Αποστολέας Θέμα: Videακια ...  (Αναγνώστηκε 34177 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος george36

  • Jimny
  • Μηνύματα: 554
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #30 στις: Μάρτιος 03, 2010, 18:50 »
κοιτα παρατηρητικοτητα και προβληματισμοι!!!!!  γεια σου γιανναρε αετοματη ha

Αποσυνδεδεμένος blacklimit

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 597
  • Φύλο: Άντρας
  • ORESTIADA EVROS
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #31 στις: Μάρτιος 03, 2010, 20:31 »
το συγκεκριμενο βιντεο απο οσο ξερω απο φιλο που εχει μαγαζι με ειδη κυνηγιου του το ειχε στυλει η αντιπροσωπια τις συγκεκριμενης μαρκας για διαφημηστικους λογους και ειναι αρκετα παλιο γιατι εχουν αλλαξει σχεδον ολα τα οπλα που δειχνει

αλλαζει οπλα αλλα χρησιμοποιει καθε φορα διαφορετικο τυπο μονο και μονο για να δειξει τις δυνατοτητες του καθε οπλου

για να τα κανει καποιος ολα αυτα τα κολπα χρειαζετε πολυ εξασκηση ασχετα με το οπλο που εχει στα χερια του.

drink on bed!!!

drive on road!!!

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 03, 2010, 20:59 »
Εσύ Δημήτρη ( Setteras ) γνωρίζεις κάποιο άλλο όπλο το οποίο μετά απο τόσες βολές να μην επηρρεάζεται η βαλλιστική του ικανότητα? Μιλάω πάντα για καραμπίνες που χρησιμοποιούνται για κυνήγι.

 Προσωπικά δεν γνωρίζω κανένα τέτοιο όπλο.Βέβαια δεν τα ξέρω και όλα. ;)

 Τώρα όσον αφορά το αν το video είναι 100 % πραγματικό ή όχι ,ο καθένας έχει την προσωπική του γνώμη που είναι πάντα σεβαστή. ;) συγουρα και καλα κανεις και λες την γνωμη σου...σεβαστη...απλα εγω σου ειπα οτι ειναι αληθινο γιατι τον τυπο τον εχω δει στην Ιταλια σε 3 παρουσιασεις και πραγμματικα δεν ξερει τι κανει....

 Απο κεί και πέρα εγώ με το πονηρό μου μυαλό κάθομαι και ρωτάω τον εαυτό μου τα εξής:

 Α) γιατί βρε Γιάννη εφόσον το video είναι 100 % καθαρό,το πλάνο απο την κάμερα δεν ανοίγει και εστιάζει επίμονα στον άνθρωπο... γιατι απλα διαφυμηζει το οπλο σαν αρχη  και  αυτον που ριχνει

 Β) και γιατί βρε Γιάννη εφόσον το video είναι 100 % καθαρό,οι 8 στις 10 βολές του video χτυπάνε στο πλάι το πιατάκι και όχι πιο κεντρικά? Αυτό φαίνεται απο την σκόνη που δημιουργείται όταν διαλύεται το κάθε πιατάκι...απλοί κανόνες σκοπευτηρίου. ;) επιδη και εγω κανοι σκοπευτηριο εδω και 20 χρονια δεν υπαρχουν τετοιοι κανονες....οσο για το αν χτυπαει ακρη η κεντρο εχει να κανει με την βολη..

 Γ) και γιατί κάθε φορά που αλλάζει η εικόνα με τον συγκεκριμένο κύριο,ο συγκεκριμένος κύριος αλλάζει και όπλο? Μήπως γι αυτό δεν επηρρεάζεται η βαλλιστική ικανότητα των όπλων?  η βαλιστικη ικανοτιτα δεν αλλαζει ευκολα αν υπαρχουν συγκεκριμενοι παραγοντες...ζεστη...αερα...και φυσικα το φυσιγγι...θα ξερεις πυστευω οτι τα φυσιγγια trap εχουν τετοια γωμοση που δεν επιτρεπουν πιεσεις αρα και θερμοκρασια της κανης...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 03, 2010, 21:01 από wolf »
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος cobr@ 4x4

  • Jimny
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 04, 2010, 19:42 »
Επειδη δεν εχω μαθει ακομα πως ανεβαζεις βιντεο αν θελεται μπορειται να πατε στο youtube και να δειτε το βιντεο με την ονομασια baikal mp 153(ειναι το πρωτο βιντεο με εναν αντρα στα χιονια)

Αποσυνδεδεμένος cobr@ 4x4

  • Jimny
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 04, 2010, 19:46 »
Μπορει το βιντεο που εβαλα να ειναι εκτος του θεματος αλλα το εγραψα για να το δειτε επειδη αναφερθηκατε σε οπλα.Και παντα φιλικα δεν θελω να δημιουργησω καποιο προβλημα με την συζητηση απλα το εβαλα για να το δειτε

ευχαριστο

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 04, 2010, 21:26 »
καλο αλλα επρεπε να τον εχω το 2006 στον ευρο για παπιες...ειχε -19 το μεσημερι...4 οπλα ειχα μαζι μου 1 απο αυτα poze...με αυτο κινηγαγα 3 μερες και ο λογος ηταν οτι οι 3 οι καραμπινες ριχναν σε αργη κινηση.... lol lol lol
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος cobr@ 4x4

  • Jimny
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #36 στις: Μάρτιος 04, 2010, 22:15 »
Και εγω στο κυνηγη παω με πλαγιοκανο μαρκας baikal και ο πατερας μου με super poze το οποιο ειναι το αγαπημενο μου οπλο.Καραμπινα ειχαμε παλια αλλα την πουλησε ο πατερας μου γιατι δεν του αρεσε οπως δε μου αρεσουν και εμενα πολυ.Πιστευω πως τα δικανα εχουν προσφερουν αλλη χάρη στο κυνηγη.  _10007> και παντα σε πρωσωπικο εππιπεδο χωρις να θελω να πω οτι η καραμπινες ειναι αχρηστες απλα δεν μου αρεσουν

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #37 στις: Μάρτιος 04, 2010, 23:48 »
ολα ειναι θεμα γουστου...αλλα γουστα ο ενας αλλα ο αλλος...εγω απο <χομπι> να σου πω οτι εχω και δυκανα και καραμπινες...βεβεα καινουργια καραμπινα εχω να αγωρασω εδω και 6 χρονια...δυκανο το τελευταιο το αγωρασα φετος...μαρκας merkel ...εχω και 2 piper το ενα απο τα οποια ηταν του παππου μου....2 betinsoli 1 bereta
απο καραμπινες εχω αδυναμια στη beneli.....4 εχω.... :D
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 05, 2010, 07:58 »
ολα ειναι θεμα γουστου...αλλα γουστα ο ενας αλλα ο αλλος...εγω απο <χομπι> να σου πω οτι εχω και δυκανα και καραμπινες...βεβεα καινουργια καραμπινα εχω να αγωρασω εδω και 6 χρονια...δυκανο το τελευταιο το αγωρασα φετος...μαρκας merkel ...εχω και 2 piper το ενα απο τα οποια ηταν του παππου μου....2 betinsoli 1 bereta
απο καραμπινες εχω αδυναμια στη beneli.....4 εχω.... :D

Ετοιμάζεσαι για πόλεμο ? 10 οπλα?  0_21 0_21 0_21 0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος wolf

  • Jimny
  • Μηνύματα: 441
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 05, 2010, 13:17 »
12.....

 :D :D :D

καμια φωρα ομως δεν ξερεις Χαρη....ισως να γινει πολεμος...θα ταμπουροθω και οποιος ερθει....γιουργιααααααααααααααααααααα


 j12 j12 j12 j12 j12
Μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του και θα σε νικήσει στο τέλος λόγω εμπειρίας

Αποσυνδεδεμένος YannisS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2146
  • Φύλο: Άντρας
  • Το καλύτερο και πιο οικονομικό 4x4 ever
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #40 στις: Μάρτιος 05, 2010, 13:44 »
Αφήστε τα video με τις Beneli   _10007> και απολαύστε με την Julia.... lol cactus _198>

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #41 στις: Μάρτιος 05, 2010, 14:44 »
Αλλάζουμε θέμα.....

www.youtube.com/watch?v=2J0ikG4XpTs


Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #42 στις: Μάρτιος 05, 2010, 17:19 »
Αλλάζουμε θέμα.....

www.youtube.com/watch?v=2J0ikG4XpTs



  Δυστυχώς έτσι μας έχουν καταντήσει.

Αποσυνδεδεμένος SAV

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 942
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #43 στις: Μάρτιος 06, 2010, 17:56 »

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: Videακια ...
« Απάντηση #44 στις: Μάρτιος 21, 2010, 10:19 »
γατοκαυγας...!!!!!!!!!! lol lol lol lol

http://www.youtube.com/watch?v=BufdGgaDrK8