις για την περιοχή της Κρήτης
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 07, 2008, 02:08 »
τωρα ειλικρινα δεν ξερω αν κολλαει εδω, αν οχι παρακαλω να το μετακινησετε... ???
φιλος καλος εχει ερθει για δουλεια στο ρεθυμνο, θα μεινει και τον χειμωνα. εχει ενα jimny και γενικα ειναι των εκδρομων και της φυσης. παρεα δεν εχει...του ειπα οτι εκει στην κρητη υπαρχουν παιδια φιλοξενα που μοιραζονται την ιδια τρελλα με αυτον για την φυση και τα jimny  cl..
δουλευει αρκετα και δεν εχει ιντερνετ..οποιο παιδι θελει απο κρητη μπορει να μου στειλει π.μ και να του στειλω τηλ. επικοινωνιας, η να μου στειλει καποιο τηλ. να τον παρει εκεινος...επισης θα ηθελε τα φωτα σας σχετικα με καποιο καλο και αξιοπιστο συνεργειο στο ρεθυμνο για να κανει τα σερβις του παιδιου... a105

ευχαριστω yah
become what you are

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Ανακοινώσεις για την περιοχή της Κρήτης
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 07, 2008, 12:28 »
Καλημέρα ¶ννα. Σήμερα θα πάμε με παρέα μπάνιο στη Νότια Κρήτη. Μάλλον δε θα έχει παιχνίδι με τα τζιπ, αλλά θα κάνουμε μπάνιο σε πεντακάθαρα νερά και μετά θα τιμήσουμε κάποια από τις εξαιρετικές τοπικές ταβέρνες. Σου στέλνω με ΠΜ το τηλέφωνο μου. Αν θέλει ο φίλος σου ας επικοινωνήσει μαζί μου ακόμα και σήμερα. Θα φύγουμε κατά τις 14:00-14:30.

ΥΓ: Αφού έχεις και καλό φίλο στο Ρέθυμνο, σε περιμένουμε να γνωριστούμε και από κοντά. :D
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 07, 2008, 12:32 από JPat »

Αποσυνδεδεμένος Annar

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 28
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ανακοινώσεις για την περιοχή της Κρήτης
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 07, 2008, 18:17 »
λεω να ερθω τα χριστουγεννα rudo1 rudo1...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι... roc2 roc2 roc2 roc2 a105 a105 a105 a105
ευχαριστω για την ανταποκριση j12
εχεις πμ  ;D
become what you are

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Ανακοινώσεις για την περιοχή της Κρήτης
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 05, 2008, 23:31 »
Σήμερα πήγαμε μία πολύ ενδιαφέρουσα βόλτα  a105 roc2 στη περιοχή του Αρκαδίου και του φράγματος Ποταμών. Η επόμενη βόλτα που θα οργανώσουμε στο Ρέθυμνο, όποτε γίνει αυτή, νομίζω ότι θα έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον να είναι στα σημερινά μέρη. Χώρος για παιχνίδι υπάρχει άφθονος ενώ και το τοπίο είναι ξεχωριστό, με το φράγμα να γεμίζει σιγά σιγά. Η παρέα σήμερα είχε το "σύνηθες ύποπτο" τέρας Jeep Wrangler κόκκινου χρώματος, αλλά και δύο Lada Niva με αρκετές βελτιώσεις επάνω.
Να είμαστε όλοι καλά να βρεθούμε σύντομα και πάλι στην εξοχή! :D

Αποσυνδεδεμένος stayros[krhth]

  • Jimny
  • Μηνύματα: 36
Απ: Ανακοινώσεις για την περιοχή της Κρήτης
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 05, 2010, 18:49 »
Σήμερα πήγαμε μία πολύ ενδιαφέρουσα βόλτα  a105 roc2 στη περιοχή του Αρκαδίου και του φράγματος Ποταμών. Η επόμενη βόλτα που θα οργανώσουμε στο Ρέθυμνο, όποτε γίνει αυτή, νομίζω ότι θα έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον να είναι στα σημερινά μέρη. Χώρος για παιχνίδι υπάρχει άφθονος ενώ και το τοπίο είναι ξεχωριστό, με το φράγμα να γεμίζει σιγά σιγά. Η παρέα σήμερα είχε το "σύνηθες ύποπτο" τέρας Jeep Wrangler κόκκινου χρώματος, αλλά και δύο Lada Niva με αρκετές βελτιώσεις επάνω.
Να είμαστε όλοι καλά να βρεθούμε σύντομα και πάλι στην εξοχή! :D
yah >camp/ >sostos<