Αποστολέας Θέμα: φιμε τζαμια  (Αναγνώστηκε 48865 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος greenjimny

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1247
  • Φύλο: Άντρας
  • "JIMNY" nothing more, nothing less!!!!
Απ: φιμε τζαμια
« Απάντηση #105 στις: Μάρτιος 29, 2012, 22:29 »

οι μισοι ελληνες πρεπει να εχουμε την ιδια παθηση...ελεος... στο τελος οσοι εχουμε φιμε να
ζητησουμε και κανενα επιδομα ... τοσα δινουν ... γιατι οχι κι ενα ακομα????     t4

 lol lol lol lol lol
Nobody is perfect...except the captain!!!!

Αποσυνδεδεμένος Setteras

  • Jimny
  • Μηνύματα: 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: φιμε τζαμια
« Απάντηση #106 στις: Μάρτιος 31, 2012, 13:35 »
Αυτο ακριβως..... οτι θελει ο καθενας ζηταει  87
ασε πια που αυτο το '' χαρτι γιατρου'' ειναι οτι πιο χαζο  εχουν βρει για παραθυρακι ....
οι μισοι ελληνες πρεπει να εχουμε την ιδια παθηση...ελεος... στο τελος οσοι εχουμε φιμε να
ζητησουμε και κανενα επιδομα ... τοσα δινουν ... γιατι οχι κι ενα ακομα????     t4


   1 από τους λόγους πάντως που μας έφεραν ως κράτος εδώ είναι και αυτά τα παραθυράκια  :(.

Αποσυνδεδεμένος tech-nick.gr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1
  • www.jimnyclub.com
Απ: φιμε τζαμια
« Απάντηση #107 στις: Φεβρουάριος 20, 2020, 23:39 »
Είμαι σε αυτόν τον χώρο πάνω από 20 χρόνια.Η τοποθέτηση αντηλιακών μεμβρανών είναι κάτι παραπάνω από δουλειά για μένα.Μέσα από την   εμπειρία μου και την τεχνογνωσία μου έκατσα και έγραψα ένα ολοκληρωμένο άρθρο για τις αντηλιακές μεμβράνες,θέλοντας να μοιραστώ τις γνώσεις μου στο αντικείμενο αυτό. Εδώ θα βρείτε τα πάντα -τεχνικά,ποιότητες,νομοθεσία και άλλα πολλά.
Μπορείτε να ρίξετε μια μάτια στο 
https://autofilms.gr/αντηλιακές-μεμβράνες-αυτοκινήτων-α-ω/

Αποσυνδεδεμένος PATELIS

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2081
  • Φύλο: Άντρας
  • mud needs you
    • patelis.gr
Απ: φιμε τζαμια
« Απάντηση #108 στις: Φεβρουάριος 22, 2020, 21:07 »
Για δώσε μας τιμές για τις τρεις ποιότητες για το jimny που ενδιαφέρει τους περισσότερους εδώ στο forum, επίσης υπάρχει κάποια έκπτωση για τα μέλη?
Give Love, Feel Better! !!!