Αποστολέας Θέμα: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!  (Αναγνώστηκε 39011 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #150 στις: Ιούνιος 12, 2006, 23:40 »
.....θα έβαζα και άλλες αλλά κάτι για γεμάτους φάκελλους αποστολής μου βγάζει και δε μπορώ  0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 0_21 u10 u10 u10

Αποσυνδεδεμένος ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 387
  • Φύλο: Άντρας
  • Over the hills and far away...
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #151 στις: Ιούνιος 12, 2006, 23:44 »
Όλα άψογα  cl cl cl cl cl. Με το καλό να γυρίσουν όλοι και περιγραφές αύριο το βράδυ μετά την δουλειά a105
Τέσσερα πράγματα δεν αλλάζουν στη ζώή:Οι μέρες που έζησες,οι πράξεις που έκανες,τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες!

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #152 στις: Ιούνιος 13, 2006, 00:44 »
Πρίν λίγο γυρίσαμε κι εμείς (μείναμε με την Ξένια να της κάνουμε παρέα μέχρι να φύγει το τραίνο).

Να φτάσετε όλοι καλά !!!  >c082

Τα συναισθήματα....δεν μπορώ να τα περιγράψω σήμερα...

Απο το πρωί (αν καταφέρουμε να συνέλθουμε) θα κάνω περιγραφή... 

Φωτο θα βρείτε στο album που ανοίχτηκε (και που θα βάλουμε όλοι) εδώ http://www.jimnyclub.com/index.php?option=com_gallery2&Itemid=29&g2_view=core.ShowItem&g2_itemId=5705

Σας ευχαριστούμε όλους....παλιούς και νέους φίλους..... 017>/

Δεν μπορώ τους αποχαιρετισμούς..... >12183 >12183 >12183

« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 13, 2006, 03:07 από Teo »
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Ελευθερια

  • Jimny
  • Μηνύματα: 10
  • www.jimnyclub.com
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #153 στις: Ιούνιος 13, 2006, 11:02 »
Καλημέρα και απο εμένα,

παρά την κούραση απο τις 7 και πλέον ώρες της επιστροφής εχθές και τον άχαρο χώρο του γραφείου μου  009a>σήμερα,δεν φεύγει στιγμή απο το μυαλό η εικόνα της λίμνης απο ψηλά....!!!! Οτι πιό τέλειο έχω δεί εδώ και παρα πολύ καιρό. _supr>
Ο μικρός Κωνσταντίνος βέβαια γκρίνιαζε γιατί φύγαμε απο το ..........καινούργιο του ΣΠΙΤΑΚΙ!!!!

Εκπροσωπόντας λοιπόν και τον υιό μου σας λέω οτι όλα ήταν Α Ψ Ο Γ Α  10806>

Βέβαια εγώ είμουν η " άτυχη " της παρέας που ενώ ήθελα να κάνω βαρκάδα στην λίμνη δεν τα κατάφερα  >12183 >12183

Όμως΄είναι σίγουρο ότι θα ξαναπάμε  yes yes yes

Φιλία σε όλους και περιμένουμε την αναγγελία της ΝΕΑΣ εξόρμησης

Αποσυνδεδεμένος Dora

  • Jimny
  • Μηνύματα: 137
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν θα σε πειράξει κανείς μέσα απο τις καρδιές μας
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #154 στις: Ιούνιος 13, 2006, 11:24 »
Δεν θυμάμαι να έχω κάνει πιο συγκλονιστική εκδρομή, σαν αυτή της Κερκίνης, που μόλις τέλειωσε !!!

 10806> 10806> 10806>
Η παρέα ήταν καταπληκτική!!!   j12 j12 j12 j12

Η φύση ανεξάντλητη, μας μάγεψε όλους !!! >s014 >s014 >s014

Τα καταλύματα του Οίκοπεριηγητή φτιαγμένα με πολύ μεράκι και γούστο!!!  cl cl
 
Οι διαδρομές off-road που κάναμε είχαν την ανάλογη περιπέτεια !!!! >c082 >c082

Να πω λοιπόν ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους, που με την παρουσία τους
έκαναν τη εκδρομή αυτή τόσο ΥΠΕΡΟΧΗ που θα την έχουμε στο μυαλό μας μέχρι την επόμενη συνάντηση.
 >12183 >12183 Γιατί όλα τα ωραία να τελειώνουν τόσο γρήγορα......
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 13, 2006, 11:48 από Dora »
Γιατί έφυγες..............
Είναι πολύ σκληρό να καταλαβαίνεις ότι είσαι ένα τίποτα.Εκεί που πιστεύεις ότι έχεις κάτι μέσα σε 10 λεπτά το χάνεις γιατί έτσι........

Θα σε περιμένω στα όνειρά μου πριγκίπισσά  μου

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #155 στις: Ιούνιος 13, 2006, 11:30 »
...τώρα που διάβασα το post της Δώρας, θυμήθηκα ότι δεν την ευχαρίστησα για το εξαιρετικό Νο. 6  _1087> _1087> Νοστιμότατο πραγματικά  _brav/ _brav/ _brav/ _brav/
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 13, 2006, 11:32 από freskos »

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #156 στις: Ιούνιος 13, 2006, 11:38 »
Δεν θυμάμαι να έχω κάνει πιο συγκλονιστική εκδρομή, σαν αυτή της Κερκίνης, που μόλις τέλειωσε !!!
:'(

Όμως΄είναι σίγουρο ότι θα ξαναπάμε  yes yes yes
j12

Η σκέψη μας ήταν μαζί σας, το σώμα μας στην δουλειά, γ@μω τα κανάλια μου γ@μω yah yah yah yah yah yah
Γιάννης Δημητρέλης

mich500

  • Επισκέπτης
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #157 στις: Ιούνιος 13, 2006, 11:42 »
Να πούμε και 'μεις ότι περάσαμε καταπληκτικά με την παρέα, κι ας έχουμε πάει στην Κερκίνη 3000 φορές!
Ελπίζω να αρχίσουν να γίνονται πραγματικότητα και ταξίδια εκτός Ελλάδος, βλέπε Τυνησία, Καππαδοκία, Τρανσυλβανία ε.. καταπληκτικέ Niksi?

Μιχάλης Μουρατίδης

Nomad Off Road
Travel and Outdoor Team

Αποσυνδεδεμένος freskos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 374
  • www.jimnyclub.com
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #158 στις: Ιούνιος 13, 2006, 11:59 »
Ελπίζω να αρχίσουν να γίνονται πραγματικότητα και ταξίδια εκτός Ελλάδος, βλέπε Τυνησία, Καππαδοκία, Τρανσυλβανία ε.. καταπληκτικέ Niksi?

Μιχάλης Μουρατίδης

Nomad Off Road
Travel and Outdoor Team


 ju_11

Αποσυνδεδεμένος russian jimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
  • www.jimnyclub.com
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #159 στις: Ιούνιος 13, 2006, 13:13 »
όλα τέλεια, πάντα τέτοια.
Μιχάλη cl ευχαριστούμε για τις ξεναγήσεις και τις διαδρομές
Γιάννη   dupευχαριστούμε για τη φιλοξενία  τον ενθουσιασμό και την αγάπη για τη λίμνη που μας μετέδωσες
Αντώνη   yahευχαριστούμε για τη φροντίδα και τα απίστευτα καλαμπούρια
Δώρα _ac43> ευχαριστούμε για το υπέροχο Νο 6 και τα τραγούδια
Τεο + Δώρα supr σας ευχαριστώ για τη παρέα και τις μπύρες μέχρι να έρθει το τρένο
Ευχαριαστώ όλους εσάς για τη καλή παρέα, τη μαμά μου τον μπαμπά μου τη θεία μου τη θέκλα και το σκύλο μου τη Σούση που με στήριξαν.
δεν είναι ο προορισμός που μετράει . . . αλλά ο δρόμος . . .

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #160 στις: Ιούνιος 13, 2006, 15:39 »
Εκτος το νο6 δεν φαγατε τιποτα? 0_21 0_21 0_21

Αποσυνδεδεμένος Ελευθερια

  • Jimny
  • Μηνύματα: 10
  • www.jimnyclub.com
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #161 στις: Ιούνιος 13, 2006, 16:13 »
Να΄μαι πάλι surp

η δουλειά όπως ξέρετε δεν αφήνει και πολλά περιθώρια  bhe bhe και ας θέλεις να είσαι όλη την ημέρα στο forum a105 a105

Θέλω να πώ μόνο ένα Μ Ε Γ Α Λ Ο  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στην Δώρα για την βοήθεια και την άμεση ανταπόκρισή της για την έκπληξη στον συζυγο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗ για τα γενέθλια του το Σάββατο  _thank>

Επίσης θέλω και δημόσια να πώ στην Δώρα Χ Ρ Ο Ν Ι Α   Π Ο Λ Λ Α για την γιορτούλα της  j12 .Φιλενάδα είμαι ασυγχωρητη  sorr sorr


Αποσυνδεδεμένος Dora

  • Jimny
  • Μηνύματα: 137
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν θα σε πειράξει κανείς μέσα απο τις καρδιές μας
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #162 στις: Ιούνιος 13, 2006, 16:32 »
 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_ 1jum_
 _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026; _026;


ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΩ!!!
Γιατί έφυγες..............
Είναι πολύ σκληρό να καταλαβαίνεις ότι είσαι ένα τίποτα.Εκεί που πιστεύεις ότι έχεις κάτι μέσα σε 10 λεπτά το χάνεις γιατί έτσι........

Θα σε περιμένω στα όνειρά μου πριγκίπισσά  μου

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #163 στις: Ιούνιος 13, 2006, 16:48 »
Η ιδέα ξεκίνησε έπειτα απο την επίσκεψη του Νίκου στην Θεσσαλονίκη την Πρωτομαγιά. Του είχαμε μιλήσει για το μέρος που επισκεπτόμαστε πολύ συχνά με το Γιάννη και την Αννα και κανονίσαμε να τον πάμε να δεί κι αυτός απο κοντά μία απο τις τρείς ημέρες που θα ήταν μαζί μας...
Μίλησα με το Γιάννη το Ρέκλο και κανονίσαμε να κάνουμε μιά περιήγηση στη λίμνη. Το δέχτηκε με μεγάλη χαρά αλλά λόγω του οτι ήταν πολύ απασχολημένος ανέλαβε να μας ξεναγήσει ο φίλος ο Μιχάλης που μας περίμενε εκεί...
Ευτυχώς, γιατί έτσι μας δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσουμε απο κοντά άλλον έναν σπουδαίο φίλο και λάτρη της φύσης, της περιπέτειας και της καλής παρέας...Οι αφηγήσεις του μας μάγεψαν και κάναν το μέρος ακόμη πιό υπέροχο...
Τη συνέχεια την ξέρετε απο τις περιγραφές μας για το συγκεκριμένο τριήμερο... Ο Νίκος όπως ήταν φυσικό... έπαθε την πλάκα του και μας έριξε την ιδέα : Πρέπει να κανονίσουμε μία συνάντηση του jimnyclub εδώ για να δούνε όσοι μπορούν αυτόν τον παράδεισο...Εμείς λόγω της απόστασης είμασταν διστακτικοί, αυτός όμως επέμεινε πως δεν θα υπάρχει πρόβλημα...
Αρχίσαμε τα τηλέφωνα στο Γιάννη το Ρέκλο για τον ξενώνα, και αφού εξασφαλίσαμε την πληρότητα των δωματίων,
ζητήσαμε τη συμμετοχή του Μιχάλη (δεν προσπαθήσαμε και πολύ!!!) που δέχτηκε ... αμέσως. _231;

Ετσι ανέλαβε ο Nicksi να κάνει μιά ...μικρή περιγραφή και να ξεκινήσει τη λίστα συμμετοχής...
Με έκπληξη διαπιστώνω πως το ενδιαφέρον ήταν μεγαλύτερο απο τους φίλους μας στην Αθήνα ...

Ο χρόνος άρχισε να κυλάει όλο και πιό αργά...μέχρι να φτάσει η μεγάλη μέρα...
Παραμονή της εκδρομής έρχεται στη Θεσσαλονίκη ο Νίκος με την Πετρούλα και τον καταπληκτικό Κωνσταντίνο.
Αφού πήγαμε για τσίπουρο σε παρακείμενη ψαροταβέρνα, κάναμε και το βάπτισμα του πυρός  στην άμμο στο καινούριο jimny τους...
Το βράδυ ατέλειωτο μέχρι την ώρα της συνάντησης με τους υπόλοιπους που είχαμε κανονίσει να βρεθούμε στην έξοδο της πόλης για να πάμε όλοι μαζί στην Κερκίνη...

Σαββατο πρωί ξυπνήσαμε, αρχίσαμε τα τηλέφωνα για το ραντεβού (ήταν ακόμη μακρυά τα παιδιά), μετά απο λίγη ώρα χτυπάει το κινητό μου, ο θείος Nicksi… «Ρε φίλε... και τί δε θά ?δινα για έναν καφέ απο τα χέρια της Δώρας...»
Του λέω... άστο τώρα θα σου φτιάξει όταν πάμε στην Κερκίνη και ακούω.... «Ανοιξέ μας την πόρτα !! !! !!»
Ηταν απ? έξω ο αλητήριος και μας έλεγε λίγο πρίν πως ήταν στην Κατερίνη ακόμη!!!!! Μαζί ήταν και ο Σταύρος με την Αλίκη που συμμετείχαν στην πλάκα... Παιδιά.... σας το χρωστάω...

Μετά το καφεδάκι ξεκινήσαμε να βρούμε το Γιάννη με την Αννα (που μας περίμεναν για άλλη μιά φορά) και τους υπόλοιπους στο σημείο συνάντησης...
Γνωρίσαμε τη Μένια και το Χρήστο, σε λίγο ήρθε και ο Μάχος και περιμέναμε (όπως πάντα) τον gc για να ξεκινήσουμε…
Ο καιρός υπέροχος (έβρεχε συνεχώς προετοιμάζοντάς μας για το τί θα συναντούσαμε !!! ) ώσπου ξαφνικά ο ήλιος
ξεπροβάλλει τυφλώνοντάς μας... Είχαμε κάνει όμως λάθος... έφτασε ο Γιώργος...
Ξεκινήσαμε λοιπόν όλοι μαζί μέσα στη βροχή, να βρούμε και την Ξένια  και το Βαγγέλη με την Τούλα που ήδη είχαν φτάσει και μας περίμεναν...

Καφεδάκι, γνωριμίες, κουβεντούλα και τα αγοράκια (μαζί με την Ξένια και τη Μένια)που δεν κρατιόμασταν, συναντιόμαστε με το Μιχάλη και ξεκινήσαμε για μιά χαλαρή εξερεύνηση στα πέριξ αφήνοντας τα κορίτσια στον ξενώνα...




Ουφ... τη συνέχεια την ξέρετε...πού να κάθομαι να σας τα γράψω όλα....
.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος chriska

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 538
  • Φύλο: Άντρας
Απ: " KEΡKINH 2006 " - Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!!!
« Απάντηση #164 στις: Ιούνιος 13, 2006, 17:12 »
Eίμαι σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης.........
Για το μόνο που μετανιώνω είναι ότι έχασα τη λαική βραδιά με τη φωνή της Dora......... lol lol lol
Tα υπόλοιπα μπορώ να τα δώ και άλλη φορά......
Φίλε Τεο άλλη φορά απαγορεύονται τα τηλεφωνήματα τέτοιες ώρες  lol lol lol για αποφυγή επεισοδίων.......
Κακή εποχή και μπερδεμένη κατάσταση με άφησαν εκτός.........
Ελπίζω την επομένη και ας είναι και με νταλίκα lol lol lol (έβγαλα είδηση? 8))     
“ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ”
Christoforo Caneli