Αποστολέας Θέμα: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4  (Αναγνώστηκε 2771 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος IronΜan

  • Jimny
  • Μηνύματα: 3753
  • Φύλο: Άντρας
  • Πισσώνας
Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« στις: Δεκέμβριος 30, 2005, 16:50 »
Γιάννης Δημητρέλης

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 12, 2006, 01:46 »
ΛΕΣΧΗ ΚΑΒΑΛΑΣ 4Χ4
http://www.4x4letek.gr/main.htm

Αποσυνδεδεμένος black pete

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 47
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΟΔΟΣ
    • www.rhodes4wd.gr
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 13, 2006, 17:47 »
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 14, 2006, 18:09 από black pete »
ο κοντος,χοντρος και............ασχημος του www.rhodes4wd.gr

Αποσυνδεδεμένος Nick

  • Jimny
  • Μηνύματα: 112
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #3 στις: Σεπτέμβριος 14, 2006, 16:39 »

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #4 στις: Σεπτέμβριος 18, 2006, 22:47 »

Λέσχη 4Χ4 Κομοτηνής

http://www.4x4kom.gr

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Μπριζολοκομάντο

  • Jimny
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #5 στις: Σεπτέμβριος 20, 2006, 18:39 »
Εγω γνωριζω σιγα σιγα τι συμαινει jeep. Καλη σαν κινηση και ιδεα αλλα νομιζω οτι δεν θα ηθελα να υπαρχουν 100 διαφορετικα site συλλογοι για την ιδια αγαπη το τζιπινγκ την βολτα την παρεα την εκδρομη την βοηθεια και την αλληλουποστηριξη. Θα ηθελα να υπαρχει μεσα σε καθε κλαμπ ενα μερος που να γραφουν νιβακιδες jeepακιδες jimnaκιδες κτλ κτλ. Εχω δει οτι πολλοι γραφουν σε 1 σε 2 σε 3 σε πολλα site και ειναι ανουσιο. Ουτε προεδρους θελω ουτε ΔΣ ουτε βλακειες ουτε χρηματα και συνδρομες. Ας μετρησει το μερακι το φιλοτιμο ο ενθουσιασμος και η αναγνωριση να ειναι το κερδος μας. Ας μην παει χαμενη η γνωση του καθε ενα μας λιγη η πολυ. Οι κερδοσκοποι θα φανουνε και θα απομακρινθουνε. Εγω λογω δουλειας δεν εχω χρονο να στηνω site και να ειμαι mod, εχω ομως ορεξη να βοηθησω να ασχοληθω. Ας ανεβουμε λιγο επιπεδο και ας αφησουμε καβγαδες χωσιματα κι αλλες αηδιες για να ευχαριστηθουμε τα σπορ και την φυση. Οποιος ομως θελει να κανει κατι εξειδικευμενο ας το κανει και το λεω αυτο γιατι ειναι απλως η αποψη μου, . Ας εκμεταλευτουμε το internet την τεραστια αυτη virtual καφετερια για να απολαυσουμε την ελλαδαρα μας και τις γνωσεις και εμπειριες ολων μας

Αποψη για τα site εδω και εκει
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 20, 2006, 18:56 από Μπριζολοκομάντο »
Όλα είναι δρόμος, enjoy the ride..

Αποσυνδεδεμένος bilias_jr

  • Jimny
  • Μηνύματα: 1680
  • Φύλο: Άντρας
  • BARBARIAN
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #6 στις: Σεπτέμβριος 20, 2006, 19:46 »
Αποψη για τα site εδω και εκει
<offtop/ κομαντο!
Οι συγκεκριμενες λεσχες-συλλογοι ειναι πιο δραστηριοι απο μερικους αλλους και τους ενωνει η αγαπη γι  αυτο που κανουν!
Και το σημαντικοτερο δεν εχουνε fora! ;)

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #7 στις: Σεπτέμβριος 20, 2006, 20:31 »
Να μην ξεχνάμε... Η χρησιμότητα των τετρακίνητων λεσχών ειδικότερα σε τοπικό επίπεδο, είναι δεδομένη... Σ' αυτές χρωστάμε τους διάφορους αγώνες 4χ4 που γίνονται ανα την Ελλάδα... Η δουλειά που κάνουν οι φίλοι μας είναι ανεκτίμητη... Και όλα αυτά, απο μεράκι και ενθουσιασμό... Πολλοί απ' αυτούς, παραμελούν τις οικογένειές τους για να σχεδιάσουν έναν αγώνα ή μιά εκδρομή και πολλές φορές, τ' ακούνε κιόλας... bhe

Τώρα τα ...προεδριλίκια και ΔΣ ίσως είναι γι αυτούς, αναγκαίο κακό... Οσο για τις συνδρομές κι αυτές έχουν τις περισσότερες φορές το λόγο τους... Οσο και να θέλουμε, μόνο το μεράκι δε φτάνει...Για να σε αντιμετωπίσουν κάποιες υπηρεσίες σοβαρά, το πρώτο που ζητούν είναι να έχεις τουλάχιστον οργανωμένη λέσχη...  0_21


Και με την ευκαιρία, πάρτε άλλη μιά... πολυ δραστήρια λέσχη: http://www.evrosoffroad.gr  j12

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #8 στις: Σεπτέμβριος 20, 2006, 20:35 »

Και φυσικά.... http://www.steve.gr 

 j12 j12 j12 j12


.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin

Αποσυνδεδεμένος Μπριζολοκομάντο

  • Jimny
  • Μηνύματα: 31
  • Φύλο: Άντρας
  • www.jimnyclub.com/forum
Απ: Λέσχες-Σύλλογοι 4Χ4
« Απάντηση #9 στις: Σεπτέμβριος 20, 2006, 22:17 »
Διορθωση οχι λεσχες αλλα για τα club. Σιγουρα σε τοπικο επιπεδο ειναι αναποφευκτο και καλο που υπαρχουν. Αλλο λεσχες και αλλο forums εκατονταδες. Οι λεσχες θελουν και ΔΣ και ολα και το γνωριζω. Εχουν οργανωση και ειναι σαν σωματεια καποιες φορες. Το εναυσμα ηταν ομως ο εκνευρισμος μου στο οτι εκει γραφω εκει δεν γραφω αυτοι ειναι αλλοι αυτοι ειναι ετσι, λες και εχουμε κομματα. Θελω να τονισω οτι παρεας και συνενοησης. Ηταν και λογος σε μια συζητηση το γιατι δε ενωνοντε μερικα κλαμπακια και οχι λεσχες αφου ολοι μια παρεα ειμαστε στην τελικη.

φιλικοτατα και προβληματισμενα

Υ.Γ. εγω ειμαι wrangler jeep αλλα δεν με νοιαζει που ειμαι μελος jimnyclub τα ατομα θελω να κανω παρεα. 
Όλα είναι δρόμος, enjoy the ride..