Αποστολέας Θέμα: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?  (Αναγνώστηκε 15684 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 26, 2009, 13:59 »
Δηλώστε συμμετοχή για παραγγελία.Πιο είδος θα θέλατε υπαρχη καπελάκι μπλουζάκι 2 ιδον μακο και με γιακα, μπουφάν διάφορες πιοτιτες απο 15 το πιο φτηνό μέχρι 40.
Μην ξεχάσετε να γράψετε και το νούμερο.

1. Morpheus Νούμερο (ΧL) Μπουφαν και (L) μπλουζάκι με γιακα χρώματος χακί το μπουφάν και μαύρο το μπλουζάκι.
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 26, 2009, 14:20 »
Μπορει να υπαρχει και φουτερακι με κουκουλα??!(και σε τι τιμη?!)εως 40 ευρω??

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 26, 2009, 14:39 »
Πρεπη να υπαρχη αλλα δεν έχω ρωτήσει την τιμή αν θέλεις θα ρωτήσω και για φούτερ.

Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 26, 2009, 14:45 »
Πρεπη να υπαρχη αλλα δεν έχω ρωτήσει την τιμή αν θέλεις θα ρωτήσω και για φούτερ.


Nαι αν μπορεις..!  j12

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 26, 2009, 23:56 »
ok no problem  ;D
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος gipis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 27, 2009, 14:32 »
1. Morpheus    Νούμερο (ΧL) Μπουφαν και (L) μπλουζάκι με γιακα χρώματος χακί το μπουφάν και μαύρο το μπλουζάκι.

2. gipis           No XL ή L Μπουφαν...(L) μπλουζακι με γιακα...το μπουφάν σκουρο μπλε και χακι ή καφε το μπλουζάκι.
Καμιά φορά ανησυχώ μήπως μ' εγκαταλείψουν όλοι και μείνουν ΜΟΝΟΙ τους.....

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 28, 2009, 13:07 »
1. Morpheus    Νούμερο (ΧL) Μπουφαν και (L) μπλουζάκι με γιακα χρώματος χακί το μπουφάν και μαύρο το μπλουζάκι.

2. gipis           No XL ή L Μπουφαν...(L) μπλουζακι με γιακα...το μπουφάν σκουρο μπλε και χακι ή καφε το μπλουζάκι.

3. JPat           Σύνολο 3-4 μπλουζάκια. 2 απλά Μακό [1 (κόκκινο?) & 1 λευκό], &  2 πικέ με γιακά (1 μακρυμάνικο & 1 κοντομάνικο, ή 2 κοντομάνικα). Ίσως και μπουφάν ανάλογα του πως είναι.

4.



ΥΓ: Μηνά αν μπορείς φίλε εκτός από τα διαφορετικά ρούχα που θα βγάλετε φωτογραφία με το Γιώργο, τραβήξτε και τους διαφορετικούς χρωματισμούς στους οποίους είναι διαθέσιμα. Σίγουρα θα εξυπηρετούσε πολύ αυτό αν δε σας είναι μεγάλος κόπος. (Δε χρειάζεται να τα βάλεις όλα. Τα διαφορετικά χρώματα μπορούν να είναι απλωμένα πάνω σε ένα παγκο πχ.)

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 28, 2009, 18:47 »
ΥΓ: Μηνά αν μπορείς φίλε εκτός από τα διαφορετικά ρούχα που θα βγάλετε φωτογραφία με το Γιώργο, τραβήξτε και τους διαφορετικούς χρωματισμούς στους οποίους είναι διαθέσιμα. Σίγουρα θα εξυπηρετούσε πολύ αυτό αν δε σας είναι μεγάλος κόπος. (Δε χρειάζεται να τα βάλεις όλα. Τα διαφορετικά χρώματα μπορούν να είναι απλωμένα πάνω σε ένα παγκο πχ.)

 >141< >141< >141< >314< >314<
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 28, 2009, 19:38 »
Τι αστείο είδες και γελάς έτσι βρε? Μήπως είσαι χαχας? ha ha




EDIT: Τη δική μου παραγγελία μην την υπολογίσεις Μηνά όπως σου είπα και στο MSN. Θα κάνω το τύπωμα στο Ρέθυμνο ώστε να μη σε βάζω σε μεγάλο κόπο. Απλά απομένει να αποφασίσουμε το τελικό layout της στάμπας ώστε να υπάρχει ομοιομορφία.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 28, 2009, 21:30 από JPat »

Αποσυνδεδεμένος gipis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 00:54 »
ΥΓ: Μηνά αν μπορείς φίλε εκτός από τα διαφορετικά ρούχα που θα βγάλετε φωτογραφία με το Γιώργο, τραβήξτε και τους διαφορετικούς χρωματισμούς στους οποίους είναι διαθέσιμα. Σίγουρα θα εξυπηρετούσε πολύ αυτό αν δε σας είναι μεγάλος κόπος. (Δε χρειάζεται να τα βάλεις όλα. Τα διαφορετικά χρώματα μπορούν να είναι απλωμένα πάνω σε ένα παγκο πχ.)

γιάννη μας ζητάς δηλαδή να πάμε στο μαγαζί...να του κατεβάσουμε τα ράφια...να του βγάλουμε όλα τα χρώματα...να τα βγάλουμε φωτό και στο τέλος να μην ψωνίσουμε και να φύγουμε...? bhe bhe bhe
hmmmmm...γέλιο μου ακούγεται και μάλλον ο μαγαζάτορας θα αρχίσει μετά να μας παίζει με το δίκαννο...!!! _ter0110>
 >141< >141< >141< >141< >141<

Y.Γ.καλύτερα που κανόνισες από Ρέθυμνο...
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 02, 2009, 00:57 από gipis »
Καμιά φορά ανησυχώ μήπως μ' εγκαταλείψουν όλοι και μείνουν ΜΟΝΟΙ τους.....

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 01:44 »
ΥΓ: Μηνά αν μπορείς φίλε εκτός από τα διαφορετικά ρούχα που θα βγάλετε φωτογραφία με το Γιώργο, τραβήξτε και τους διαφορετικούς χρωματισμούς στους οποίους είναι διαθέσιμα. Σίγουρα θα εξυπηρετούσε πολύ αυτό αν δε σας είναι μεγάλος κόπος. (Δε χρειάζεται να τα βάλεις όλα. Τα διαφορετικά χρώματα μπορούν να είναι απλωμένα πάνω σε ένα παγκο πχ.)

γιάννη μας ζητάς δηλαδή να πάμε στο μαγαζί...να του κατεβάσουμε τα ράφια...να του βγάλουμε όλα τα χρώματα...να τα βγάλουμε φωτό και στο τέλος να μην ψωνίσουμε και να φύγουμε...? bhe bhe bhe
hmmmmm...γέλιο μου ακούγεται και μάλλον ο μαγαζάτορας θα αρχίσει μετά να μας παίζει με το δίκαννο...!!! _ter0110>
 >141< >141< >141< >141< >141<

Y.Γ.καλύτερα που κανόνισες από Ρέθυμνο...

Όχι Γιώργο, σας ζήτησα να μην ασχοληθείτε με τη παραγγελία μου, εκτός αν σου φαίνεται δύσκολο...  lol

Καλά θα είναι να έχουμε τα ρούχα στη...  συνάντηση που θα κάνουμε όλοι μαζί οι Κρητικοί...  >141<
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 02, 2009, 02:04 από JPat »

Αποσυνδεδεμένος gipis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 18:29 »
το να μου πεις τι χρώμα θέλεις και τι μπλούζα και τι νούμερο θέλει είναι εύκολο...δεν λέω όχι στο να πάω να τα πάρω...
το να κάνω αυτό που είπες παραπάνω δεν το κάνω φιλε μου γιατί θεωρώ ότι κοροϊδεύω τον μαγαζάτορα...
όσο αναφορά την μάζωξη δεν είναι του τύπου μου να πιέζω κανένα...
αν είναι να γίνει θα γίνει...αν δεν γίνει δεν θα χαθεί και ο κόσμος...
Καμιά φορά ανησυχώ μήπως μ' εγκαταλείψουν όλοι και μείνουν ΜΟΝΟΙ τους.....

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #27 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 20:39 »
το να μου πεις τι χρώμα θέλεις και τι μπλούζα και τι νούμερο θέλει είναι εύκολο...δεν λέω όχι στο να πάω να τα πάρω...
Τη συνεννόηση την έκανα με το Μηνά, δε θυμάμαι να μιλήσαμε οι δυο μας στο τηλέφωνο για να σου ζητήσω κάτι. Πετάγεσαι χωρίς λόγο και χωρίς να προσφέρεις κάτι με το σχόλιο σου εκτός από λοιδορία και κράξιμο, δυστυχώς βέβαια το έναυσμα έδωσε το προηγούμενο ποστ του Morpheus. Δεν θα σου ζητούσα κάτι, αφού δεν υπάρχει μεταξύ μας τέτοιο θάρρος, αλλά και για λόγους φερεγγυότητας.

το να κάνω αυτό που είπες παραπάνω δεν το κάνω φιλε μου γιατί θεωρώ ότι κοροϊδεύω τον μαγαζάτορα...
Όπως έγραψα και παραπάνω και φαίνεται να μη το καταλαβαίνεις, δε σου ζήτησε κανείς να κάνεις κάτι τέτοιο. Όσον αφορά τη κοροϊδία, ναι είναι φανερό ότι προτιμάς να κοροϊδεύεις εμένα αντί το μαγαζάτορα.  lol

όσο αναφορά την μάζωξη δεν είναι του τύπου μου να πιέζω κανένα...
αν είναι να γίνει θα γίνει...αν δεν γίνει δεν θα χαθεί και ο κόσμος...
Τίποτα δε γίνεται χωρίς προσπάθεια φιλαράκο. Αν κάποια στιγμή επιδιώξεις να οργανώσεις κάτι θα καταλάβεις τι σου λέω, μέχρι τότε όμως, όσες σπονδές κι αν κάνεις στο Μανιτού δε πρόκειται να βρέξει. Όχι βέβαια ότι φαίνεται να σε πολυενδιαφέρει... ;)

Εν κατακλείδι, κοίτα να προσφέρεις κάτι αντί μόνο να ζητάς ρε gipi και τότε ίσως να έχεις κερδίσει και το δικαίωμα να κάνεις κριτική σε άλλους που έστω και με λάθος τρόπο προσπαθούν. Στην τελική οι μόνοι που δε κάνουν λάθη είναι όσοι δε κάνουν τίποτα, δε ξέρω αν με καταλαβαίνεις.   lol

Αποσυνδεδεμένος gipis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #28 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 21:09 »
είπα μια ιδέα για κάρτες και για μπλουζάκια...κάτι είναι και αυτό...σωστά..?έτσι θα κάνουμε και λίγο διαφήμιση το jimnyclub και δεν θα περιμένουμε να έρθει το "φαγητό" στο πιάτο μας...

Γιαννη πόσταρα γιατί διακρίνω μια ειρωνεία απέναντι μας...γιαυτο...και εκτος απο αυτο ειπα την γνώμη μου...πιστεύω πως έχω κάθε δικαίωμα...

προσπάθησε και εσύ να κανεις κάτι παραπάνω για το jimnyclub εκτος του ότι να κάθεσαι στην καρεκλα και να γραφεις στο forum...πιστεύω ότι ετσι δεν θεωρεισε ενεργό μέλος...
τώρα θα μου πεις ότι διοργάνωνες τόσες βόλτες και ΜΠΡΑΒΟ σου για αυτό...καλά έκανες και δεν το λέω ειρωνικά ΑΛΛΑ το έκανες με λάθος τρόπο...και καταλαβαίνεις τι εννοώ...

την κοροϊδία δεν την άρχισα εγώ...άλλος την άρχισε...εγώ απλά απάντησα σε αυτήν...


Y.Γ.
αν μπορείς γραφετα ποιο "λαϊκά"...είναι λέξεις που δεν καταλαβαίνω...ένα λύκειο έχω βγάλει μονο...
ευχαριστώ...
Καμιά φορά ανησυχώ μήπως μ' εγκαταλείψουν όλοι και μείνουν ΜΟΝΟΙ τους.....

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #29 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 21:25 »
Πρεπη να υπαρχη αλλα δεν έχω ρωτήσει την τιμή αν θέλεις θα ρωτήσω και για φούτερ.


Κανενα νεο??!  ::)