Αποστολέας Θέμα: Πάει ο παλιός ο ...Teo  (Αναγνώστηκε 2149 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Teo

  • Jimny
  • Μηνύματα: 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Δε θα σε ξεχάσουμε ποτέ...
Πάει ο παλιός ο ...Teo
« στις: Ιανουάριος 23, 2007, 20:12 »
Αγαπητοί φίλοι,

Παρακολουθήσατε ακόμη ένα επεισόδιο της σειράς…..”οι απαράδεκτοι”
Ενας απο τους πρωταγωνιστές, σας ενημερώνει...


Με αφορμή τον αποκλεισμό του χρήστη jimnyman απο το forum, δέχτηκα πολύ έντονες πιέσεις απο τον nicksi και προσβολές, απο τον ironman...

Δεν έχω τίποτα προσωπικό με τον Ιωσήφ. Αν γνωριζόμασταν, σίγουρα θα βρίσκαμε πολλά κοινα, όπως πχ. τον τρόπο που αντιδρούμε άμεσα, όταν πιστεύουμε πως έχουμε δίκιο...
Η αντίδρασή μου σαν admin, δεν αφορουσε μόνο τον jimnyman αλλά κάθε χρήστη που χάνει τον έλεγχο...
(Και η απόφαση αυτή, ΔΕΝ ήταν μόνο δική μου, αντίθετα με οτι σας παρουσιάζουν).

Στη συνέχεια ακολούθησε βροχή ασυνάρτητων προσωπικών μηνυμάτων απο τον ironman, σε πολλά μέλη, χαρακτηρίζοντάς με ως ΙΚΕ και Πάνο και σε μένα, με προσβλητικά σχόλια, μαθήματα συμπεριφοράς και ξανά το ίδιο ποίημα... με όλα τα λάθη που (κατα την κριση του) έκανα απο την αρχή λειτουργίας του forum.

Μου καταλογίζουν πολλά λάθη, ενα μεγάλο είναι πως ένοιωσα τούτο το χώρο σπίτι μου...
Το μεγαλύτερο όμως, ήταν οτι πίστεψα σε κάποιους ...ανθρώπους, που στο τελος με εξέθεσαν πολλές φορές...

Οι moderators, σΆ ένα forum, βρίσκονται για να προστατεύουν την καλή του λειτουργία… Ποιός μας προστατεύει όμως απο τους moderators ??  Καλά τα καταφέρατε πάντως...
(Δεν αναφέρομαι σε καμμία περίπτωση στον bilias_jr και στην  MVA).

Μερικά ακόμη παραδείγματα, είναι τα τελευταία μηνύματα δύο φίλων... του Σύρρου και του Κεχαΐδη.

Υπάρχουν στο forum αυτό, τρείς admin, που κάποιοι θέλουν, να λειτουργούν σαν διακοσμητικά στοιχεία. Επειδή δεν μου πάει αυτός ο ρόλος, ας τους κάνουμε δύο...

Βαρέθηκα να ακούω πως έχω δίκιο, βαρέθηκα τα παρασκήνια, σιχάθηκα τις λυκοφιλίες, κουράστηκα με  τους ...δήθεν, με τα μεγάλα λόγια, με τους κολλημένους... δεν αντέχω το ψέμα, τα κροκοδείλια δάκρυα, τα πισώπλατα μαχαιρώματα, λες και δεν είχαμε άλλα προβλήματα στη ζωή μας...

Επειδή, δεν ανήκω στην κατηγορία των ανθρώπων, που όταν τους φτύνεις, νομίζουν οτι βρέχει, επειδή δεν θέλω να ανήκω σε μιά ομάδα ψεύτικη, που δε με αντιπροσωπεύει, (που αλληλοκατηγορείται στα τηλέφωνα, αλλά στο forum, φοράμε τα ..καλά μας), επειδή η ηθική και η αξιοπρέπεια, υπάρχει για να αφορά τους άλλους, επειδή διαφωνώ με τη θεωρία της κλίκας, επειδή σιχαίνομαι την επιλεκτική διαγραφή θεμάτων (όταν μας βολεύει), ...αηδίασα και σας απαλλάσω απο την παρουσία μου σαν admin...

Σαν χρήστης λοιπόν αυτού του forum, θα παρακολουθώ τις συζητήσεις σας και ίσως να μπορώ να εκφράζω τη γνώμη μου, ελεύθερα πιά και ΜΟΝΟ για ΅μένα... (χωρίς να ζητώ την άδεια).
Τις καρέκλες (μιάς και αναφέρθηκαν) τις αφήνω σΆ αυτούς που τις χρειάζονται... και τις έχουν ανάγκη.




Τα πληκτρολόγια και τα τηλέφωνα, μας δηλητηριάζουν το μυαλό.

Στο βουνό και τη φύση, οι άνθρωποι είναι πραγματικοί και αληθινοί...
Αυτοί.... μου ταιριάζουν περισσότερο.


Εύχομαι, χωρίς την παρουσία μου στην ...επίμαχη ομάδα, το jimnyclub να πάει πολύ καλύτερα... όπως του αξίζει...
(Γιάννη, πάτα το κουμπί σε παρακαλώ).




Θα βρεθούμε στα βουνά...

.....keyboard offroaders....
Όποιος δεν μπορεί να καταλάβει τη σιωπή σου δεν μπορεί να καταλάβει και τα λόγια σου... Tolkin