Γενικά θέματα > Νέοι χρήστες

Τα Hobby μας....

(1/33) > >>

IronΜan:
Καλό το 4χ4, το jimny και τα λοιπά, αλλά...τι άλλο??
Ποιες είναι οι "ευχάριστες ερασιτεχνικές ενασχολήσεις σας" ha που λέει και ο πολυλεξικός του Magenta ??
Eδώ πείτε τα όλα στην φόρα....παραπέντε, παραδέκα, παρατέταρτο, ράφτινγκ, ξηλώνειν, καγιάκ, κογιότ, μαγειρική-πλάθω κουλουράκια, ζωοφιλία, αστολογία/αστρολογία, ταρώ , ερασιτέχνης Χορταρέας,παιζεις μπάλα, βλέπεις μπάλα, προσπαθείς να γίνεις μπάλα, μαζεύεις λουλούδια, γραματόσημα, οδοντογλυφίδες, εσώρουχα, κλήσεις, αυτοκόλητα....είσαι φυσιολάτρης, φυσιοδήφης, φισιολογικός?? ??
Οτι και αν είσαι όλα εδώ...γράφτε μας(εαν δεν μας έχετε γραμμένους είδη δηλαδή ;D ha) το χόμπυ σας

Πες τα όλα εδώ.... και γρήγορα...άντε γιατί πολύ σας καλομάθαμε lol lol


Οποιος δεν γράψει μια μέρα ban lol lol lol lol lol(Δημοκρατικές Διαδικασείες) lol

NickSi:
Ε, αντε ρε φιλε... αφου ειναι ετσι να γραψουμε!!!
Λοιποοοοοοοοοον εχουμε και λεμε... καταδυσεις με αυτονομες αναπνευστικες συσκευες (κοινως... με μπουκαλες), ψαροντουφεκο χωρις μπουκαλες, υποβρυχια φωτογραφια και βεβαια... φυση, πολυ φυση, εκδρομες και πανω απ ολα, ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ!!!

bilias_jr:
Aφου ο θειος ειναι υποχθονιος και υποθαλλασιος τυπος εγω ειμαι ορεσιβιος! lol lol
το χειμωνα κανω snowboard και το υπολοιπο καμια πεζοπορια(ειναι και καλη ασκηση).Για rafting ποτε θα παμε???
Γενικα αμα εχει σχεση με βουνο μεσα!
Θελω επισης να παρακολουθησω μαθηματα ψηφιακης φωτογραφιας!

ΘΕΛΩ ΕΝΑ ENDUROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! a105 a105
Ααααα μην ξεχασω να φαμε και τιποτα ρε παιδια,τοσες θερμιδες καψαμε! loula
Αυτα αμα ειχαμε χρονο και χρημα θελω αλλα τοσα!   ;D

Μάχος:
Αντε να πω και εγω τα χομπυ μου
ολο το χειμωνα πανω κατω,πανω κατω πανω κατω ουφ κουραστηκα 87 87 87 87 87 87 σκι στα βουνα της Μακεδονιας κατα προτιμηση Σελι και 3-5 Πηγαδια και το καλοκαιρι βολτες,πολλες βολτες για εξερευνηση της πανεμορφης Ελλαδος μας με την χοντρουλα μου (varaderaki μου εσυ) lol lol lol lol lol lol lol

NickSi:

--- Παράθεση από: bilias_jr στις Ιούνιος 28, 2006, 18:23 ---Aφου ο θειος ειναι υποχθονιος και υποθαλλασιος τυπος εγω ειμαι ορεσιβιος! lol lol
το χειμωνα κανω snowboard και το υπολοιπο καμια πεζοπορια(ειναι και καλη ασκηση).

--- Τέλος παράθεσης ---
Φιλε καποτε (μεχρι πριν απο 3 χρονια...), ημουν και εγω στα χειμερινα sports, αλλα τωρα πια λογω... ποδιου, ο αγαπητος μου doctor, μου απαγορευσε το ski!!!  bhe bhe bhe

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση