Αποστολέας Θέμα: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com  (Αναγνώστηκε 1255714 φορές)

0 μέλη και 19 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ZIZIKA

  • Jimny
  • Μηνύματα: 403
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7680 στις: Οκτώβριος 13, 2008, 13:59 »
Γείαααα !!jpat περαστικά...Δεν τα έχεις τα στοιχεία αυτού που σε έκανε καινούριο?
www.braters.gr
ΠΑΡΚΑΡΕ ΚΑΙ ΞΕΚΑΒΑΛΑ ΜΗ ΣΕ ΓΡΑΨΟΥΝΕ ΡΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7681 στις: Οκτώβριος 13, 2008, 14:26 »
ZIZIKA σ' ευχαριστώ. Τα στοιχεία του δε τα γνωρίζω δυστυχώς. Αν τα γνώριζα, το άγχος θα το είχε εκείνος και όχι εγώ, αφού το κόστος επιδιόρθωσης θα το πλήρωνε από τη τσεπούλα του.

Χάρη η διάγνωση του μηχανικού μου είναι ημιαξόνιο. Αρχικά σκεφτόμουν μήπως είναι η ζάντα αλουμινίου που έχει πάρει έστω και λίγο, αλλά μου είπε ότι άλλαξε ζάντες μεταξύ των τροχών και στο άλλο ημιαξόνιο η πίσω αριστερά ζάντα δεν εμφάνιζε "παίξιμο". Αν τυχόν δεν είναι ημιαξόνιο τι άλλο μπορεί να είναι? Παίζει να έχει στραβώσει κανένα μουαγιέ ή κάτι άλλο?

Αποσυνδεδεμένος LEYTERIS-RENA

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7682 στις: Οκτώβριος 13, 2008, 20:00 »
Leuteris-Rena, εσείς να είστε καλά και θα έρθουν άλλα καλύτερα και σπουδαιότερα!
¶λλωστε λένε, κάθε εμπόδιο για καλό!
                                                                                                                                                     μπορει να στεναχωρεθηκαμε λιγο ομως τη μεσημεριανη κυριακατικη βολτα δεν μας τη χαλασε κανενας a105 a105 a105 a105 a105 a105                                                                                                                                                         
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΙΟΣ SUZUKI JIMNY http://shropshire-suzuki.co.uk/forum/index.php?sid=408a565938744e619d03613f425acee0PROJECT                                                                                    [IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn286/renaleft

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7683 στις: Οκτώβριος 13, 2008, 20:06 »
Ωραίοι! 'Ετσι μπράβο!
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7684 στις: Οκτώβριος 13, 2008, 21:23 »
Χάρη η διάγνωση του μηχανικού μου είναι ημιαξόνιο. Αρχικά σκεφτόμουν μήπως είναι η ζάντα αλουμινίου που έχει πάρει έστω και λίγο, αλλά μου είπε ότι άλλαξε ζάντες μεταξύ των τροχών και στο άλλο ημιαξόνιο η πίσω αριστερά ζάντα δεν εμφάνιζε "παίξιμο". Αν τυχόν δεν είναι ημιαξόνιο τι άλλο μπορεί να είναι? Παίζει να έχει στραβώσει κανένα μουαγιέ ή κάτι άλλο?

Για νσ πάρει το ημιαξόνιο, πρέπει να έχει στραβώσει και το εξωτερικό του διαφορικού....
Κάτι δε μου κολλάει καλά στην όλη φάση...

Το κράμα του ημιαξόνιου είναι ανθεκτικό αλλά δε στραβώνει.... αν φτάσει στα όριά του, σπάει.... δεν διαπραγματεύεται...

Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7685 στις: Οκτώβριος 13, 2008, 21:34 »
Σ' ευχαριστώ Χάρη. Θα το πάω και σε άλλον ένα για μια δεύτερη γνώμη να δω τι θα μου πει. Σκέφτομαι να το πάω και στην αντιπροσωπεία της Suzuki να δω τι θα μου πουν κι εκεί, αν και πιστεύω ότι θα μου πουν ότι πρώτα θα πρέπει να λύσουν το ημιαξόνιο για να βγάλουν συμπέρασμα. Σωστό μεν σαν απάντηση, αλλά με 35? κόστος ανά εργατοώρα που έχουν εκεί μέσα, μάλλον θα βγει πολύ ακριβά η επίσημη διάγνωση.

Αποσυνδεδεμένος camelg4

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1538
    • TZAKIA
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7686 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 07:11 »
καλημερα σας.Ενα καλο πρωϊνο μιας καλης τριτης ειναι γεγονος ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!! lol lol lol
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.

Αποσυνδεδεμένος Denise

  • Jimny
  • Μηνύματα: 965
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7687 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 07:40 »
Καλημέρα σας!
Don't be a couch potato, Live the adventure!

Είμαστε τρελλοί...είμαστε τρελλοί εμείς οι πατρινοί!!

Patrasso, and the brains on the rails!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος J-Land

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1243
  • Φύλο: Άντρας
  • “ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ” www.escaper.gr
    • www.escaper.gr
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7688 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 07:59 »
Καλημέρα και καλή εβδομάδα χεχε για μένα τώρα ξεκάνει   frape_ frape_ frape_ frape_gala frape_gala frape_gala freddo_ freddo_ freddo_

j-pat περαστικά και εύχομαι να το ξεχάσεις γρήγορα τι να πω και εγώ με τράκαραν παρκαρισμένο στο  trophy του Έβρου σε μια αλάνα όσο ένα γήπεδο τουλάχιστον μου άφησε τηλ ο άνθρωπος    bhe bhe

κάνε καμιά βόλτα στα φαναρτζίδικα της περιοχής γιατί λογικά θα σου έχει αφήσει χρώμα  0_21 0_21
“ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ”
www.escaper.gr

Αποσυνδεδεμένος Χάρης

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 4618
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7689 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 08:05 »
Καλημέρα σας......

Αποσυνδεδεμένος JiNi

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 145
  • Φύλο: Άντρας
  • Asterix - Ελάτη Κεντρικού Ζαγορίου
    • livefreetime.blogspot.gr
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7690 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 08:40 »
Καλημέρα παιδιά!!! Jpat Περαστικά στο κατσικάκι σου ;)
Επειδή είναι πρωί όμως ακόμη πάω να φάω ταχίνι με μέλι και μετά να πιούμε και ένα διπλό ελληνικό μέτριο  ;D
livefreetime.blogspot.gr
- Όταν πάμε στο βουνό δεν παίρνουμε τίποτα μαζί παρά μόνο φωτογραφίες και δεν αφήνουμε τίποτα παρά μόνο τις πατημασιές μας.
-Ο άτολμος φοβάται πριν από την εμφάνιση του κινδύνου,ο δειλός κατά τη διάρκειά του και ο θαρραλέος μετά

Αποσυνδεδεμένος verse

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1657
  • Φύλο: Άντρας
    • Web Applications & Information Systems
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7691 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 08:46 »
Καλημέρα!!!!!! Τσαγάκι για μένα γιατί λαιμός και αναπνευστικό δεν πάνε καλά!!!!!!!

........
Επειδή είναι πρωί όμως ακόμη πάω να φάω ταχίνι με μέλι και μετά να πιούμε και ένα διπλό ελληνικό μέτριο  ;D

Πως φαίνονται τα παιδιά που ζούνε στην εξοχή και στον καθαρό αέρα!!!!!!!! Α ρε τυχεράκιδες!!!!!!!!!!!

Αποκέντρωση ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!!


¶ντε καλημέρες!!!!!!!!



fanis
www.b2bweb.gr - Web Applications & Information Systems

Αποσυνδεδεμένος filippos_kos

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 1273
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7692 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 09:18 »
Καλημέρεεες  frape_


Αποσυνδεδεμένος JPat

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 546
  • Φύλο: Άντρας
  • ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΡΗΤΗ
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7693 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 09:30 »
Παιδιά σας ευχαριστώ για τις ευχές "ανάρρωσης" του Jimnάκου. J-Land σήμερα σκοπεύω να πάω σε ένα γνωστό μου φαναρτζή και να κάνω μια γύρα και από μερικούς ακόμα. Το κακό είναι ότι εδώ στο Ρέθυμνο ο καθένας που έχει ένα σκεπαστό χώρο στο χωριό του, ανοίγει και ένα "συνεργείο" οπότε "τρέχα-γύρευε" :( . Εσύ ευτυχώς έβγαλες άκρη. Να δούμε κι εμένα... Ας τα αφήσω τώρα αυτά και τη διάθεση μου να μη μαυρίζω και εσάς να μη πρήζω.

Καλημέρα σε όλους και όλες! Ο διπλός γλυκός ελληνικός είναι έτοιμος και ήδη με συντροφεύει στο πρωϊνό μου. :)

Αποσυνδεδεμένος johndentist

  • NewsLetter
  • Jimny
  • Μηνύματα: 137
  • Φύλο: Άντρας
  • ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗ
    • My DPGR Gallery
Απ: ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ....... με .com
« Απάντηση #7694 στις: Οκτώβριος 14, 2008, 09:37 »
Καλημέρα....  frape_
Α ρε Γιάννη στο ματιάσανε το θηριάκι τώρα που ψήλωσε και ομόρφυνε....  >12182
Βρε μπας και έγινε δολιοφθορά γιατί μας φοβούνται για τον αγώνα....  lol lol lol
Περαστικά ρε φίλε και τι να πω για το μ@λ@κ@ που στο έκανε..... σε μια πιο σύγχρονη βερσιόν παλιάς λαϊκής ρήσης .... να του καεί το DVD.....