Αποστολέας Θέμα: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?  (Αναγνώστηκε 15685 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 22:55 »
PEACERMAN Δεν πήγα ακόμα αυτήν την εβδομάδα θα πάμε και  θα σε ενημερώσω.

Όσο για τα υπόλοιπα ειρήνη ημην, δυο γ......α μπλουζάκια είπαμε να βγάλουμε και το κάνουμε θέμα, χωρείς ηρεμία και διάλογο δεν βρίσκετε λύση αλλά και καμία φορά χωρείς φιλική " ειρωνεία" και καζούρα δεν υπάρχει ενδιαφέρον. j12

Γιάννη γιατί να μην ασχοληθούμε με την παραγγελία σου? Μέλος της παρέας μας δεν είσαι και εσύ? Εννοείτε πως θα ασχοληθούμε. Όχι επειδή είχες ασχοληθεί με αλλά πράγματα στο παρελθόν αλλά επειδή αυτό είναι το σωστό. 

Υ.Π.Όντος ορισμένες λέξης, και συγνώμη κιόλας αλλά ανοίγω το λεξικό γιατί δεν τις καταλαβαίνω ούτε εγώ.

Γιώργο εννοείτε πως έχουμε κάθε δικαίωμα να εκφραζόμαστε ελεύθερα ,ώμος δεν είναι ανάγκη να συνεχίζουμε κάτι που δεν είναι ευχάριστο (οπός η ειρωνεία ) και από τις 3 πλευρές.


Αυτήν την εβδομάδα θα πάμε για να τα δούμε και να μας βγάλουν τελική προσφορά, καλό θα ήταν όσοι ενδιαφέρονται να γράψουν ώστε να ξέρουμε τι να ζητήσουμε.

Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 23:27 »
Ρε gipi με τις μπαρούφες που γράφεις με κάνεις και αναρωτιέμαι μήπως έχεις κάποιο πρόβλημα αντίληψης. Σοβαρά και χωρίς ειρωνίες.

ΥΓ: Μηνά αν μπορείς φίλε εκτός από τα διαφορετικά ρούχα που θα βγάλετε φωτογραφία με το Γιώργο, τραβήξτε και τους διαφορετικούς χρωματισμούς στους οποίους είναι διαθέσιμα. Σίγουρα θα εξυπηρετούσε πολύ αυτό αν δε σας είναι μεγάλος κόπος. (Δε χρειάζεται να τα βάλεις όλα. Τα διαφορετικά χρώματα μπορούν να είναι απλωμένα πάνω σε ένα παγκο πχ.)

γιάννη μας ζητάς δηλαδή να πάμε στο μαγαζί...να του κατεβάσουμε τα ράφια...να του βγάλουμε όλα τα χρώματα...να τα βγάλουμε φωτό και στο τέλος να μην ψωνίσουμε και να φύγουμε...? bhe bhe bhe
hmmmmm...γέλιο μου ακούγεται και μάλλον ο μαγαζάτορας θα αρχίσει μετά να μας παίζει με το δίκαννο...!!! _ter0110>
 >141< >141< >141< >141< >141<

Y.Γ.καλύτερα που κανόνισες από Ρέθυμνο...
Εδώ που πετάγεσαι σα τη τσουτσού, που την είδες την ειρωνεία στο Ποστ μου ρε τσάκαλε? Η μόνη ειρωνεία που βλέπω εγώ είναι η δική σου και του Morpheus πριν από σένα. Το ότι ζήτησα από το Μηνά, που θεωρούσα ότι έχω το θάρρος, να με εξυπηρετήσει μια και δεν έχω χρόνο να ανασάνω, πόσο μάλλον να έρθω στο Ηράκλειο να δω τα ρούχα από κοντά όπως θα έκανα υπό άλλες συνθήκες, είναι ειρωνεία? Μετάνιωσα βέβαια στη συνέχεια που ζήτησα αυτή την εξυπηρέτηση, μετά από την περιπαιχτική απάντηση του Μorpheus, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

Για ποιο φαγητό στο πιάτο μιλάς? Φαγητό στο πιάτο η εύρεση νέων μελών στη Κρήτη? Μπορεί να διαφωνώ με τις κάρτες σαν τρόπο προσέγγισης και εξήγησα τους λόγους όταν ήρθατε τη περασμένη βδομάδα στο Ρέθυμνο για να μιλήσουμε, αλλά είπα κάνετε το αφού το θέλετε. Και μπράβο και μακάρι να δουλέψει η ιδεά σου. Εγώ προσπαθώ όσο μπορώ, απλά με άλλο τρόπο, να ενημερώσω πιθανούς ενδιαφερόμενους για την ύπαρξη μας, οπότε η έμμεση κατηγορία σου ότι περιμένω να μου έρθει το φαγητό όπως λες στο πιάτο, καταλαβαίνεις ότι δε στέκει ούτε εκείνη.

Και πάμε στο ψητό... όλες τις παραπάνω π@π@ρίες που έγραψες να τις προσπεράσω, αλλά να με πεις και Keyboard offroader? Eεε άντε, γεια μη σου, πω τιποτ΄άλλο. Εσύ παλικάρι μου πρέπει να ζεις σε παράλληλο σύμπαν και να έχεις μαλώσει με την ανάγνωση και τη λογική για να έχεις το θράσος να λες τέτοιες μ@κ@κίες. Τόσα πολλά κόμπλεξ βρε σου δημιούργησα όταν σε πίεζα να έρθεις μαζί μας εκδρομή που ξεστομίζεις ένα σορό αναλήθειες για εκδίκηση? Και επειδή καλό είναι να μιλάμε με επιχειρήματα και όχι με πορδές...



... που είσαι εσύ ρε "ενεργέ" του jimnyclub? Και τα Thread που βλέπεις είναι εκδρομές που προσπάθησα να οργανώσω για να περάσουμε όλοι οι συμμετέχοντες καλά εκτός αν βλέπεις τίποτα παρασκηνιακή ατζέντα ή κακεντρέχεια και σ' αυτό. Το χρόνο μου, που δε μου περισσεύει, τον αφιέρωνα για να περάσουν (και) άλλοι άνθρωποι καλά και θα εξακολουθούσα να τον αφιερώνω μέχρι και σήμερα, αν δεν είχες κάνει εσύ ολόκληρο θέμα για το ότι ασχολούμαι πολύ με το φόρουμ και σε "πίεζα πολύ" να έρθεις στις εκδρομές που οργάνωνα. Εσύ δεν ήσουν που έλεγες ότι πρέπει να χαλαρώσω και να μην ασχολούμαι τόσο ενεργά? Ε, από τον Δεκέμβρη χαλάρωσα και μετά από 2 μήνες λες ότι δεν είμαι αρκετά ενεργός για το γούστο σου? 87

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!


@ Morpheus: Φιλική ειρωνεία δημόσια δεν υπάρχει. Να μην ασχοληθείς επειδή θα σεβαστείς αυτό που σου ζήτησα.

Αποσυνδεδεμένος gipis

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουάριος 02, 2009, 23:54 »
filarako den pefto sto epipedo sou giati se sevomai...kati pou esi apo thema sevasmou den gnorizeis otan kathese kai mou proizeis ta AR.... gia na erthw stin ekdromi sou enw sou exw pei oti i theia mou einai etimothanati...kai esi mou les kai ti egine...den einai kai mesa sto spiti sou...OXI re file...den peftw sto epipedo sou...kai egw den sou lew ade gia...sou lew ade G....

oso gia tis ekdromes pou diorganoses den eipa BRAVO me ironiko tropo...eipa BRAVO me olo to sevasmo pou exw apenanti sou...to ennoousa giati ekanes kali douleia...
to thema ligei edw...den ksanaasxoloume...varethika na ta krataw mesa mou...exw kai kalitera pragmata na kanw...kalinixta..
Καμιά φορά ανησυχώ μήπως μ' εγκαταλείψουν όλοι και μείνουν ΜΟΝΟΙ τους.....

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουάριος 03, 2009, 00:20 »
Πάλι καλά που κράτησες επίπεδο... 87

Το γιατί ειπώθηκε η φράση "οτι δεν είναι μέσα στο σπιτι σου" το έχουμε ξαναπει πολλές φορές. Κοιτα λοιπόν να αφήσεις τις κουτοπονηριές γιατί δε θα σ' αφήσω να δημιουργείς εντυπώσεις χωρίς να παίρνεις απάντηση. Δεν ήσουν καλά τότε και φανταζόμουν τα χειρότερα. Όταν λοιπόν σε ειχα ρωτησει απο ενδιαφερον και μου είπες ότι είναι η θεία σου άρρωστη ανακουφίστηκα γιατί άλλο περίμενα και το παρεξήγησες. Κακώς σκέφτηκα ότι θα σου κάνει καλό μια εκδρομή να ξεχαστείς. Όλα αυτά αν ερμηνευτούν άδολα και καλοπροαίρετα, είναι πράγματα που κάνει ενας φίλος για έναν άλλο. Όταν ερμηνευτούν κακοπροαίρετα και με κακία βγαίνουν συμπεράσματα όπως αυτά που έβγαλες εσύ.

Τα μπράβο δε τα είπες με ειρωνεία. Αυτή τη κράτησες για όλα τα υπόλοιπα που εγραψες βγάζοντας όλα τα απωθημένα και τη κακία που δεν είχες τον ανδρισμο να πεις μπροστα μου, όταν υποτίθεται ότι αυτό ήρθατε στο Ρέθυμνο να ξεκαθαρίσουμε. Και το θέμα δε το λήγεις εσύ γιατι ούτε αυτό δεν είχες τη τόλμη να κάνεις. Η κακία σου σε έκανε να βλέπεις παντού ειρωνείες και να περιμένεις κάθε φορά την ευκαιρία να πετάξεις δηλητήριο δημόσια.

Εγώ λοιπόν εξακολουθώ να σου λέω ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ γιατί δε γουστάρω πλεόν τη παρέα σου. Εσύ, λέγε ότι θές, μείνε μακρυά από το δρόμο μου και θα μείνω κι εγώ από το δικό σου. Μην ασχοληθείς μαζί μου αν θες να μην ασχοληθώ μαζί σου. Απλά πράγματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 03, 2009, 00:28 από JPat »

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουάριος 03, 2009, 00:22 »
 cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl cl

Morpheus: Φιλική ειρωνεία δημόσια δεν υπάρχει. Να μην ασχοληθείς επειδή θα σεβαστείς αυτό που σου ζήτησα.

Θα ασχοληθώ και θα παραασχοληθω γιατι δεν σέβεστε ούτε εμένα ούτε την προσπάθεια μας ούτε τίποτα. Α!! και στα παλιά μου τα παπούτσια για εμένα το συγκεκριμένο χώρο? Που τον βάζετε????????????????????????
Τα συγχαρητήρια μου κυροί. Και κάτι άλω, αλη φορά όταν έχετε καπειο ανάλογο πρόβλημα μεταξύ σας το καλύτερο είναι να το λύνετε μεταξύ σας σε προσωπικό επίπεδο και όχι δημόσιος. Τι προσπαθουμε να αποδείξουμε δηλαδή?????????????????????

Εύγε  cl cl cl cl cl

Υ.Π. παρακαλώ πολύ απο το τον admin αν είναι δυνατών να σβηστή αυτός ο διάλογος απο το

ΥΓ: Μηνά αν μπορείς φίλε εκτός από τα διαφορετικά ρούχα που θα βγάλετε φωτογραφία με το Γιώργο, τραβήξτε και τους διαφορετικούς χρωματισμούς στους οποίους είναι διαθέσιμα. Σίγουρα θα εξυπηρετούσε πολύ αυτό αν δε σας είναι μεγάλος κόπος. (Δε χρειάζεται να τα βάλεις όλα. Τα διαφορετικά χρώματα μπορούν να είναι απλωμένα πάνω σε ένα παγκο πχ.)

 141 141 141 314 314
και κάτω........

Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουάριος 03, 2009, 03:06 »
PEACERMAN Δεν πήγα ακόμα αυτήν την εβδομάδα θα πάμε και  θα σε ενημερώσω.
OοΚ !!  j12

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουάριος 09, 2009, 17:25 »
Σήμερα πήγαμε εγώ και ο Gipis και ζητήσαμε να μας βγάλουν μια προσφορά για τα ρουχαλάκια που θέλουμε να φτιάξουμε. Οι τιμές που βλέπετε θα έχουν μια μικρή απόκλιση +/- 10% απο τη μας είπε γιατί πάει ανάλογα με τον τύπο της εκτύπωσης. Για δήλωση ενδιαφέροντος παρακαλώ γράψτε όσοι δεν έχετε γράψει στην λίστα τι είδος θέλετε το νούμερο και το χρώμα.

Γιλέκο μπουφάν 13,50
Μπλουζάκι πολο μακρυμάνικος 15,20
Μπλουζάκι πολο κοντομάνικο 11,60
Φούτερ με κουκούλα 22.70
Ζακέτα φούτερ με κουκούλα 28,00
Μπουφάν αδιάβροχο 32,00

Χωρίς το τύπωμα.
το τύπωμα στοιχίζει 5 ευρο για το κάθε τεμάχιο extra.

Η επωνυμία του μαγαζιού είναι  Medical&work cothing και το τηλ. 2810261005 www.jsaridakis.gr
Περιμένουμε συμμετοχες μέχρι το τέλος της εβδομάδας για να προχωρήσω στην παραγγελία.
Για οποιαδήποτε απορία είμαι πρόθυμος να βοηθήσω .
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 09, 2009, 17:27 από Morpheus »
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουάριος 09, 2009, 19:17 »
Τελικα το logo θα ειναι το ιδιο που ειναι στο σαιτ??!και αν ναι...πισω θα ειναι μεγαλο και μπροστα στο μερος της καρδιας θα ειναι μικρο??!

Ευχαριστω! :)

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουάριος 09, 2009, 19:52 »
Ακριβός έτσι θα είναι μπροστά τα γράμματα με την διεύθυνση και πίσω ολόκληρο το σήμα.
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουάριος 09, 2009, 20:00 »
Οποτε ενα φουτερ με κουκουλα θα κοστισει περιπου 28 ευρω με λογκο πισω και μπρωστα..!?και απο κατω(κρητη) για  να ερθει εδω δεν χριαζετε να πληρωσω τπτ|?

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουάριος 10, 2009, 14:23 »
Τα χρήματα για την μπλούζα θα σου πω ένα λογαριασμό να τα κατάθεσης όταν είναι η ώρα και τα έξοδα αποστολής θα είναι του παραλήπτη.
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος PEACERMAN

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #41 στις: Φεβρουάριος 10, 2009, 15:54 »
Τα χρήματα για την μπλούζα θα σου πω ένα λογαριασμό να τα κατάθεσης όταν είναι η ώρα και τα έξοδα αποστολής θα είναι του παραλήπτη.
Τα εξοδα αποστολης..ποσα θα ειναι στο περιπου?!

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #42 στις: Φεβρουάριος 10, 2009, 16:31 »
 Δεν γνωρίζω ακόμα. 5 euro? πιο πολύ δεν νομίζω.
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.

Αποσυνδεδεμένος tsoula

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #43 στις: Φεβρουάριος 10, 2009, 23:07 »
Δεν γνωρίζω ακόμα. 5 euro? πιο πολύ δεν νομίζω.

με κούριερ μέχρι 2 κιλά 11,00 ευρώ...
το ταχυδρομείο είναι αρκετα ποιο οικονμικό...και τώρα πια είναι και αξιοπιστο!
"ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΡΩΜΑΙΟΙ"

Αποσυνδεδεμένος Morpheus

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 279
  • Φύλο: Άντρας
  • The future belongs to those who believe.
Απ: Τι θα λέγατε για μπλουζάκια με το λογότυπο του Club?
« Απάντηση #44 στις: Φεβρουάριος 12, 2009, 21:42 »
PEACERMAN επιδι αύριο θα κάνω την παραγγελια μπορείς να μου πεις αν θέλεις και τι ακριβός θα ήθελες? Απο αυτά που θα παραγγείλουμε?
Sorry Για τα ορθογραφικα.
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.