Αποστολέας Θέμα: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου  (Αναγνώστηκε 8086 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Στις 16-17-18 πραγματοποιησαμε και εμεις το οδοιπορικο  σε αυτα τα πανεμορφα μερη .Σε αυτους τους δυσκολους καιρους που διανιουμε καταφεραμε κα ανεβηκαμε 21 οχηματα με πανω απο 50 ατομα και τις δυο ημερες που ελαβαν μερος ακομα και στις φωτο που βγαζαμε ηταν αδυνατο να μαζετουμε ολοι μαζι :lol:  :lol: δειχνοντας οτι οταν υπαρχει καλη παρεα παντα θα υπαρχουν και καλες εκδρομες και καλη διαθεση βγαζοντας μας εστω και για λιγο απο ολα αυτα τα προβληματα που μας ταλανιζουν!!
Τελος να ευχαριστησω και τον φιλο μου τον Αλεκο τον Αποστολιδη για οσους τον γνωριζουν που ακολουθησε μαζι με την συζηγο του Καιτη μαζι μας ως συνπλοηγος μου μιας και ηταν εκεινες τις ημερες επανω στο Καρπενιση οδηγωντας μας καποιες φορες μεσα απο αχαρτογραφιτες διαδρομες και υπεροχα τοπια που μονο αυτος γνωριζει καλυτερα απο καθε αλλον!!Και ενα μικρο φωτορεπορταζ...

Μια μικρη ενημερωση που εκανα στα παιδια πριν το ξεκινημα

Στον αυχενα της Καλικακουδας στα 1800μ υψομετρο!!






Κατεβαινοντας για το φαραγγι του Πανταβρεχει στο βαθος διακρινεται και η γεφυρα


Μπαινοντας στο φαραγγι











Στο χωριο Ροσκα για σουβλακια ο ιδιοκτητης ηρθε και την ανοιξε την ταβερνα ειδηκα για εμας απο το Αγρινιο αν θυμαμαι καλα




Απο Χελιδονα προς Φιδακια κατω το χαος!!


Διασχιση μεσα απο το φαραγγι στην λιμνη των Κρεμαστων απο πανω ξεχωριζει και η ξυλινη γεφυρα













Ηλιοβασιλεμα στην λιμνη των Κρεμαστων







Ο Αλεκος εξηγωντας για την ιστορια της λιμνης τον Κρεμαστων!!


Στο μουσικο καφενειο στο Καρπενιση το Σαββατο το βραδυ 




Ξεκινωντας την Κυριακη το πρωη μεσα απο μια τεχνικη σφικτη διαδρομη με ανηφορικα κοματια και νερωφαγωματα για τα Κοκαλια


Στο μνημειο στα Κοκαλια


Ανεβαινοντας στα αλπικα λειβαδια απο Κοκαλια προς Γραμμενη Οξια μιλαμε για πολυ αυτοκινητο :lol:  :lol:








Μεσα στην Γραμενη Οξια !!


Σταση στην βρυση του Αρβανιτη στην Γραμμενη Οξια


Ανεβαινοντας στα Βαρδουσια


στα αλπικα λιβαδεια στα Βαρδουσια


Και τελος στον Αθανασιο Διακο για τα κενα που ειχαμε στα στομαχια απο τις προηγουμενες ημερες :lol:  :lol:




Και τις υπολοιπες μπορειτε να τις δειτε εδω  :D  :D  :D
http://www.forum.evripos4x4.gr/viewtopic.php?f=26&p=8127#p8127

http://www.forum.evripos4x4.gr/viewtopic.php?f=26&t=1118

Αποσυνδεδεμένος extractor

  • Jimny
  • Μηνύματα: 424
  • Φύλο: Άντρας
  • Κυριάκος
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 08:06 »
ΜΠΡΑΒΟ!!!!!
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ!!!!

Αποσυνδεδεμένος b00

  • Jimny
  • Μηνύματα: 232
  • Φύλο: Άντρας
    • Facebook
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 08:15 »
 _0491>

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 09:50 »
Η Περιηγητική Λέσχη Εύριπου το έχω πεί και άλλες φορές οτι είναι μάχιμη και πάντα αγαπημένη και το αποδεικνύει για άλλη μια φορά! Στο τέλος θα αναγκαστώ να μετακομίσω προς Εύβοια μεριά για να γίνω και εγώ μέλος της καθώς με όλα,μα όλα τα μέλη που έχω γνωρίσει, απλά μαζί τους έχω μείνει άφωνος με την αλληλοβοήθεια και την εξαιρετική τους παρέα και χαίρομαι ιδιαίτερα που τους βλέπω στις φωτογραφίες με γεμάτο χαμόγελο άρα και πανευτυχής!

 Θα συμφωνήσω με τον Κυριάκο...Μπράβο και μόνο αυτό και σας εύχομαι να έχετε την υγειά σας για τις επόμενες εξορμήσεις! Πάντα τέτοια!

 ΥΓ Πάνο,τώρα μάλλον κατάλαβα ακόμα περισσότερο γιατί πρέπει να σε γνωρίσω και απο κοντά!Συγχαρητήρια πάντα στους υγιείς απο νου ηγέτες που πρωτοστατούν! ;)

 ΥΓ2 I love Περιηγητική Λέσχη Εύριπου... >plaka/ >egrapses<
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος kapetanios

  • Jimny
  • Μηνύματα: 754
  • Φύλο: Άντρας
  • Allways fixing!!!
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 23, 2011, 16:07 »
Μπραβο παιδια, παντα τετοια!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 01:49 »
Nα στε καλα παιδες σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας  και τα καλα σας λογια!! roc2 Jimever  ακομα και απο Αθηνα που εισαι τα παντα γινονται ,αν ξερεις οτι υπαρχει μια μεγαλη παρεα που μοιραζετε το ιδιο χομπι-αγαπη που εχουμε και βρισκετε 45 λεπτα ποιο μακρυα μετα θα σου γινει κολημμα lol lol lol Ρωτα την Mitsos(Δημητρα) που ερχεται απο Μαραθωνα τον Stakyr κ.λ.π. και οχι μονο αυτο ακομα και στις συγκεντρωσεις της Τεταρτης που κανουμε.Οποτε σε βλεπω συντομα να τα λεμε και απο κοντα !! j12 j12

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 09:04 »
Nα στε καλα παιδες σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας  και τα καλα σας λογια!! roc2 Jimever  ακομα και απο Αθηνα που εισαι τα παντα γινονται ,αν ξερεις οτι υπαρχει μια μεγαλη παρεα που μοιραζετε το ιδιο χομπι-αγαπη που εχουμε και βρισκετε 45 λεπτα ποιο μακρυα μετα θα σου γινει κολημμα lol lol lol Ρωτα την Mitsos(Δημητρα) που ερχεται απο Μαραθωνα τον Stakyr κ.λ.π. και οχι μονο αυτο ακομα και στις συγκεντρωσεις της Τεταρτης που κανουμε.Οποτε σε βλεπω συντομα να τα λεμε και απο κοντα !! j12 j12

+100000000000000

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 13:03 »
Nα στε καλα παιδες σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας  και τα καλα σας λογια!! roc2 Jimever  ακομα και απο Αθηνα που εισαι τα παντα γινονται ,αν ξερεις οτι υπαρχει μια μεγαλη παρεα που μοιραζετε το ιδιο χομπι-αγαπη που εχουμε και βρισκετε 45 λεπτα ποιο μακρυα μετα θα σου γινει κολημμα lol lol lol Ρωτα την Mitsos(Δημητρα) που ερχεται απο Μαραθωνα τον Stakyr κ.λ.π. και οχι μονο αυτο ακομα και στις συγκεντρωσεις της Τεταρτης που κανουμε.Οποτε σε βλεπω συντομα να τα λεμε και απο κοντα !! j12 j12

+100000000000000

 Αυτό που σας έχω τονίσει Πάνο και Γιάννη είναι το σημαντικότερο (κατα την ταπεινή μου γνώμη)...Να είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα,να κάνουμε αυτό που αγαπάμε και μας γεμίζει και να περνάμε καλά. ;)
 
 Κανονίστε με τους "βοσκούς" μας (russo,Χάρη,Majestix,Μetalaxe,Din Din,Sav) καμιά κοινή βολτούλα όπως την προηγούμενη φορά να περάσουμε για άλλη μια φορά τόσο καλά.Αφού το ξέρετε...αλληλοαγαπιόμαστε! ;)

ΥΓ1 Δώστε και χαιρετίσματα στον φίλο μας  με το χαμόγελο τον Οδυσσέα και πείτε του να μπαίνει και εδώ καμιά φορά που τον έχουμε χάσει!!! cl cl cl
ΥΓ2 Ελπίζω να τους πείσω κάποια στιγμή να ανέβουμε καμιά Τετάρτη να  τα πούμε  και προπάντων να πάρω κανά μπλουζάκι γιατί θέλω πολύ ένα μπλουζάκι σας...Το λέω ειλικρινά!! ;)
 ΥΓ3 Να είστε όλοι καλά και να περνάτε πάντα έτσι καλά! j12
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!

Αποσυνδεδεμένος panosxalkida

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 494
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 18:37 »
Να σαι καλα φιλε jimever .Oσο για προσεχως θα κανονισουμε κατι καλο με τους γνωστους "βοσκους" για λασπη μεχρι τα μπουνια............. roc2 roc2

Αποσυνδεδεμένος JM

  • Jimny
  • Μηνύματα: 799
  • Φύλο: Άντρας
  • η αλλιως johnmlrs...!
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 24, 2011, 23:05 »
φιλε γιαννη αυτο το διαστημα ειμαστε σε διαδικασια εκλογων στη λεσχη.οποτε,οταν τελειωσει και οργανωθουμε,οπως ειπε και ο πανος σιγουρα θα τα πουμε και απο κοντα!!!


Αποσυνδεδεμένος stakyr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 77
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #10 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 17:06 »
Mαλλον πολυ συντομα προβλεπω ανταμωμα των μελων και των 2 λεσχων..... j12 j12 j12
Και μαλιστα "ανταγωνιστικο" , μια και η Ευριπου κατεβαινει με 9 αυτοκινητα στο Orienteering και το jimnyclub με 3 (μεχρι τωρα... ;) ;)) .
Οποτε ....στις 9/10/11 εχουμε ραντεβου στο Olympus plaza ....  yah yah yah yah

Αποσυνδεδεμένος jimever

  • Jimny
  • Μηνύματα: 2275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ -ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΟΞΙΑ-ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ με την λεσχη Ευριπου
« Απάντηση #11 στις: Σεπτέμβριος 28, 2011, 17:08 »
Mαλλον πολυ συντομα προβλεπω ανταμωμα των μελων και των 2 λεσχων..... j12 j12 j12
Και μαλιστα "ανταγωνιστικο" , μια και η Ευριπου κατεβαινει με 9 αυτοκινητα στο Orienteering και το jimnyclub με 3 (μεχρι τωρα... ;) ;)) .
Οποτε ....στις 9/10/11 εχουμε ραντεβου στο Olympus plaza ....  yah yah yah yah

   roc2 roc2 roc2 roc2
Σε παρακαλώ πρόσεχε που πατάς,γιατί εάν δεν το κατάλαβες....πατάς τα όνειρα μου!